Fryzjer dla dzieci Warszawa

3631 wyników

Tallulah Hair & Beauty

Strzyżenie dzieci

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
433 opinie

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie, a do tego świetna, przyjazna obsługa i przepiękne miejsce. Wrażenia z najwyższej półki, a w przystępnej cenie.

Salon RUBIA

Strzyżenie dzieci

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
984 opinie

Usługa dotyczyła ostrzyzenia niemal 2,5 letniego chłopca z urazem do fryzjerów. Postawa Pani Bogusi przerosła wyobraźnię rodzica. Pełniła rolę animatorki, znawcy bajek oraz iluzjonisty ukrywajacego nożyczki. Synek nie do poznania:) Cud miód. Dziękuję!!

Ce-Ce Beauty Clinic

Strzyżenie dzieci

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15151 opinii

Iza sprawia że trydny wciąż dla syna rytuał przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, a co najważniejsze z doskonałym rezultatem. Syn choś nie przepada za nożyczkami jest wymagający jeśli chodzi o fryzurę. U Izy nigdy nie ma uwag i choć przychodzi do Państwa pochmurny nieco to wychodzi zaczarowany przez nią i świetnie obcięty. Dziękujemy.

Galeria Urody Wilanów

Strzyżenie dzieci

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2762 opinie

To była pierwsza wizyta mojego 6-letniego niesfornego synka u fryzjera. Bardzo się jej obawiałam, bo w domu, podczas strzyżenia maszynką, krzyczał jak obdzierany ze skóry. U przemiłej pani Dorotki nawet nie pisnął. Uśmiechał się, był spokojny i zadowolony. Polecam!

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Strzyżenie dzieci

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2077 opinii

Pierwsze strzyżenie mojej 3 letniej córki zakończone sukcesem😀😀 Luba ze spokojem i usmiechem spowodowala,ze corka nie uciekla 😀(bylysmy pol roku temu w innym salonie i uciekła). Tak więc, w imieniu córki śmiało moge napisac, ze jest zadowolona i bardzo dobrze scieta.Na pewno wrócimy.