Strzyżenie brody Białystok

618 wyników

Salony z podobnych kategorii

Studio Przemian

Strzyżenie męskie / barber

Blokowa 4 lok.2, 15-788 Białystok
5.0
1145 opinii

Staś tym razem miał dzień "na nie". Mimo jego mobilności obejmującej zasięgiem całe Studio Przemian, Pani Paulina wykorzystując swoje nieograniczone możliwości i kunszt fryzjerski potrafiła zrobić mu jak zawsze świetną fryzurkę :D Dziękujemy i pozdrawiamy.

Salon fryzjerski Marta Lasota

Strzyżenie męskie / barber

Sobieskiego 11 lok 2, 15- 013 Białystok
5.0
96 opinii

Wizyta u Pani Marty = za każdym razem piękny i zaskakujący kolor na głowie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam! Polecam każdej Pani, której zależy na ciekawym i niespotykanym kolorku na włosach. :)

Colorstudio

Strzyżenie męskie / barber

Doktor Ireny Białówny 1 lok 8, 15-437 Białystok
5.0
200 opinii

Jak zawsze na najwyższym poziomie.Z miłą chęcią wracamy z mężem aby się oddać w ręce Pani Sylwii.Damskie i męskie strzyżenia ma w jednym paluszku nie wspominając o upięciach oraz koloryzacjach.Pozdrawiamy :)

KOSZYKOWSKI WOJCIECH

Strzyżenie męskie / barber

Młynowa 38 lokal 14, 15-404 Białystok
5.0
109 opinii

Pan Wojciech jest najlepszym fryzjerem jakiego znam. Odkąd do niego chodzę w końcu polubiłam swoje (kręcone/falowane) włosy i ładnie się one układają, nawet bez stylizacji.

Wytwórnia Fryzur Paulina Kulesza

Strzyżenie męskie / barber

Transportowa 12/2, 15-399 Białystok
5.0
41 opinii

Wytwórnia Fryzur to wyjątkowy warsztat w Białymstoku, którego założycielką jest kreatywna fryzjerka – Paulina Kulesza. To specjalistka w zakresie kształtowania nowego, lepszego wizerunku. Do swojej pracy podchodzi z dużą starannością i prawdziwą pasją. To właśnie dzięki temu spod jej nożycz

ColorStudio Kamienica

Strzyżenie męskie / barber

Dąbrowskiego 20, 15-872 Białystok
4.9
68 opinii

Czy można nie być zadowolonym z obsługi w Color Studio? Chyba nie!!! Kolor super. Cięcie daje możliwość szybkiego ułożenia moich niesfornych kosmyków. No i doradztwo jak z nimj postępować. A jednocześnie na fotelach obok obserwuje się jak z włosami innych dziewczyny z ekipy Pani Moniki robią cuuuda👏😎

Best Hair Salon

Strzyżenie męskie / barber

Kombatantów 18 3u, 15-110 Białystok
4.9
20 opinii

Nazywam się Paulina Łapińska. Fryzjerstwo to moja pierwsza i największa pasja, którą udało mi się uczynić swoim sposobem na życie. Od pewnego czasu chciałam stworzyć własne miejsce, gdzie czułabym się naprawdę komfortowo, gdzie - budując nową jakość fryzjerstwa - mogłabym rozwijać swoją pas

HairSpa StudioB & trychologia

Strzyżenie męskie / barber

Stroma 17 lok 2, 15-662 Białystok
4.9
33 opinie

Pełen profesjonalizm dziewczyn. Jedyne takie miejsce w Białymstoku, w którym potrzeby klienta są najważniejsze. Organiczne produkty, które są używane w salonie nie tylko niesamowicie pachną ale i robią cuda z włosami. Gorąco polecam.