Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer dla dzieci Lublin

Bezpieczny salon
MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperek - zarezerwuj wizytę

MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperek

Fryzjer

Zamojska 8, 20-105 Lublin
Bezpieczny salon

Całą wizytę u Pana Pawła moja 4-letnia córcia była naburmuszona i na koniec podsumowała, że fryzura jej się nie podoba :) ale tylko po opuszczeniu salonu była zachwycona "salonem piękności" i nową fryzurką. Dziękuje Panie Pawle właśnie zyskał Pan nową małą klientkę. :)

Beauty Therapy Ilona Rybak - zarezerwuj wizytę

Beauty Therapy Ilona Rybak

Fryzjer

Jana Sawy 8/06, 20-400 Lublin
5.0

To już moja kolejna wizyta w salonie i jak zawsze wyszłam od Pani Ilony w pełni zadowolona z usługi. To jedyna fryzjerka, która potrafi uzyskać mój upragniony kolor a przy tym bardzo dba o kondycję moich włosów. Atmosfera w salonie jest spokojna i kameralna, można spędzić czas bardzo przyjemnie i odetchnąć od codzienności. Na pewno będę wracać.

Salon Matrix Elwira Chaberka - zarezerwuj wizytę

Salon Matrix Elwira Chaberka

Fryzjer

Szmaragdowa 24A, 20-570 Lublin
5.0

Życie jest za krótkie, aby mieć nudną fryzurę! Nasz salon każdego dnia stara się wyjść Klientowi naprzeciw poprzez świadczenie najwyższej jakości usług fryzjerskich. Każdego dnia dbamy o to, aby w salonie panowała miła atmosfera. Podczas świadczonej usługi zawsze możecie się u nas zrelak

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie - zarezerwuj wizytę

Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie

Fryzjer

Tomasza Zana 29/17, 20-601 Lublin
Bezpieczny salon

Dla takiego fryzjera pokonuję za każdym razem 130km 😊 Nie wiem jak on to robi, ale za każdym razem idealnie dobiera kolor. Chociaż za nim do niego trafiłam nawet nie brałam takiej palety pod uwagę, to czuję się w niej świetnie. Cięcie perfect! Można mu zaufać, wie co robi 😉 Serdecznie polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Salony Fryzjerskie Chołota - Bursztynowa - zarezerwuj wizytę

Salony Fryzjerskie Chołota - Bursztynowa

Fryzjer

ul. Bursztynowa 35, 20-576 Lublin
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Ika zrobiła mi prawdziwe hollywoodzkie fale dokładnie jak na zdjęciu referencyjnym! Bardzo starannie i sprawnie. Wyszłam z takim efektem na jakim mi zależało. Jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Płatności online
Bezpieczny salon
Marlena Tomczyk Hair DESIGN  - zarezerwuj wizytę

Marlena Tomczyk Hair DESIGN

Fryzjer

Rynek 10/9 STARE MIASTO, 20-111 Lublin
4.92
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Kolejny zadowolona wychodzę z wizyty u Darka. Jest człowiekiem, który podchodzi do fryzjerstwa z pasją. Warto oddać sie w jego ręce i w pełni mu zaufać.

Salony Fryzjerskie Chołota - Żywnego - zarezerwuj wizytę

Salony Fryzjerskie Chołota - Żywnego

Fryzjer

Wojciecha Żywnego 10, 20-853 Lublin
4.96

Bardzo serdecznie dziękuję za usługę. Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia u Pani Marty. Pełen profesjonalizm i kultura osobista. Polecam Panią Martę. Na pewno skorzystam z Jej usług jeszcze nie raz. Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję!

Płatności online
Bezpieczny salon
DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia - zarezerwuj wizytę

DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Fryzjer

Ziemska 86, 21-002 Marysin Lublin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Zabieg LPG wykonany profesjonalnie, bezpośredni po zabiegu jestem zrelaksowana i odprężona Już po paru wizytach zauważyłam zamierzony efekt i skóra jest o wiele gładsza,wyrównana Polecam to miejsce.

Płatności online
Bezpieczny salon
Mstudio - Nałkowskich 108/42 - zarezerwuj wizytę

Mstudio - Nałkowskich 108/42

Fryzjer

Nałkowskich 108 lok 42, 20-470 Lublin
Płatności online
Bezpieczny salon

Polecam Panią Kasię która całą usługę wykonuje z niezwykłą starannością i dokładnością o każdy szczegół. To pierwszy salon gdzie przy rozjaśnianiu włosów skóra na głowie nie swędzi i nie jest czerwona. Fryzura spełnia moje oczekiwania.

Płatności online
Bezpieczny salon
Just Glam Clinic - Klinika Depilacji Laserowej i Kosmetologii Nowoczesnej - zarezerwuj wizytę

Just Glam Clinic - Klinika Depilacji Laserowej i Kosmetologii Nowoczesnej

Fryzjer

Czechowska 3/U1, 20-072 Lublin
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dobrze czuję się w tym miejscu, dyskretnym, kameralnym, intymnym, przede wszystkim dzięki personelowi, otwartemu i pomocnemu. Pani Aleksandra świetna i profesjonalna w swych zabiegach. Dziękuję, polecam!

Salon fryzjerski dla dzieci w Lublinie różni się nieco od salonu dla dorosłych. Niektórzy fryzjerzy decydują się również na rozszerzenie usług o fryzjerstwo dziecięce. W każdej z tych sytuacji warto zadbać o komfort malucha i stworzyć mu bezpieczną przestrzeń, w której będzie czuł się komfortowo. W jaki sposób? Kluczem do sukcesu jest empatyczne, radosne nastawienie oraz dopasowane do potrzeb dziecka wyposażenie.

Jak zaprojektować salon fryzjerski dla dzieci?

Wygląd pomieszczenia, zagospodarowanie przestrzeni, jak i aranżacja mają ogromny wpływ na to, jak dziecko odbiera konkretny salon. Na pierwszy plan wysuwa się kolor ścian. Aby uniknąć skojarzeń z płcią, lepiej zastąpić róż i niebieski kolorami pastelowymi, jasnymi. Żółty kojarzy się ze słońcem i wakacjami, zielony odpręża i uspokaja, a także buduje poczucie bezpieczeństwa. Natomiast szary to najbardziej neutralny kolor, który może stanowić tło dla poszczególnych elementów wyposażenia lub uzupełnienie bazowych kolorów. Dodatkowo na ścianach mogą się pojawić bajkowe naklejki lub obrazki. Należy jednak unikać nadmiernego przesycenia dodatkami, ponieważ mogą przytłoczyć pomieszczenie. Dobrym rozwiązaniem jest również tworzenie historii na ścianie. Leśne opowieści, kwiaty i zwierzęta na pewno zachwycą malucha.  

Wyposażenie dziecięcych salonów fryzjerskich

Poza aranżacją wnętrza i wyborem kolorów ścian, liczy się również wyposażenie, które powinno odpowiadać dziecięcym potrzebom. Najważniejsze są specjalistyczne meble. Opracowane są w taki sposób, by zapewniać komfort, jak i budzić zainteresowanie malucha. Spełniają również najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dziecięce fotele są niższe niż standardowe, dlatego dziecko czuje się w nich lepiej. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom przeciwdziałają wysunięciu się malucha, a jednocześnie dostosowane są do charakterystycznej ruchliwości małych klientów. W fotelach przypominających pojazdy zamontowane są z kolei kierownice, które ułatwiają swobodną zabawę i wzbudzają zainteresowanie malucha. Dzięki temu maluch zajmuje się zabawą, a fryzjer może wykonywać strzyżenie.

Fryzjer dla dzieci w Lubline i kącik zabaw

Doskonałym rozwiązaniem dla dziecięcych salonów są tematyczne kąciki zabaw. Dzięki nim dzieci mogą doskonale się bawić przed wejściem na fotel lub podczas oswajania się z miejscem. Organizacja takiego kącika nie wymaga wcale dużych nakładów finansowych ani dużych przestrzeni. Wystarczy trochę wolnego miejsca z kredkami i kolorowankami lub zabawkami dla chłopców i dziewczynek. Podstawą jest niski stolik z krzesełkami dopasowany do wieku dziecka. 

Fryzjerzy dla dzieci z Lublina i prezenty dla dzielnych klientów

Aby oswoić trudną sytuację i budować w dziecku pozytywne wspomnienia, można wzbogacić wizytę u fryzjera poprzez drobne prezenty. Strzyżenie dziecka może mieć jeszcze lepsze zakończenie jeśli maluch otrzyma słodki prezent lub drobną zabawkę. W ten sposób jego trud zostaje doceniony, a następnym razem maluch z przyjemnością zajrzy do fryzjera. Wariantów prezentów jest wiele. Nie muszą być duże i cenne, ważny jest sam gest. Najczęściej dzieci otrzymują: naklejki, cukierki, kredki, lizaki, malowanki czy gumy rozpuszczalne. Każdy z nich spotyka się z dużym entuzjazmem i zadowoleniem, dlatego fryzjer dziecięcy z Lublina chętnie stosuje takie rozwiązanie- z korzyścią dla obu stron. Przy podarowywaniu naklejek liczy się rysunek lub ciekawe hasło, które zaciekawi malucha. Obrazek ma szczególne znaczenie w przypadku młodszych dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać. Krótkie napisy przydają się dla starszych dzieci, które już samodzielnie czytają. Stosowane są także dyplomy, wręczane po zakończeniu strzyżenia. Pozwalają polubić strzyżenie i wizyty w salonie.

Jak umówić wizytę w salonie fryzjerskim?

Korzystając ze strony internetowej lub aplikacji Moment.pl możesz umówić wizytę online w dowolnej dzielnicy Lublina. Po zaznaczeniu filtrów można wybierać spośród dostępnych usług, miast, a także konkretnych dzielnic. Dodatkowo można zapoznać się z ofertą salonów i ich cennikiem.