Strzyżenie dzieci Kraków

Kaczmarzyk Hair

Kaczmarzyk Hair

Fryzjer

Kazimierza Wielkiego 47 lokal 55, 30-074 Kraków

Syn i rodzice zadowoleni z fryzury! Włosy pięknie się układają. Podejście do młodego klienta - wzorowe! Odnoszę wrażenie, że synowi - oprócz efektu w postaci modnej fryzury - najbardziej podoba się, że Pani Paulina uważnie do słucha i traktuje jak dorosłego.

HAIR ME UP

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Ania, to zjawiskowa kobieta i profesjonalistka w swojej dziedzinie. Fantastycznie dobrała fryzurę i holistycznie podeszła do tematu. Dziś już wiem, że włosom warto poświęcić trochę więcej czasu, uwagi i pieniędzy ;-). Hair Me Up, to miejsce do którego chce się wracać. Ja zagoszczę tam na stałe. To na pewno :-)

Atelier-Hair-Stylist

Atelier-Hair-Stylist

Fryzjer

Wrocławska 17, 30-010 Kraków

Klient b. trudny - bo to krnąbrna 3-latka, pierwszy raz w salonie fryzjerskim ;-) Ku zaskoczeniu (pozytywnym) - wszystko poszło wręcz idealnie. P. Katarzynie dziękuję za profesjonalną usługę, P. "zza biurka" za pyszną kawę i włączenie bajek na telewizorku, a na końcu ciasteczko w nagrodę dla córki. Klientka i jej tato - bardzo zadowoleni! :-)

„KESNER fryzjerzy”

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków

Pan Łukasz jest genialny w tym co robi nie mogę przestać podziwiać jego pracy przed lustrem!! Spelnił w pełni moje oczekiwania nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzjera !! Tylko Panu Łukaszowi oddaje moje włosy pod opiekę

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

KHC salon - Zabłocie (Kruczek Hair Concept)

Fryzjer

Ślusarska 5, 30-710 Kraków

Jeszcze nigdy nie dowiedziałam się tylu rzeczy o pielęgnacji włosów kręconych - szczerze polecam Panią Asię, która wysłuchała wszystkich moich uwag i świetnie obcięła moje loki. Jestem trudnym klientem któremu nic się nie podoba, a z salonu wyszłam zachwycona!

Salon Tyrka & Kot HAIR STYLISTS

Salon Tyrka & Kot HAIR STYLISTS

Fryzjer

Władysława Mitkowskiego 4, 30-337 Kraków

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie👌, a do tego świetna, przyjazna obsługa i przepiękne miejsce. Mój syn z radością już od kilku lat chodzi systematycznie strzyc się do Pani Agnieszki❤️. Zostawiamy syna w profesjonalnych rękach i zawsze jesteśmy zadowoleni z nowej, modnej fryzury. 100% satysfakcji✂️.