Strzyżenie dzieci Warszawa

3476 wyników

Naturalnie To Tu Sadyba

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.9
319 opinii

Wcześniej ścinałam włosy u Pani Moniki i smutno mi było jak dowiedziałam się, że jej nie ma, gdyż byłam zawsze bardzo zadowolona. Wybrałam więc Panią Ksenię i znowu się nie zawiodłam. Pani profesjonalna i uprzejma. Salon na wysokim poziomie z fantastyczną ekipą. Serdecznie polecam!!!

New Master

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
130 opinii

Usługa wykonana profesjonalnie. Jestem zadowolona z rezultatów i co najważniejsze nie mam problemów z odtworzeniem fryzury w domu. Pan Łukasz wypytał o moje oczekiwania, zasugerował swoje zmiany. Podczas mycia, strzyżenia i suszenia był bardzo "delikatny"- żadnego ciągnięcia, drapania, szarpania włosów. Wszystko na +.

Ce-Ce Beauty Clinic

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
13518 opinii

Iza sprawia że trydny wciąż dla syna rytuał przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, a co najważniejsze z doskonałym rezultatem. Syn choś nie przepada za nożyczkami jest wymagający jeśli chodzi o fryzurę. U Izy nigdy nie ma uwag i choć przychodzi do Państwa pochmurny nieco to wychodzi zaczarowany przez nią i świetnie obcięty. Dziękujemy.

Galeria Urody Wilanów

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2192 opinie

To była pierwsza wizyta mojego 6-letniego niesfornego synka u fryzjera. Bardzo się jej obawiałam, bo w domu, podczas strzyżenia maszynką, krzyczał jak obdzierany ze skóry. U przemiłej pani Dorotki nawet nie pisnął. Uśmiechał się, był spokojny i zadowolony. Polecam!

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
1489 opinii

Pierwsze strzyżenie mojej 3 letniej córki zakończone sukcesem😀😀 Luba ze spokojem i usmiechem spowodowala,ze corka nie uciekla 😀(bylysmy pol roku temu w innym salonie i uciekła). Tak więc, w imieniu córki śmiało moge napisac, ze jest zadowolona i bardzo dobrze scieta.Na pewno wrócimy.

Salon IVANNA

Ratuszowa 11 lok. 38, 03-450 Warszawa
4.9
892 opinie

Mega profesjonalne podejście do małego klient. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu ,i z tego że dzięki panu Pawłowi synek zniósł wizytę całkiem dobrze. Bardzo dziękuje i polecam pana Pawła.

Salon Fryzur WŁOSÓW KĘPA

Zwycięzców 28 lok.11, 03-938 Warszawa
4.9
507 opinii

Wizyta w salonie była bardzo przyjemna, a obsługa na bardzo wysokim poziomie. Pani Kasia jest przemiłą fryzjerką, która sprawiła, że przeszłam metamorfozę fryzury. Komunikacja, porady dotyczące pielęgnacji kręconych włosów, przyjemna atmosfera panująca podczas wizyty i oczywiście efekt końcowy zachwycają!