Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer dla dzieci Łódź

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Fryzur Sabanty - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Sabanty

Fryzjer

Ketlinga 11 , 92-431 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak to powiedział dziś ktoś: "Są dzieci, które uciekają przed fryzjerem i takie, które nie chcą od fryzjera wyjść". Do Pana Sebastiana jakimś trafem przychodzą tylko te drugie... 😘

Bezpieczny salon
Hair Project Polska - zarezerwuj wizytę

Hair Project Polska

Fryzjer

Drewnowska 45 LU2, 91-002 Łódź
4.93
Bezpieczny salon

Szczerze polecam Pana Darka z jego profesjonalnym podejściem do klienta, pewną, precyzyjną i sprawną ręką, która wyczarowuje stylizację dostosowaną do osoby, wygodną i twarzową. Po wizycie w salonie zawsze mam lepszy humor. Nowa lokalizacja - bardzo fajna i nowoczesna.

Płatności online
Bezpieczny salon
OASIS Beauty Center - zarezerwuj wizytę

OASIS Beauty Center

Fryzjer

Bartoka 67a, 92-531 Łódź
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon

OASIS Beauty Center to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Szereg zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich sprawi, że osoby odwiedzające salon wyjdą z niego zachwycone swym wyglądem. Usługi fryzjerskie, oferowane przez OASIS Beauty Center zachwycą nawet najbardziej wymaga

Salony z podobnych kategorii

Wizyta z dzieckiem u fryzjera w Łodzi nie zawsze należy do prostych zadań. Niektóre maluchy alergicznie reagują na widok nożyczek i próby podcięcia włosów. Wiercą się, denerwują i płaczą, a z kolejnymi minutami ich złość i lęk eskalują, co ostatecznie uniemożliwia jakąkolwiek pracę. Tego typu sytuacje powodują zbędny stres u dziecka. W ten sposób maluch buduje również negatywne przekonania na temat fryzjera i odmawia podcinania fryzury. Okazuje się, że w przypadku najmłodszych klientów nie wystarczą tylko umiejętności, ale również odpowiednie podejście. Jeśli Twoje dziecko również denerwuje się przed wizytą u fryzjera lub z jakichś powodów nie lubi strzyżenia, zobacz jak działa fryzjer dla dzieci w Łodzi i przekonaj się, że to może być przyjemnie spędzony czas.

Fryzjer dziecięcy- tajemnica sukcesu

Nawet wybitne zdolności i fantazyjne fryzury nie pomagają, gdy dziecko nie czuje się u fryzjera bezpiecznie. W związku z tym należy zadbać o odpowiednią atmosferę w salonie. Nie wolno zapominać, że dziecko jest takim samym klientem, jak osoba dorosła, więc ma prawo odczuwać różne emocje, również negatywne. Aby przeciwdziałać eskalowaniu trudnych sytuacji i zachowań, warto malucha odpowiednio przygotować na wizytę, a czasami odbyć po prostu wizytę testową. Zwykle również strzyżenie dziecka trwa dłużej, ponieważ obejmuje dodatkowe czynności. Przed przystąpieniem do działań właściwych warto przedstawić dziecku wszystkie osoby znajdujące się w pomieszczeniu, a także omówić narzędzia, którymi będzie obsługiwany. Jeśli nie stwarza to zagrożenia, to można pokazać mu nożyczki czy grzebień, aby na własne oczy przekonało się, jak wyglądają poszczególne sprzęty. Można również zaprezentować proces strzyżenia na misiu lub lalce, by zwiększyć poziom zaufania dziecka. Ciekawym i skutecznym rozwiązaniem wydaje się również przedstawienie maluchowi nagrody, jaką otrzyma za strzyżenie. Może to być maskotka, słodycze lub dyplom. 

Fryzjerzy dla dzieci z Łodzi - oferta

Pokonanie dziecięcego lęku i obaw daje przestrzeń do wielu ciekawych pomysłów. Fryzjerstwo dziecięce nie polega przecież tylko na klasycznym strzyżeniu. W przypadku chłopców możliwe jest wykonanie fantazyjnych wzorków, które wspaniale ozdabiają chłopięcą główkę. Największą popularnością cieszą się oczywiście motywy bajkowe oraz sportowe. Mali klienci uwielbiają takie propozycje i doskonale się z nimi czują. Wielu rodziców pozwala swoim pociechom także na farbowanie włosów w okresie letnim. Często są to wyraziste kolory lub nawet kilka. W przypadku dziewczynek dużą popularnością cieszą się doczepiane warkoczyki lub inne plecionki wykonywane na włosach. Im bardziej kolorowo, tym lepiej. W zależności od długości włosów i wybranego upięcia, czas realizacji może zająć nawet kilkadziesiąt minut, dlatego przed rozpoczęciem pracy rodzice, jak i dzieci otrzymują informację o przewidywanym czasie pracy. Zwykle jednak wystarczy kilka minut, by zainteresować dziewczynkę wykonywanymi warkoczykami, a widoczny w lustrze efekt daje jej tyle satysfakcji, że z ciekawością i ekscytacją oczekuje na rezultat.

Fryzura dla dzieci

Przed wykonaniem strzyżenia lub upięcia, fryzjer konsultuje się z rodzicami, ustalając jak powinna wyglądać fryzura. Uwzględniane jest również zdanie dziecka. Ostateczna wersja powinna gwarantować wygodę i satysfakcję malucha i jego opiekunów. Równie ważne jest samopoczucie małego klienta podczas strzyżenia. Wszystkie te elementy łączy w sobie fryzjer, starając się wykonać jak najlepszą fryzurę. 

Wygodne umawianie wizyt

Umawiając się do fryzjera dziecięcego w Łodzi, można skorzystać z praktycznej aplikacji. Bez wychodzenia z domu każdy może wybrać odpowiadający mu termin i zapisać się na wizytę u fryzjera. Osoby, które nie korzystają z aplikacji mogą umówić się za pomocą strony internetowej Moment.pl. W ten sposób oszczędzając czas i energię. System działa sprawnie, a podczas wybierania terminu można zapoznać się z ofertą miejsca i znaleźć wszystkie niezbędne na jego temat informacje, również dotyczące cen usług.