Strzyżenie dzieci Kraków

Kaczmarzyk Hair

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków
Bezpieczny salon

Syn i rodzice zadowoleni z fryzury! Włosy pięknie się układają. Podejście do młodego klienta - wzorowe! Odnoszę wrażenie, że synowi - oprócz efektu w postaci modnej fryzury - najbardziej podoba się, że Pani Paulina uważnie do słucha i traktuje jak dorosłego.

Studio 3/3

Studio 3/3

Fryzjer

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
Bezpieczny salon

Byłam z synkiem na strzyżeniu chłopięcym. Bardzo sympatyczna Pani. Profesjonalnie podeszła do sprawy. Opanowana i cierpliwa chętnie objasniala synkowi co będzie robić. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu :) serdecznie polecam

Atelier-Hair-Stylist

Atelier-Hair-Stylist

Fryzjer

Wrocławska 17, 30-010 Kraków

Klient b. trudny - bo to krnąbrna 3-latka, pierwszy raz w salonie fryzjerskim ;-) Ku zaskoczeniu (pozytywnym) - wszystko poszło wręcz idealnie. P. Katarzynie dziękuję za profesjonalną usługę, P. "zza biurka" za pyszną kawę i włączenie bajek na telewizorku, a na końcu ciasteczko w nagrodę dla córki. Klientka i jej tato - bardzo zadowoleni! :-)

„KESNER fryzjerzy”
Zyskaj
zniżkę płacąc

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Agnieszki. Pełen profesjonalizm! Włosy wyglądają teraz pięknie, są lśniące i łatwo się rozczesują. No i ten fotel z masażem podczas zabiegu pielęgnacji, pełen relaks :)

Sprzedaż bonów
Salon Tyrka & Kot HAIR STYLISTS

Salon Tyrka & Kot HAIR STYLISTS

Fryzjer

Władysława Mitkowskiego 4/2LU, 30-337 Kraków

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie👌, a do tego świetna, przyjazna obsługa i przepiękne miejsce. Mój syn z radością już od kilku lat chodzi systematycznie strzyc się do Pani Agnieszki❤️. Zostawiamy syna w profesjonalnych rękach i zawsze jesteśmy zadowoleni z nowej, modnej fryzury. 100% satysfakcji✂️.