Strzyżenie dzieci Warszawa

3437 wyników

Ce-Ce Beauty Clinic

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
13003 opinie

Iza sprawia że trydny wciąż dla syna rytuał przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, a co najważniejsze z doskonałym rezultatem. Syn choś nie przepada za nożyczkami jest wymagający jeśli chodzi o fryzurę. U Izy nigdy nie ma uwag i choć przychodzi do Państwa pochmurny nieco to wychodzi zaczarowany przez nią i świetnie obcięty. Dziękujemy.

Naturalnie To Tu Sadyba

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.9
303 opinie

Wcześniej ścinałam włosy u Pani Moniki i smutno mi było jak dowiedziałam się, że jej nie ma, gdyż byłam zawsze bardzo zadowolona. Wybrałam więc Panią Ksenię i znowu się nie zawiodłam. Pani profesjonalna i uprzejma. Salon na wysokim poziomie z fantastyczną ekipą. Serdecznie polecam!!!

Galeria Urody Wilanów

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
1972 opinie

To była pierwsza wizyta mojego 6-letniego niesfornego synka u fryzjera. Bardzo się jej obawiałam, bo w domu, podczas strzyżenia maszynką, krzyczał jak obdzierany ze skóry. U przemiłej pani Dorotki nawet nie pisnął. Uśmiechał się, był spokojny i zadowolony. Polecam!

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
1296 opinii

Pierwsze strzyżenie mojej 3 letniej córki zakończone sukcesem😀😀 Luba ze spokojem i usmiechem spowodowala,ze corka nie uciekla 😀(bylysmy pol roku temu w innym salonie i uciekła). Tak więc, w imieniu córki śmiało moge napisac, ze jest zadowolona i bardzo dobrze scieta.Na pewno wrócimy.

Fryzma & Kosma

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
435 opinii

Juz od dawna korzystam z uslug FryzmaKosma i zawsze moja fryzura spelnia oczekiwania. Pani Irena jest miła, komunikatywna, slucha uwag Klienta i co najważniejsze stosuje te uwagi na mojej głowie! ☺☺☺☺ Polecam ten salon wszystkim!

Salon Fryzur WŁOSÓW KĘPA

Zwycięzców 28 lok.11, 03-938 Warszawa
4.9
415 opinii

Polecam salon ! Kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Pan Paweł profesjonalnie doradza . Nie namawia tylko konstruktywnie uzasadnia swoje zdanie. Polecam bo genialnie strzyże. Sądzę, że pozostali styliści w tym salonie również posiadają duże umiejętności. W salonie panuje mila i sympatyczna atmosfera.

New Master

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
85 opinii

Panie Antku - DZIĘKUJĘ za świetne strzyżenie. Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i miłą rozmowę. Już po raz drugi nie zawiodłam się, więc i kolejny raz zamówię do Pana wizytę. Dziękuję i polecam wykorzystać pasję Pana Antka.

Salon IVANNA

Ratuszowa 11 lok. 38, 03-450 Warszawa
4.9
810 opinii

Mega profesjonalne podejście do małego klient. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu ,i z tego że dzięki panu Pawłowi synek zniósł wizytę całkiem dobrze. Bardzo dziękuje i polecam pana Pawła.