Fryzjer dla dzieci Kraków

1506 wyników

Kruczek Hair Concept - Stare Miasto

Jana Kochanowskiego 23/3, 31-127 Kraków
4.9
1358 opinii

Dawno nie byłam tak zadowolona z rezultatu wizyty u fryzjera. Pani Klaudia bardzo profesjonalnie zajęła się moimi włosami, dobrała idealnie kolor, strzyżenie -naprawdę świetna robota, zważywszy, w jakim stanie były moje włosy! Gorąco polecam Panią Klaudię. To moja ulubiona fryzjerka - jak również Pani Kinga :)

Kesner Hair Stylist

Nadwiślańska 11/330, 30-527 Kraków
5.0
665 opinii

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. To co Natalia potrafi zrobić z włosami to szczyt profesjonalizmu. W pełni spełniła moje oczekiwania. Po ostatniej wizycie w salonie nie mogę przestać przeglądać się w lustrze ;)

Alexandra Hair Design

plac Bohaterów Getta 4/1, 30-547 Kraków
5.0
356 opinii

To najlepsza wizyta z dzieckiem u fryzjera na jaką trafiłam. Klaudia nie dość, że świetnie obcięła malucha to tak go potrafiła zagadać, że siedział jak zaczarowany. Polecam z czystym sumieniem. Sama zapisałam się do Klaudii na obcięcie i już nie mogę się doczekać:)

Venada

ul. Powiśle 3/3a, 31-101 Kraków
5.0
64 opinie

Anastazja jest magikiem i artystką jednoczesnie. Jej stylizacje rzęs sa piekne, lekkie, eleganckie. Na ballu nie było osoby, które przeszłaby obojętnie. Dziękuje bardzo!!!

Oasis Beauty & SPA

dietla 47/1, 31-054 Kraków
5.0
16 opinii

Salon OASIS Beauty & SPA poleca swoją bogatą ofertę specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, luksusowych rytuałów SPA i wyjątkowych usług fryzjerskich wszystkim mieszkańcom Krakowa, jak i osobom odwiedzającym miasto. Sprawimy, że oderwiecie się od natłoku codziennych obowiązków, odetchniec

Claudius Hair Treser Academy

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków
5.0
17 opinii

PRACOWNIA NOWEJ JAKOŚCI Pracownia fryzjerska Claudius Hair Treser Academy to zespół profesjonalistów i pasjonatów. Wiemy, że każdy klient to wyjątkowa i indywidualna historia. Jesteśmy tu po to, aby wysłuchać Twoich potrzeb. Wstępem do Twojej wizyty jest rozmowa o Tobie i Twoich włosa