Fryzjer dla dzieci Poznań

SYNERGIA salon fryzjerski

SYNERGIA salon fryzjerski

Fryzjer

ul. Wojskowa 4, 61-792 Poznań
Bezpieczny salon

Jedyny fryzjer, u którego dziecko wytrzymuje cały proces strzyżenia bez wiercenia się na fotelu nawet pół godziny. Obstawiam, że to przez spokój i pewność siebie, czyli totalny profesjonalizm. Miło, że ponadto jest Pan również zwyczajnie po ludzku miły :)

AppoHair

AppoHair

Fryzjer

Niedziałkowskiego 24 , 61-578 Poznań
5.0

Jestem bardzo zadowolony. Począwszy od lokalizacji po klimat tam panujący. Najważniejsze jest jednak ze Ania jest super profesjonalistka. Indywidualne podejście do klienta oraz szacunek są przemiłe. No i ciekawe rozmowy. Dziękuje

Sprzedaż produktów
Studio Urody Bellevue

Studio Urody Bellevue

Fryzjer

Górecka 30, 60-201 Poznań
Bezpieczny salon

Pomimo niedogodności związanych z pandemią, jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz efektów na mojej głowie. Pani Basia to przemiła, a zarazem bardzo rzeczowa kobieta. Polecam :)

Pierwsza wizyta dziecka u fryzjera to wydarzenie mniejszego kalibru niż na przykład pierwsze kroki albo wypowiedziane po raz pierwszy „mama”, ale nie da się ukryć, że też raczej się go nie zapomina. Rodzice często obawiają się, że strzyżenie dziecka będzie stresujące – boją się, że maluch rozpłacze się na widok nożyczek albo nie będzie chciał spokojnie siedzieć na fotelu. Co zrobić, by pierwsze cięcie stało się miłym wydarzeniem, które upamiętnicie zdjęciem wklejonym do rodzinnego albumu?

Jaki wybrać odpowiedni salon fryzjerski dla dzieci?

Klucz to dobre przygotowanie. Zacznij od rozmowy z dzieckiem – wyjaśnij mu, że wygodna fryzura zapewni mu komfort na co dzień, opowiedz, czego może spodziewać się po wizycie u fryzjera. Pierwszy krok masz już za sobą? Jeśli Twoje dziecko czuje się już gotowe na obcięcie włosów, pora na kolejny. Przede wszystkim wybierz salon fryzjerski przyjazny dzieciom. W Poznaniu działają już dziecięce salony fryzjerskie z prawdziwego zdarzenia, takie, w których wizyta stanie się długo wspominaną przez dziecko przygodą. Spróbuj przenieść się na chwilę do czasów swojego dzieciństwa i wyobrazić sobie, jak może czuć się kilkulatek siadający w fotelu w kształcie samochodu albo tronu księżniczki. Robi wrażenie, prawda? W radosnej atmosferze kolorowo urządzonego salonu każde dziecko zapomni o stresie związanym z wizytą w nowym miejscu. Niektóre salony fryzjerskie w Poznaniu oferują także możliwość oglądania przez dziecko bajek w trakcie wykonywania cięcia. Spotkanie z ulubionymi bohaterami na pewno uspokoi każdego przejętego niecodzienną sytuacją malucha.

Fryzjer dziecięcy z odpowiednim podejściem to podstawa

Warto pamiętać o tym, że to nie kolorowe gadżety decydują o tym, czy pierwsze strzyżenie będzie udane. To rolą fryzjera jest sprawić, by mały klient czuł się bezpiecznie i komfortowo. Rodzice szczególnie cenią sobie takich stylistów, którzy potrafią rozmawiać z dzieckiem podczas tworzenia nowej fryzury, opowiadać mu o tym, co właśnie się dzieje, wykonywać cięcia delikatnie, bez szarpania włosów czy nieprzyjemnego łaskotania maszynką. Nie bez znaczenia są tu też takie drobiazgi w salonie, jak fotel dostosowany do wzrostu dziecka czy fartuszki w małych rozmiarach.

Jak znaleźć takiego fryzjera w Poznaniu? Informacje o dobrych fachowcach rozchodzą się pocztą pantoflową – rodzice polecają ich sobie w grupach na Facebooku czy w zwykłych rozmowach. Jeśli jednak zależy Ci na rzetelnych opiniach na temat fryzjerów dziecięcych w Poznaniu, skorzystaj z portalu Moment.pl. Czekają tam na Ciebie najlepsi fryzjerzy dla dzieci z Poznania. Przy każdym salonie fryzjerskim znajdziesz opinie klientów na temat wykonywanych tam usług. W ten sposób łatwo dowiesz się, w jaki sposób wykonywane są strzyżenia i czy wymagający mali klienci wychodzą z salonu zadowoleni. W opisie każdego z salonów znajdziesz również informacje na temat dostosowanego do potrzeb dzieci wyposażenia.

Jak zarezerwować termin strzyżenia na Moment.pl?

Każdy fryzjer dla dzieci w Poznaniu ma na swojej stronie listę usług oraz dostępnych terminów. Wybierz z listy strzyżenie dziecięce i sprawdź, który termin Wam odpowiada. W przypadku salonów zatrudniających więcej niż jednego fryzjera masz również możliwość wyboru pracownika, który wykona usługę. Po dokonaniu rezerwacji otrzymujesz na swój adres wiadomość mailową z portalu i wiesz, że wykonanie usługi jest potwierdzone. Dzień przed wizytą otrzymasz maila, który przypomni Ci o zbliżającym się terminie wykonania usługi. Na koniec, po strzyżeniu, możesz dodać swoją opinię, która będzie przydatna dla kolejnych klientów szukających fryzjera dziecięcego.

Dlaczego Moment.pl to wygodny sposób na dokonywanie rezerwacji? Bo możesz umówić się na wizytę w dowolnej chwili, nawet gdy siedzisz przy komputerze czy telefonie wieczorem, kiedy salon jest już zamknięty. Nie musisz odwiedzać strony internetowej każdego salonu z osobna – w Moment.pl masz dostęp do wszystkich fryzjerów z Twojej okolicy i łatwo sprawdzisz, który z nich jest dostępny w interesującym Cię terminie.