Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie damskie Warszawa Wola

Płatności online
HAIRMATE 19.dzielnica - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE 19.dzielnica

Fryzjer

Kolejowa 47, lok. U20, 01-210 Warszawa
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Sławek jest najlepszy! Poszłam za Sławkiem z poprzedniego salonu, bo on świetnie radzi sobie z moimi włosami i wiem, że zawsze wyjdę od niego zadowolona. Umie słuchać potrzeb i dodaje do tego swoje doświadczenie i profesjonalizm. Bardzo polecam każdemu:)

Płatności online
Bezpieczny salon
Sonia Hair & Beauty Salon - zarezerwuj wizytę

Sonia Hair & Beauty Salon

Fryzjer

Jana Kazimierza 57a lok u9, 01-248 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Bardzo polecam wizytę u Soni, zawsze profesjonalne podejście i sympatyczna obsługa. Cięcie zostało wykonane precyzyjnie i tak, żeby pasowało do mojej twarzy, a co najważniejsze podoba mi się moja nowa fryzurka. Byłam już dwa razy i będę wracać częściej do tego salonu. :)

Bezpieczny salon
Salon Urody K8 - zarezerwuj wizytę

Salon Urody K8

Fryzjer

Jana Kazimierza 60, 01-248 Warszawa
Bezpieczny salon

Udane strzyżenie damskie u Pana Rafała do wersji fryzury standardowo preferowanej przez panów, tzw. kucyk Wikinga. Doradztwo w wyborze wybranej fryzury, omówienie ułożenia, dobranie długości. Pewne i dokładne cięcie, brak odrostów po skończeniu. Zachowanie zasad bezpieczeństwa i czystości w salonie. Polecam, chętnie powrócę z kolejną wizytą.

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka - zarezerwuj wizytę

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa

Wizyty u fryzjera zwykle są dla mnie stresujące i rzadko bywam zadowolona z ich efektu. Tym razem było inaczej. Pan Mateusz zna się na swoim fachu. Jest mistrzem nożyczek. Dodatkowo daje przydatne wskazówki jak szybko układać włosy na codzień. O miłej atmosferze nawet nie wspominam.

Atelier Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna  - zarezerwuj wizytę

Atelier Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna

Fryzjer

Stanisława Worcella 3 U4, 01-250 Warszawa
4.98

Byłam naprawdę pod wrażeniem. Pani potraktowała mnie osobiście, nie przemądrzała się, jak czasem fryzjerzy mają w zwyczaju. Sluchała moich potrzeb i dokładnie tak mnie obcięła, jak chciałam. W czasie i naprawdę tanio, biorąc pod uwagę ceny niektórych w okolicy. Dodam, że mam bardzo grube i długie włosy, więc nie jest prosto.

Płatności online
Bezpieczny salon
Relax in SPA  - zarezerwuj wizytę

Relax in SPA

Fryzjer

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Z czystym sumieniem polecam Relax in Spa: cudowna atmosfera, zabieg Medibac oraz strzyżenie wykonane profesjonalnie, a salon, jak zawsze, bardzo czysty i przytulny. Jestem w pełni zadowolona i nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z Panią Agnieszką i Panią Katarzyną.

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair By K.Świderska - zarezerwuj wizytę

Hair By K.Świderska

Fryzjer

Chmielna 73b lok.29, 00-801 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Z całego serca polecam! Pani Sylwia to niesamowicie ciepła, uśmiechnięta i komunikatywna kobieta, która słucha potrzeb klienta, a jednocześnie wie co robi. Przed wykonaniem usługi wszystko - krok po kroku - jest dokładnie omówione. Pełen profesjonalizm w przemiłej atmosferze:)

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Gnatyshyn - zarezerwuj wizytę

Salon Gnatyshyn

Fryzjer

Kasprzaka 7/u3, 01-234 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Tatiana to prawdziwa ekspertka i ciepła osoba - mistrzyni w swoim fachu z ogromną wiedzą i umiejętnościami! Przed każdą czynnością tłumaczyła, co robi, podzieliła się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji i wykonała piękne strzyżenie wraz z regeneracją. Miejsce tak przyjemne, że chce się wracać. ❤️

 ,,Zielony Warkocz'' Ekologiczne Studio Fryzj. - zarezerwuj wizytę

,,Zielony Warkocz'' Ekologiczne Studio Fryzj.

Fryzjer

ul.Jana Kazimierza 57 U1, 01-267 Warszawa
4.99

Przepiękny efekt! Włosy jakby muśnięte słońcem, piękne przejście, mega naturalnie❤️Jestem zachwycona! Takiego efektu oczekiwałam! Holistyczne podejście, analiza potrzeb,wysokiej jakości ekologiczne produkty.Polecam całym sercem ❤️Dziękuję

LILLU nail boutique  - zarezerwuj wizytę

LILLU nail boutique

Fryzjer

Kłopot 4 l.1.2 , 01-066 Warszawa

Manicure oraz pedicure wykonany niezwykle starannie. Pani Kasia zawsze bardzo sumiennie pracuje przez co paznokcie są dopracowane, skórki równiuteńko przycięte jak i same paznokcie trzymają się pięknie do kolejnej wizyty (4 tygodnie). Bardzo serdecznie polecam! Dodatkowo piękny salon i świetna atmosfera!

Bezpieczny salon
Fabryka Urody - zarezerwuj wizytę

Fabryka Urody

Fryzjer

Monte Cassino 13, 01-121 Warszawa
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z usługi, pani Ada obcięła mi tyle włosów ile faktycznie poprosiłam:) atmosfera bardzo miła i przyjazna a panie Ada i Ola to bardzo sympatyczne osoby! Polecam!