Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie dzieci Warszawa Mokotów

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Fryzjer

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty fryzjerskiej. Pani Agnieszka to przesympatyczna osoba, która z niezwykłą starannością zadbała o moją fryzurę. Jestem pod dużym wrażeniem i każdemu serdecznie polecam usługi Pani Anieszki :) Pozdrawiam, Anna Cieślak

Cuts&Colors - zarezerwuj wizytę

Cuts&Colors

Fryzjer

Magazynowa 9, 02-652 Warszawa
4.92
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak zawsze super profesjonalnie z efektem ŁAŁ :) Niezmiennie korzystam z usług Ani, która ze swoim talentem, pasją i doświadczeniem wie jak wydobyć z włosów to co najlepsze. Koloryzacja spod ręki utrzymuje się przez długie tygodnie. W samym salonie bardzo fajna atmosfera :)

Fryzma & Kosma - zarezerwuj wizytę

Fryzma & Kosma

Fryzjer

Bruna 34, 02-523 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Spośród wszystkich jak dotąd odwiedzonych przeze mnie salonów, Pani Ania była najsympatyczniejszą fryzjerką jaką spotkałem. Poradziła sobie z moimi włosami bardzo szybko a końcowy efekt pracy był na tyle zadowalający że na pewno jeszcze do Pani wrócę (oby tylko było chłodniej na dworze) :))) Pełen profesjonalizm ! Polecam.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW - zarezerwuj wizytę

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Świetna atmosfera, profesjonalne podejście oraz otwartość na propozycje ze strony klienta. Dodatkowo P. Lillia pamięta sposób strzyżenia z poprzedniej wizyty oraz stara się kompetentnie doradzić w w każdym przypadku. 5+

Elle Manicure Hair&Beauty MOKOTÓW - zarezerwuj wizytę

Elle Manicure Hair&Beauty MOKOTÓW

Fryzjer

Kierbedzia 8 (wejście od ul. Bobrowieckiej), 00-728 Warszawa
4.94

Pani Aneta jest świetna!!! Zna się na rzeczy, bardzo profesjonalne podejście! Od razu uzyskałam tyle informacji na temat moich włosów jak nigdy u żadnego fryzjera! Strzyżenie perfekcyjne l! Poprosiłam o zmianę wyglądu i jest totalna zmiana na plus!!!! Polecam każdemu!!!!

Salony z podobnych kategorii