Barber Warszawa

3592 wyniki

Ce-Ce Beauty Clinic

Strzyżenie męskie / barber

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14645 opinii

Prestiż danego miejsca tworzą głównie ludzie i właśnie dlatego uważam, że Państwa salon jest bezkonkurencyjny. Szczególne podziękowania dla Pani Dominiki (recepcja) za uśmiech juz od wejścia, dla Pani Marii za bardzo odprężający masaż głowy oraz oczywiście dla Pani Izy za perfekcyjne strzyżenie. dziękuje ;)

Filip Galas Freehair Team

Strzyżenie męskie / barber

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
646 opinii

Świetny salon i wspaniały stylista Łukasz, który poza dopracowaną fryzurą dba w równym stopniu o przyjemną atmosferę, która udziela się od samego początku wizyty. Całe miejsce jest niezwykle przyjazne, co sprawia, że moja pierwsza wizyta z pewnością nie będzie ostatnią. Dzięki!

Shake Your Head

Strzyżenie męskie / barber

Aleja Szucha 8, 00-580 Warszawa
5.0
286 opinii

Miło, sympatycznie ale przede wszystkim wyszedłem od Pani Ani z pełną satysfakcją. Włosy doprowadzone do porządku po "niezbyt" udanej wizycie u poprzedniego fryzjera. Dokładnie i precyzyjnie a do tego zgodnie z moim wyobrażeniem. Dziękuję i na pewno do zobaczenia.

TopLeague Barbershop

Strzyżenie męskie / barber

Aleja Rzeczypospolitej 24, 02-972 Warszawa
4.9
95 opinii

Jako stały klient mogę z pewnością polecić strzyżenie u Mary. Byłem klientem wielu świetnych barberów, jednak Mary w mojej ocenie jest najdokładniejsza, najbardziej skrupulatna i utalentowana. Zawsze skupiona na pracy, czuć że ze swojego zawodu czerpie ogromną satysfakcję. Profesjonalistka i pasjonatka. Polecam