Strzyżenie dzieci Warszawa

3599 wyników

Ce-Ce Beauty Clinic

Fryzjer

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14685 opinii

Iza sprawia że trydny wciąż dla syna rytuał przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, a co najważniejsze z doskonałym rezultatem. Syn choś nie przepada za nożyczkami jest wymagający jeśli chodzi o fryzurę. U Izy nigdy nie ma uwag i choć przychodzi do Państwa pochmurny nieco to wychodzi zaczarowany przez nią i świetnie obcięty. Dziękujemy.

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2620 opinii

To była pierwsza wizyta mojego 6-letniego niesfornego synka u fryzjera. Bardzo się jej obawiałam, bo w domu, podczas strzyżenia maszynką, krzyczał jak obdzierany ze skóry. U przemiłej pani Dorotki nawet nie pisnął. Uśmiechał się, był spokojny i zadowolony. Polecam!

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
353 opinie

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie, a do tego świetna, przyjazna obsługa i przepiękne miejsce. Wrażenia z najwyższej półki, a w przystępnej cenie.

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Fryzjer

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
1977 opinii

Pierwsze strzyżenie mojej 3 letniej córki zakończone sukcesem😀😀 Luba ze spokojem i usmiechem spowodowala,ze corka nie uciekla 😀(bylysmy pol roku temu w innym salonie i uciekła). Tak więc, w imieniu córki śmiało moge napisac, ze jest zadowolona i bardzo dobrze scieta.Na pewno wrócimy.

Milek Design - Hoża 40

Fryzjer

Hoża 40, 00-516 Warszawa
4.9
2780 opinii

Ustaliliśmy z Bartkiem w jakiej fryzurze będzie mi najlepiej, a później on po prostu ją wykonał:) dokładnie tak jak chciałam, nie zrobiliśmy drastycznej zmiany w długości, ale odpowiednie cięcie i cieniowanie sprawiło że fryzura wygląda o niebo lepiej. Wszystko oceniam na 5, przyszłam z polecenia i teraz sama będę polecać znajomym