Strzyżenie męskie Chełm

26 wyników

Punkt G

Jadwigi Młodowskiej 5A, 22-100 Chełm
5.0
724 opinie

Na szybko przed wyjazdem na urlop poszedłem do innego fryzjera w Lublinie w Felicity. Masakra!:( Powiem krótko-ten co mnie tam obciął (niby profesjonalista) nie jest godzień nawet podawać nożyczek Przemkowi! Tutaj fryzura zawsze jak z obrazka! Każdy włosek skrupulatnie docięty i ułożony! Tyle w temacie.

Salony z tej samej miejscowości

Pink Studio

Szymanowskiego 5, 22-100 Chełm
5.0
12 opinii

W Pink Studio można skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych przez doświadczone i utalentowane kosmetyczki oraz lingeristki. Szerokie grono zadowolonych klientek jest najlepszym potwierdzeniem ich wyjątkowych umiejętności. Co ważne, w Pink Studio panuje przyjazna

Salony bez rezerwacji online

Agnieszka Bandzul

Ul. Stanisława Małachowskiego 8/5, 22-100 Chełm
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Komnata Urody. Studio wizażu, gabinet kosmetyczny

Aleja Armii Krajowej 9/33, Chełm
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Gabinet oferujący usługi z zakresu stylizacji i wizażu. Oferuje zabiegi z zakresu manicure, pedicure, parafiny, przedłużania włosów i rzęs. Specjalizuje się szczególnie w stylizacjach panny młodej.

Pretty Woman. Salon kosmetyczny, fryzjer

Plac Kupiecki 10, Chełm
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Firma specjalizująca się w branży kosmetyczno-fryzjerskiej. Oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie, zabiegi dla twarzy i ciała, masaże, makijaż, depilację, manicure, pedicure oraz kuracje przy użyciu lasera. Służy fachowym doradztwem przy wyborze.