Strzyżenie dzieci Bytom

Studio Alicja - Strzelców Bytomskich 274b Bytom

Studio Alicja - Strzelców Bytomskich 274b Bytom

Fryzjer

Strzelców Bytomskich 274b , 41-933 Bytom

5 + Bardzo miła i cierpliwa Pani. Syn był tak zaaferowany strzyżenie, że jie mógł spokojnie usiedzieć a mimo to Pani fryzjerka dała radę. Do tego bardzo kontaktowa, bez problemu dogadałyśmy się co do obcięcia. Polecam :)

Akademia Zdrowych Włosów Black&White

Akademia Zdrowych Włosów Black&White

Fryzjer

Webera 1a/13, 41-902 Bytom

W dniu dzisiejszym skorzystałam z usługi obcięcia włosów w tym salonie. Najpierw dezynfekcja "myjki", ręcznik jednorazowy, fachowa porada i staranne obcięcie włosów. Wyszłam zadowolona, mam nadzieję wracać i polecam.

Studio Urody Kreator

Studio Urody Kreator

Fryzjer

Stanisława Moniuszki 13, 41-902 Bytom
0.0
Brak opinii

Już od 2005 roku staramy się dbać o wizerunek naszych Klientów. Nasze usługi to fryzjerstwo , kosmetyka i kosmetologia estetyczna. Nieustannie podnosimy kwalifikacje i poszerzamy zakres naszych usług. Pracujemy tylko na sprawdzonym i certyfikowanym sprzęcie. Zapraszamy serdecznie

Salony z podobnych kategorii

Barber Shop Silesia

Barber Shop Silesia

Fryzjer

Kwietniewskiego 5, 41-902 Bytom

Skorzystałem już trzeci raz z usług Barber Shop Silesia i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze i ładnym wnętrzu, z wykorzystaniem dobrej jakości narzędzi i markowych kosmetyków. A wszystko w bardzo przystępnej cenie. Sama przyjemność, polecam serdecznie!

Salony z tej samej miejscowości

Kuźnia Rzęs Anna Koziel

Kuźnia Rzęs Anna Koziel

Rzęsy

Orzegowska 32, 41-907 Bytom
5.0

✔posiadam odpowiednie uprawnienia do wykonywania zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs, pracuję tylko i wyłącznie na produktach najlepszych firm. ✔ Nie robię rzęs dłuższych niż 13 mm ✔ przykro mi ale nie mam terminu na "już", wymagam wcześniejszej rezerwacji. Jeżeli mam możliwość