Strzyżenie dzieci Kraków

1563 wyniki

PATER PRACOWNIA FRYZJERSKA

Fryzjer

Lubelska 16-18/U8, 30-003 Kraków
5.0
380 opinii

profesjonalnie, swietne podejscie do klienta, pani Agnieszka z duza wiedza zaproponowala mi fryzure, wlosy odzyly i wygladaja swietnie nawet po kilku tygodniach. Moze milo by bylo proponowac klientom cos do picia ale to jedyny drobiazg, byc moze taka polityka firmy. poza tym wszystko na piatke!

Atelier-Hair-Stylist

Fryzjer

Wrocławska 11A, 30-010 Kraków
5.0
4236 opinii

Klient b. trudny - bo to krnąbrna 3-latka, pierwszy raz w salonie fryzjerskim ;-) Ku zaskoczeniu (pozytywnym) - wszystko poszło wręcz idealnie. P. Katarzynie dziękuję za profesjonalną usługę, P. "zza biurka" za pyszną kawę i włączenie bajek na telewizorku, a na końcu ciasteczko w nagrodę dla córki. Klientka i jej tato - bardzo zadowoleni! :-)

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków
4.9
2675 opinii

Syn i rodzice zadowoleni z fryzury! Włosy pięknie się układają. Podejście do młodego klienta - wzorowe! Odnoszę wrażenie, że synowi - oprócz efektu w postaci modnej fryzury - najbardziej podoba się, że Pani Paulina uważnie do słucha i traktuje jak dorosłego.

Kesner Hair Stylist

Fryzjer

Nadwiślańska 11/330, 30-527 Kraków
5.0
767 opinii

Jestem mega mega mega zadowolona :) Po pierwsze dlatego, że poprzednie ścięcie było tak doskonałe, że jak nigdy dotąd nawet po 4 miesiącach moje niesforne włosy świetnie się układały. Dotąd nikomu się to nie udało. Po drugie z dzisiejszego ścięcia również jestem baaaardzo zadowolona :)

Salon Tyrka & Kot HAIR STYLISTS

Fryzjer

Władysława Mitkowskiego 4, 30-337 Kraków
5.0
89 opinii

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie👌, a do tego świetna, przyjazna obsługa i przepiękne miejsce. Mój syn z radością już od kilku lat chodzi systematycznie strzyc się do Pani Agnieszki❤️. Zostawiamy syna w profesjonalnych rękach i zawsze jesteśmy zadowoleni z nowej, modnej fryzury. 100% satysfakcji✂️.