Strzyżenie dzieci Poznań

Open Hair

Open Hair

Fryzjer

Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
5.0

Moja druga wizyta u Karolina- i drugi raz super, jestem bardzo zadowolona z cięcia, włosy same pięknie się układają, a dzięki poleconemu przez Karolinę zabiegowi przed cięciem- są odżywione i błyszczące. Pełen profesjonalizm, a przy tym niezwykle miła i przyjazna atmosfera! Polecam!

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las

Po raz pierwszy z życiu wreszcie mam na włosach kolor o jakim marzyłam od lat!!!!! Pani Roxana słucha i wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności tak, żeby osiągnąć efekt o którym rozmawiałyśmy, a nie to, co akurat wyjdzie. Nigdy Jej nie zamienię na żadną inna fryzjerkę!!!

ROLANDHAIR

ROLANDHAIR

Fryzjer

Pamiątkowa 14/1, 61-508 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, po raz pierwszy od lat ktoś tak delikatnie, a zarazem fachowo potraktował moje włosy :) Pan Roland oprócz tego, że jest specjalistą w swoim fachu, słucha, co mówi klientka, ma też swoje propozycje, dzięki czemu wizyta upływa w twórczej atmosferze, a efekt końcowy sprawia, że rezerwujesz następny termin... ;)

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Fryzjer

Ostrowska 363, 61-312 Poznań
5.0

P.Łukasz Stefański od wielu lat spełnia perfekcyjnie a nawet coraz lepiej moje życzenia dotyczące koloru włosów i strzyżenia. Jest po prostu doskonały. Nawet przeniesienie do Szczepankowa nie spowodowało zmiany w moim wyborze chociaż tracę 45 minut na dojazd w jedną stronę. I tak polecam wszystkim dookoła. Pozdrawiam.

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Fryzjer

Marcelińska 96B, 60-324 Poznań
5.0

Byłam w salonie po raz pierwszy, zapewne nie ostatni. Asi podejście do klienta bardzo profesjonalne, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Pierwszy raz wyszłam z salonu tak zadowolona. Jeżeli chodzi o ceny to przyznam, że może są dość wysokie, ale wiedza i profesjonalizm kosztuje :) Pozdrawiam serdecznie!