Strzyżenie damskie Wrocław

La'Koshi

La'Koshi

Fryzjer

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
Bezpieczny salon

Pan Dionizy wie co robi, na fotelu czułam się zrelaksowana i nie mogłam się doczekać efektów. Pięknie ułożone włosy i super cięcie. Na pewno będę polecać ten salon i Dionizego, bo to świetny fachowiec. Samo miejsce bardzo estetyczne, przyjemnie i czyste.

Sprzedaż bonów
Salony Stylu Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław
Bezpieczny salon

Jeśli masz kręcone włosy to idąc do Michała oddajesz się naprawdę w ręce profesjonalisty, który wie jak dobrze zająć się lokami, aby uzyskać piękny skręt :) Byłam u kilku innych fryzjerów z Wrocławia i mogę śmiało stwierdzić, że tu czuję się najlepiej, więc wracam i wracać będę. Polecam gorąco :)

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Fryzjer

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam wizytę u Pani Karoliny! :) Jestem bardzo zadowolona z pomocy w doborze fryzury do kształtu twarzy, samo ścięcie też piękne, włosy świetnie się układają. Usługa w przyjemnej atmosferze, wszystkie środki bezpieczeństwa covidowego spełnione. To była moja pierwsza wizyta w salonie i zostaję stałym klientem :)

Hair Studio Balcerak

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 115/2u, 50-441 Wrocław

Pani Patrycja - profesjonalna, dokładna, z indywidualnym podejściem. Fryzura sama się układa. To już nie pierwsza wizyta, a na pewno będą kolejne. Bardzo przyjemna atmosfera. Profesjonalna obsługa. Jestem zawsze bardzo zadowolona z efektów pracy Pani Patrycji. Z przyjemnością polecam ten salon

Royal Studio

Royal Studio

Fryzjer

Główna 54a, 54-061 Wrocław
Bezpieczny salon

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Salon Anna Volkova

Salon Anna Volkova

Fryzjer

Armii Krajowej 48N, 50-541 Wrocław

Ten salon to strzał w dziesiątkę. Bardzo polecam usługi Pani Irenki. Kobieta ma złote ręce do strzyżenia jak również do układania fryzur. Pełen profesjonalizm. Mimo, że strzyżenie potrafi trwać dłużej niż w innych salonach, fryzura wygląda na dobrze skrojoną nawet po kilku miesiącach i mimo zmiany długości, włosy układają się perfekcyjnie.