Strzyżenie męskie Chełm

24 wyniki

Punkt G

Jadwigi Młodowskiej 5A, 22-100 Chełm
5.0
527 opinii

Jestem w pełni zadowolony ze strzyżenia, ponieważ podczas tej wizyty przedstawilem zdjecie fryzury jaką bym chciał mieć na swojej głowie i bez wahania został zrealizowany plan mojej fryzury, która przypadła mi do gustu i szybko z niej nie zrezygnuje.

Salony z tej samej miejscowości

Pink Studio

Szymanowskiego 5, 22-100 Chełm
5.0
8 opinii

W Pink Studio można skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych przez doświadczone i utalentowane kosmetyczki oraz lingeristki. Szerokie grono zadowolonych klientek jest najlepszym potwierdzeniem ich wyjątkowych umiejętności. Co ważne, w Pink Studio panuje przyjazna

Salony bez rezerwacji online

Agnieszka Bandzul

Ul. Stanisława Małachowskiego 8/5, 22-100 Chełm
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Komnata Urody. Studio wizażu, gabinet kosmetyczny

Aleja Armii Krajowej 9/33, Chełm
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Gabinet oferujący usługi z zakresu stylizacji i wizażu. Oferuje zabiegi z zakresu manicure, pedicure, parafiny, przedłużania włosów i rzęs. Specjalizuje się szczególnie w stylizacjach panny młodej.

Pretty Woman. Salon kosmetyczny, fryzjer

Plac Kupiecki 10, Chełm
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Firma specjalizująca się w branży kosmetyczno-fryzjerskiej. Oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie, zabiegi dla twarzy i ciała, masaże, makijaż, depilację, manicure, pedicure oraz kuracje przy użyciu lasera. Służy fachowym doradztwem przy wyborze.

Studio Stylizacji Paznokci GIA

Popiełuszki 5, Chełm
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Firma specjalizująca się w branży kosmetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji dloni i stóp, manicure, pedicure, zabiegi parafinowe, depilację, hennę oraz makijaż okolicznościowy. Profesjonalizm i miła obsługa na pierwszym miejscu.