Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer dla dzieci Bielsko-Biała

Płatności online
Bezpieczny salon
McHair Bielsko-Biała - zarezerwuj wizytę

McHair Bielsko-Biała

Fryzjer

Szkolna 4, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Halo, halo 🤘🐻 Wbijam tam i zawsze wychodzę z lepszym samopoczuciem patrząc na moją głowę & brodę. Polecam w opór 💥 Marina ogarnia super, Sławek dzięki za brodę, dziś głowę ogarnęła mi Julia i jestem mega zadowolony, również Julie polecam w opór 🤘💥

Bezpieczny salon
Alterlook - zarezerwuj wizytę

Alterlook

Fryzjer

Żywiecka 287, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Bardzo polecam pedicure wykonany przez Angelę. Bardzo profesjonalne podejście w przyjemnej atmosferze z dużą dbałością o bezpieczeństwo wykonania zabiegu. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Fryzjerskie KAPPER - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzjerskie KAPPER

Fryzjer

Pocztowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

jak zwykle, niezwykle miło i ciepło został przyjęty autystyczny Kacperek. Wyraźnie była to jego przełomowa wizyta, podczas której po raz pierwszy samodzielnie usiadł na fotel i pozwolił bez lęku obciąć sobie włoski. Niewątpliwie jest to zasługa p. Emilii, jej ciepłego uśmiechu, ogromnego spokoju i cierpliwości. Dziękuję

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair and Beauty ETHERIA - zarezerwuj wizytę

Hair and Beauty ETHERIA

Fryzjer

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Studio Etheria polecam z całą odpowiedzialnością ! Rzęsy zagęszczone z rąk Karoliny perfekcyjnie - efekt tak naturalny, ze koleżanki pytają jakiego tuszu używam :-) Renata i Basia bardzo szybko doprowadziły kolor moich włôw do oczekiwanego efektu a zabiegi wzmacniające i pielęgnacyjne polecone pomagają w wzroście włosa i jego nawilżeniu.

Płatności online
Bezpieczny salon
VIVIAN STUDIO FRYZJERSKIE NATALIA SZPYRKA - zarezerwuj wizytę

VIVIAN STUDIO FRYZJERSKIE NATALIA SZPYRKA

Fryzjer

Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Jak zwykle jestem zadowolona z wizyty u pani Natalii, polecam kupić też na miejscu kosmetyki, super, że można wszystko załatwić od razu. Podobała mi się dokładna analiza moich włosów, jestem usatysfakcjonowana efektem który mam na włosach. Chodzę parę lat, również wcześniej też do Czechowic i czuję, że to się nie zmieni.

Wizyta w salonie fryzjerskim bywa dla dzieci ogromnym stresem. Czasami wynika z tego, że jest to pierwsza okazja i maluchy nie wiedzą czego się spodziewać i jak się zachować w tej sytuacji. Inne nie lubią, gdy ktoś dotyka ich włosów lub mają nieprzyjemne doświadczenia z poprzednich wizyt u fryzjera. Wszystkie te elementy składają się na trudne emocje dziecka, które niejednokrotnie wyraża na fotelu fryzjerskim. Strzyżenie dziecka w Bielsku to zatem spore wyzwanie. Okazuje się jednak, że lęk malucha można oswoić i pozwolić mu bezpiecznie przejść przez to nowe doświadczenie. Potrzebna jest tylko pomoc rodzica i odpowiednie przygotowanie salonu fryzjerskiego. Pomocne są w tym specjalne wyposażenie (kolorowe mebelki, zabawki, jak i akcesoria fryzjerskie) oraz odpowiednie podejście fryzjera. Wtedy wszystko okazuje się prostsze, a strzyżenie może być dla malucha przyjemne.

Fryzjer dziecięcy - tajemnica sukcesu

Decydując się na przyjmowanie dziecięcych klientów, warto zdawać sobie sprawę, że to szczególna grupa. Wymaga odpowiedniego podejścia ze strony fryzjera, jak i kilku dodatkowych działań. Te proste czynności i zachowania pozwalają jednak budować z dzieckiem więź, oswajać się z nowym miejscem i koić jego lęki, dzięki czemu trudne zachowania przekształcają się w przyjemną atmosferę, a rozzłoszczone lub zestresowane dziecko staje się uśmiechniętym i zadowolonym klientem. Trzeba tylko stworzyć bezpieczną przestrzeń i dać maluchowi wsparcie. Oprócz dopasowanego do wieku dziecka podejścia liczy się także otoczenie, czyli wyposażenie salonu. 

Fryzjer dla dzieci w Bielsko Białej - komfort i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i wygodę można zapewnić na różnych poziomach. Zacznijmy od wyposażenia. Meble, akcesoria i narzędzia powinny być dopasowane do najmłodszych odbiorców. Mowa tutaj zarówno o kolorze, jak i o kształcie. Wygodne siedzisko zapewniają pufy lub specjalne nakładki na fotele fryzjerskie. Dużą popularnością cieszą się również fotele w kształcie motocykli, aut lub postaci z bajek. Ważne jednak, by oprócz ciekawego designu zapewniały bezpieczeństwo. W niektórych przypadkach warto też pozwolić dziecku pozostać na kolanach rodzica, ponieważ tylko w takiej pozycji może czuć się bezpiecznie. Wtedy trzeba tylko zadbać o odpowiednie zabezpieczenie skóry pelerynami. Fryzjerzy dla dzieci z Bielska Białej proponują wspaniałe rozwiązania, które wzbudzają zaufanie dziecka i budzą w nim pozytywne emocje, jak i ciekawość. Przestrzeń salonu jest zaaranżowana specjalnie z myślą o najmłodszych klientach, a urządzenia i kosmetyki przeznaczone są do pielęgnacji delikatnej skóry. Jeśli chodzi o wyposażenie, to ważną rolę odgrywają również specjalne dziecięce peleryny. Często dzieci nie są zadowolone podczas ich zakładania, ale sytuację całkowicie odmienia dziecięca peleryna fryzjerska. Wszystko za sprawą kolorowych wzorów i bajkowych printów. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które dedykowane są dla chłopców i dziewczynek. Pełnią one funkcję nie tylko ochronną, ale pozwalają też przenieść się w świat fantazji i bajkowych postaci, poprawiają humor i powodują lepsze samopoczucie u dziecka. Wyposażenie salonu, jak i dane o konkretnym salonie w mieście można sprawdzić na stronie internetowej Moment.pl lub kompatybilnej aplikacji. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu można również wygodnie umówić wizytę u dowolnego fryzjera, nie wychodząc z domu. 

Nagroda dla dziecka

W salonach fryzjerskich stosuje się również system nagradzania małych klientów. Drobny prezent wręczany jest pod koniec wizyty jako nagroda za grzeczne zachowanie. Najczęściej częstuje się dzieci lizakami lub cukierkami. Słodki  podarunek z pewnością budzi zadowolenie dziecka i powoduje, że na kolejną wizytę pojawi się z uśmiechem na ustach. Alternatywą są również dyplomy, naklejki albo drobne zabawki. Wszystko uzależnione jest od oferty konkretnego salonu. Niezależnie jednak od formy prezentu, każde dziecko lubi je dostawać, dlatego to dobre rozwiązanie, które umożliwia budowanie z dzieckiem pozytywnej relacji.