Strzyżenie wąsów Warszawa

3601 wyników

Calista

Strzyżenie męskie / barber

Pereca 2, 00-849 Warszawa
5.0
24 opinie

Profesjonalizm na najwyższym piziomie.😀Preparaty do stylizacji i pielęgnacji włosów z najwyżej półki, jest bardzo czysto i estetycznie. W salonie panuje niezwykle przyjazna atmosfera, bo tworzą ją przemili i zaangażowani ludzie. Szczerze polecam😀😀😀

Centrum Urody Feniks

Strzyżenie męskie / barber

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)
5.0
48 opinii

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.

Salony z podobnych kategorii

HULTAJ Barber Shop

Strzyżenie męskie / barber

Juliana Konstantego Ordona 7b, 01-237 Warszawa
5.0
232 opinie

HULTAJ to prawdziwy Barber Shop. Od wystroju, w który włożono mnóstwo serca i pomysłów, po sztukę fryzjerstwa, na ludziach kończąc. Napijemy się tu czegoś dobrego, zrelaksujemy, pogadamy, a najważniejsze - wyjdziemy ZAWSZE zadowoleni. Polecam wszystkim brodaczom!

New Master

Strzyżenie męskie / barber

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
218 opinii

Pan Antek jak zwykle wspaniały w swoim fachu. Martwi mnie to że zakład fryzjerski od bardzo dawna nie robi żadnych promocji A tylko podwyższa ceny. Takie pidejscie zachęca to stałych klien do poszukiwania nowych bardziej przystępnych cenowo miejsc. Sam salon również się nie zmienia. Jest czysty ale smutny.