Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie dzieci Kraków Podgórze

„KESNER fryzjerzy” - zarezerwuj wizytę

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Agnieszki. Pełen profesjonalizm! Włosy wyglądają teraz pięknie, są lśniące i łatwo się rozczesują. No i ten fotel z masażem podczas zabiegu pielęgnacji, pełen relaks :)

Workshop - zarezerwuj wizytę

Workshop

Fryzjer

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Caden to najlepszy fryzjer w mieście. Syn zawsze ma świetna fryzurę, efekt utrzymuje się długo a atmosfera w salonie sprawia że mimo swoich kilku lat zawsze chętnie chodzi na strzyżenie. Jesteśmy wiernymi klientami od trzech lat i z czystym sumieniem każdemu polecam.

CLEO Studio Urody  - zarezerwuj wizytę

CLEO Studio Urody

Fryzjer

Kalwaryjska 96, 30-504 Kraków
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Studio urody Cleo to miejsce stworzone z pasją i zaangażowaniem, aby dać Ci to, czego potrzebujesz. Doskonała lokalizacja w Krakowie, nowoczesne wnętrze, miła i wykwalifikowana obsługa pozwalają każdemu poczuć się wyjątkowo. Profesjonalne wyposażenie pozwala nam świadczyć usługi kosmety

Salony z podobnych kategorii

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)  - zarezerwuj wizytę

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

Fryzjer

Ślusarska 5, 30-710 Kraków
4.95
Bezpieczny salon

Zdecydowałam się na skorzystanie z usług salonu ze względu na Pana Tomka Grochala, który teraz u Państwa pracuje. Jest bardzo dobrym fryzjerem, który na dodatek nie boi się strzyżenia kręconych włosów. Wizyta przebiegła bez zarzutu. Rozpoczęła się o umówionej godzinie. Miejsce bardzo przyjemne i na pewno ponownie skorzystam z Państwa usług.

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne  - zarezerwuj wizytę

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne

Fryzjer

Płaszowska 27 , 30-713 Kraków
4.97
Bezpieczny salon

Jak zwykle bez zaskoczenia, czyli REWELACJA I MEGA ZADOWOLENIE. Teraz nie muszę się już stresować przed każdą wizyta u fryzjera ponieważ za każdym razem można liczyć na doświadczenie i profesjonalizm Pani Ani. Gorąco polecam szczególnie osobom z problematycznymi włosami ;)

HAIR ARTIST  - zarezerwuj wizytę

HAIR ARTIST

Fryzjer

Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków
5.0

W końcu udało się znaleźć kogoś, kto umie pracować z kręconymi włosami! Zakręcone dziewczyny - namawiam do wizyty u Kamila, włos zupełnie inaczej się zachowuje po odpowiednim podcięciu, dodatkowo Kamil jest sympatyczny, delikatny i dodatkowo tłumaczy co i jak, można o wszystko zapytać, zobaczyć produkty na jakich pracuje, wizyta jest warta ceny.

lazarcut rafał łazar - zarezerwuj wizytę

lazarcut rafał łazar

Fryzjer

Jana Zamoyskiego 30/11, 30-523 Kraków
Bezpieczny salon

Dobry fryzjer i stylista dba, aby łączyć unikalną wizję Ciebie z doskonałą techniką pracy. Przed każdym strzyżeniem staram się najpierw uzyskać informacje dotyczące Twoich wyjątkowych cech, osobistego stylu. Wierzę, że piękno fryzury jest inne dla każdej osoby, a osiągnięcie wspaniałego rez

Studio Fryzur Haka - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Haka

Fryzjer

Kalwaryjska 22, 30-509 Kraków
0.0
Brak opinii

W naszym salonie oferujemy pełny zakres usług fryzjerskich.Służymy pomocą w odpowiednim doborze fryzury czy pielęgnacji włosów. Naszym celem jest zadowolony klient dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych kosmetyków.

Salony z tej samej miejscowości