Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie dzieci Warszawa Wola

Atelier Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna  - zarezerwuj wizytę

Atelier Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna

Fryzjer

Stanisława Worcella 3 U4, 01-250 Warszawa
4.98

Zawsze nie do końca udawało mi się wytłumaczyć co chciałbym uzyskać. U Pani Basi poszło bardzo łatwo i dokładała dużej staranności w nadaniu odpowiedniego kształtu fryzurze (tak, 1-2 milimetry się liczą). Nie zawsze fryzjerzy tak się przykładają i efekt bywa po prostu średni. Tutaj - rewelacja!

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Gnatyshyn - zarezerwuj wizytę

Salon Gnatyshyn

Fryzjer

Kasprzaka 7/u3, 01-234 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Tatiana to prawdziwa ekspertka i ciepła osoba - mistrzyni w swoim fachu z ogromną wiedzą i umiejętnościami! Przed każdą czynnością tłumaczyła, co robi, podzieliła się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji i wykonała piękne strzyżenie wraz z regeneracją. Miejsce tak przyjemne, że chce się wracać. ❤️

ManiFiK Salon Urody Sylwia Sobota - zarezerwuj wizytę

ManiFiK Salon Urody Sylwia Sobota

Fryzjer

Jana Kazimierza, 32a, 01-248 Warszawa
4.89

Odwiedzam salon z 3-latkiem. Polecam bardzo. Strzyżenie malucha wychodzi za każdym razem ekstra, a to nie łatwe. Nie tylko o strzyżenie chodzi, ale i podejście do najmłodszych pociech. Najlepsze miejsce z kilku wypróbowanych.

 ,,Zielony Warkocz'' Ekologiczne Studio Fryzj. - zarezerwuj wizytę

,,Zielony Warkocz'' Ekologiczne Studio Fryzj.

Fryzjer

ul.Jana Kazimierza 57 U1, 01-267 Warszawa
4.99

Przepiękny efekt! Włosy jakby muśnięte słońcem, piękne przejście, mega naturalnie❤️Jestem zachwycona! Takiego efektu oczekiwałam! Holistyczne podejście, analiza potrzeb,wysokiej jakości ekologiczne produkty.Polecam całym sercem ❤️Dziękuję

Atelier Czyżak - zarezerwuj wizytę

Atelier Czyżak

Fryzjer

Ul. Leszno 34/36 Lok. 2U, 01-199 Warszawa
4.94

3 godziny spędzone na fotelu Piotra zaowocowały fantastycznym strzyżeniem i kolorem włosów,z którego jestem na maksa zadowolona. Fryzura układa się w "5 minut" na czym bardzo mi zależało. W pracy słyszę same komplementy, co chyba jest najlepszym potwierdzeniem wspaniałej pracy Piotra.

Hair Studio Desire  - zarezerwuj wizytę

Hair Studio Desire

Fryzjer

Jana Kazimierza 25a , 01-248 Warszawa
4.95

Zapraszam do swojego salonu gdzie pracuje z pasją, uwielbiam koloryzacje pod każdą postacią(blond, brąz, rude)🙂. Pracuje na farbach i kosmetykach delikatnych dla włosów, bez SLS i PARABENÓW. Moją mocną stroną są na pewno balejaże, airTouch oraz regeneracja oraz rekonstrukcja włosów.

Salony z podobnych kategorii