Strzyżenie damskie Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław

Jeśli masz kręcone włosy to idąc do Michała oddajesz się naprawdę w ręce profesjonalisty, który wie jak dobrze zająć się lokami, aby uzyskać piękny skręt :) Byłam u kilku innych fryzjerów z Wrocławia i mogę śmiało stwierdzić, że tu czuję się najlepiej, więc wracam i wracać będę. Polecam gorąco :)

Black & Blond

Black & Blond

Fryzjer

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław

Była to mona pierwsza wizyta w tym salonie i na pewno nie ostatnia. Po nieudanej koloryzacji moje włosy wymagały pomocy i Pani Ania wszystko super wyjaśniła i doradziła, a na koniec wykonała fantastyczne strzyżenie. Serdecznie polecam! :)

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Fryzjer

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Moja pierwsza wizyta w salonie i jak najbardziej udana! Dostałam wiele cennych rad dotyczących pielęgnacji włosów, wizyta rozpoczęła się punktualnie. W końcu jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje włosy! Na pewno wrócę do salonu. Serdecznie polecam!

Royal Studio

Royal Studio

Fryzjer

Główna 54a, 54-061 Wrocław

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

La'Koshi

La'Koshi

Fryzjer

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
5.0

Szczerze polecam ten salon!!!!!! POLECAM PANIĄ XENIĘ za profesjonalizm, podejście do klienta, umiejętność słuchania oraz doradzania. Strzyżenie , koloryzacja i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w bardzo miłej atmosferze panującej w salonie.

Salon Anna Volkova

Salon Anna Volkova

Fryzjer

Armii Krajowej 48N, 50-541 Wrocław

Ten salon to strzał w dziesiątkę. Bardzo polecam usługi Pani Irenki. Kobieta ma złote ręce do strzyżenia jak również do układania fryzur. Pełen profesjonalizm. Mimo, że strzyżenie potrafi trwać dłużej niż w innych salonach, fryzura wygląda na dobrze skrojoną nawet po kilku miesiącach i mimo zmiany długości, włosy układają się perfekcyjnie.

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Fryzjer

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Wizyta rozpoczęła się konsultacją - pierwszy raz ktoś naprawdę profesjonalnie doradził mi fryzurę do rodzaju moich włosów oraz rysów twarzy. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, włosy świetnie się układają. Z pewnością będę regularnie wracać do Upiększalni!

Klinika Urody MaDa

Klinika Urody MaDa

Fryzjer

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław

Mój pierwszy raz w tym miejscu... Pan Krzysztof konkretny, energiczny, profesjonalny. Włosy bardzo dobrze podcięte, fantastycznie się układają. Jestem bardzo zadowolona i za parę tygodni wrócę:)

MyHair & Czusz Studio Fryzur

MyHair & Czusz Studio Fryzur

Fryzjer

Traugutta 126, 50-420 Wrocław
5.0

Pełen profesjonalizm od początku do końca- pewne cięcie, idealnie dobrany kolor i modelowanie. Usługa zdecydowanie warta swojej ceny. Ponadto, przepyszna kawka na wejściu. Wyszłam z salonu bardzo pozytywnie zaskoczona. :)