Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer dla dzieci Katowice

Płatności online
Bezpieczny salon
JJ HAIR STUDIO - zarezerwuj wizytę

JJ HAIR STUDIO

Fryzjer

Barbary 13, 40-053 Katowice
4.89
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Z salonu wyszłysmy z córką bardzo zadowolone. Ogólnie bardzo miła atmosfera. Od wejścia zostałyśmy miło przyjęte. Pani Ula, która się nami zajmowała to sympatyczna, zaangażowana kobieta, ktora podcięła nam włosy tak jak chciałyśmy:) Na pewno zawitam tam ponownie:)

Salony z podobnych kategorii

Jeżeli mieszkacie na terenie Katowic lub w jednym z pobliskich miast aglomeracji śląskiej i macie dziecko, to być może w życiu Waszej pociechy nadszedł już czas na pierwsze podcięcie włosów. Boicie się to zrobić na własną rękę, bo Wasz malec to istny wulkan energii? A może fryzjer, do którego teraz uczęszczacie, wywołuje u dziecka ataki paniki i histeryczny płacz, jednak do tej pory nie udało się znaleźć nikogo, kto budziłby większe zaufanie w oczach Waszej latorośli? Obecny fryzjer popadł w rutynę, a ta sama niezmienna fryzura zaczęła Wam się już po prostu nudzić? Za każdym razem po powrocie do domu, musicie poprawiać krzywo obcięte dziecko? Czy najzwyczajniej, Wasz obecny fryzjer jest położony zbyt daleko od domu, a czas stracony na dojazdy można spędzić o wiele lepiej? Jeśli tak, to znak, że poszukujecie zaufanego fryzjera dla dzieci w Katowicach. Kogoś, kto zadba nie tylko o włosy Waszych pociech, ale także o komfort fizyczny i psychiczny. 

Dzięki nam znajdziecie na terenie dowolnej dzielnicy Katowic prawdziwych profesjonalistów, którzy potrafią stworzyć niepowtarzalną atmosferę, idealną dla najmłodszych. Katowickie salony fryzjerskie dla dzieci już na samym wstępie oczarują dzieci swoim wyglądem. Kolorowe rysunki i obrazki na ścianach przyciągną wzrok dziecka, przenosząc go do magicznego świata bajek. Dodatkowo niektóre salony, zamiast zwyczajnych foteli dla najmłodszych posiadają takie w kształcie konia czy  samochodu. To wszystko sprawia, że już podczas samego oczekiwania dziecko się uspokaja i chłonie atmosferę tego miejsca. Zafascynowane otoczeniem, bez problemu daje się obciąć. Wasze dzieci nie będą się także stresować samą usługą, ponieważ w trakcie jej wykonywania, będą mogły spokojnie oglądać bajkę na jednym z telewizorów. Fryzjerki oraz fryzjerzy dziecięcy z Katowic to przede wszystkim dobrze wyszkolona i wyspecjalizowana kadra, która dzięki sporemu doświadczeniu sprosta zarówno wymaganiom Waszego dziecka, jak i Waszym. Ich wiedza zaowocuje także wizualnie, pozwalając Wam cieszyć się z modnej i dopracowanej w każdym calu fryzury bez względu na wiek Waszej pociechy. Rodzice oczywiście będą mogli obserwować poczynania profesjonalisty z wygodnego fotela i filiżanką kawy w dłoni. W szerokim wachlarzu usług świadczonych przez lokalne salony znajdziecie Państwo m.in. strzyżenie chłopięce  z myciem, cieniowanie włosów, warkocze z myciem lub bez, loki lub kraby, zmywalne pasemka kolorowe, mycie z suszeniem i wiele innych usług skierowanych wprost do najmłodszych. 

Nasza strona oraz aplikacja mobilna, dają Wam pełną możliwość szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi propozycjami najlepszych salonów, oferujących usługi skierowane w stronę dzieci. Wybór należy do Was. Moment.pl chętnie pomoże wyszukać tego jedynego, udostępniając możliwość wyszukiwania usług i salonów w zależności od dogodnej dla Was ceny i lokalizacji. Wybierając salon fryzjerski dla dziecka w Katowicach, szybko zapoznacie się z jego pełnym cennikiem i godzinami otwarcia. To nie tylko informacje o usługach, ale też wiedza na temat udogodnień takich jak WiFi, obecności terminala czy darmowym parkingu. Setki opinii na temat miejsca, pozwolą Wam poznać doskonale salon, bez konieczności wizyty w środku. Wszystkie komentarze wystawiane są jedynie przez prawdziwych gości salonu, po ukończeniu wizyty, co daje im 100% rzetelności. Gdy już zdecydujecie się na odpowiedni salon, otrzymacie możliwość rezerwacji wizyty u konkretnego pracownika. Wszystkie wolne terminy zostaną przestawione w sposób przejrzysty i ułatwiający wybór tego dogodnego, bez konieczności konsultacji telefonicznej. Koniec z wypytywaniem przez telefon o wszystkie dostępne terminy. Jeśli ustalicie już szczegóły wizyty, ale nie wiecie jak dojechać do salonu, z przyjemnością udostępnimy Wam mapę dojazdu. Dodatkowo  wszyscy zapominalscy ucieszą się z wiadomości SMS, która przypomina o nadchodzącej wizycie. Już dziś wypróbujcie, jak proste może być umówienie się na wizytę w dowolnym salonie. Wszystko, czego potrzeba to urządzenie z dostępem do internetu, połączone z naszym serwisem. Nie traćcie cennego czasu na rezerwowanie wizyt, teraz jedyne czego potrzebujecie do tego to Moment!