Strzyżenie dzieci Poznań Nowe Miasto

Open Hair

Open Hair

Fryzjer

Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
5.0

Kolejne perfekcyjne strzyżenie. Jestem zadowolona w 100%. Łukasz zaproponował mi nową formę fryzury i przedstawił swój pomysł na mój przyszły wygląd. Polecam serdecznie zarówno tym chcącym zafundować sobie totalną metamorfozę jak i tym potrzebującym zaledwie drobnego liftingu :)

ROLANDHAIR

ROLANDHAIR

Fryzjer

Pamiątkowa 14/1, 61-508 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy od lat ktoś tak delikatnie, a zarazem fachowo potraktował moje włosy :) Pan Roland oprócz tego, że jest specjalistą w swoim fachu, słucha, co mówi klientka, ma też swoje propozycje, dzięki czemu wizyta upływa w twórczej atmosferze, a efekt końcowy sprawia, że rezerwujesz następny termin... ;)

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Fryzjer

Ostrowska 363, 61-312 Poznań
5.0

P.Łukasz Stefański od wielu lat spełnia perfekcyjnie a nawet coraz lepiej moje życzenia dotyczące koloru włosów i strzyżenia. Jest po prostu doskonały. Nawet przeniesienie do Szczepankowa nie spowodowało zmiany w moim wyborze chociaż tracę 45 minut na dojazd w jedną stronę. I tak polecam wszystkim dookoła. Pozdrawiam.

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Fryzjer

Marcelińska 96B, 60-324 Poznań
5.0

Byłam w salonie po raz pierwszy, zapewne nie ostatni. Asi podejście do klienta bardzo profesjonalne, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Pierwszy raz wyszłam z salonu tak zadowolona. Jeżeli chodzi o ceny to przyznam, że może są dość wysokie, ale wiedza i profesjonalizm kosztuje :) Pozdrawiam serdecznie!