Strzyżenie męskie / barber Wrocław

650 wyników

Manufaktura Fryzur

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław
5.0
100 opinii

Cóż można powiedzieć: zawsze pełen profesjonalizm. Pani Kinga jest rewelacyjna, potrafi doradzić w doborze fryzury i znaleźć wspólny temat do rozmowy. Zachęcam do skorzystania bo naprawdę warto. Pójdziesz raz i gwarantuje że już tam zostaniesz :-)

BarberOni

Tadeusza Kościuszki 33, 50-011 Wrocław
4.9
730 opinii

Pani Monika jest zawodowcem i profesjonalistką - strzyżenie jest perfekcyjne!:) Skin fade w wykonaniu Pani Moniki to od dzisiaj moja fryzura i na pewno niebawem wrócę „pod ostrze” Pani Moniki nie raz ani nie dwa! Ponadto Pani Monika jest bardzo sympatyczną osobą i czułem się bardzo komfortowo podczas strzyżenia. Polecam z całego serca!

Warsztat Fryzur Męskich

Legnicka, 57P, 54-203 Wrocław
4.9
4089 opinii

Strzyżenie spoko - Krystian wie co robi, jest bardzo dokładny, potrafi coś doradzić. Cena może wydawać się wysoka w porównaniu z osiedlowymi salonikami lub salonami dla pań, gdzie facetów strzyże się "przy okazji", ale nie aż tak, żeby tu nie wrócić - wręcz przeciwnie, bo różnica jest ogromna. Polecam przyjść i przekonać się na własnej głowie.

KASUN Twoje Centrum Piękna

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
3919 opinii

Witam, Od 5 lat chodzę na strzyżenie do Gosi. ( w Kasunie 2 lata) Najlepsza fryzjerka jaką poznałem, nigdy żadnych zastrzeżeń. Zawsze wychodzę od Gosi zadowolony i dzisiejsza wizyta również taka była. Muszę przejechać całe miasto, aby do Państwa trafić, ale naprawdę warto. Pozdrawiam

Studio Odnowy Bagińska & team

zabrodzka 2/3, 52-336 Wrocław
5.0
327 opinii

Jestem zachwycony umiętnościami Pani Magdy. Na przestrzeni lat bywałem w różnych salonach, moje sztywne włosy zawsze sprawiały problemy, dopiero Pani Magda sobie z nimi poradziła tak, że w końcu się układają jak należy. To był strzał w dziesiątke, poleca !

Black & Blond

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław
5.0
42 opinie

Pani Ania ma wielką cierpliwość do mojego dwulatka, który wierci się, marudzi i ucieka. Po wizycie w salonie moje ostrzyżone dziecko jest szczęśliwe (podczas też był przez większość czasu radosny) i wygląda pięknie. Dziękujemy!!

Hair Studio Balcerak

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
32 opinie

Interesująca lokalizacja salonu, dużo przestrzeni, ładna dekoracja. Na wstępie propozycja czegoś do picia. Męskie strzyżenie wykonane dobrze. Poszedłem na standardowe przycięcie fryzury, ponadto zadałem kilka pytań stylistycznych, dlatego też zbyt wiele nie mogę napisać. Ale ogólnie jestem zadowolony.

Klinika Urody MaDa

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
5.0
19 opinii

Pełen profesjonalizm ! Jestem mega zadowolona z zabiegu , efekty już widać ! Serdecznie polecam Panią Renatkę ! Obsługa z Kliniki Urody MADA na 100% NAJLEPSZA !!! Pozdrawiam i wszystkim gorąco POLECAM !

Hair Factory

Dąbrowskiego 15, 50-457 Wrocław
5.0
7 opinii

• wizyty w hair factory zawsze nastawiają mnie pozytywnie i z salonu wychodzę z uśmiechem, nawet kiedy na profesjonalnie wykonaną fryzurę trzeba założyć czapkę, bo na dworze zimno ¡ ciepła, przyjazna i wesoła atmosfera zawsze towarzyszy temu miejscu ! dziękuję (za kilka łez również) i pozdrawiam • polecam Innym z całego serca •

Fashionmode&Hairstyle

Sowia 17/2, 53-024 Wrocław
0.0
Brak opinii

Atelier fryzjerstwa znajdujące się we Wrocławiu zajmujące się zmianą wizerunku. Ciche zamknięte Atelier pozwala odpocząć od codzieności życia. Zajmujemy się strzyżeniem, farbowaniem oraz unikatową regeneracją włosów FireCure. Zapraszamy na stronę FB! :)