Strzyżenie damskie Warszawa Wola

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa

Wizyty u fryzjera zwykle są dla mnie stresujące i rzadko bywam zadowolona z ich efektu. Tym razem było inaczej. Pan Mateusz zna się na swoim fachu. Jest mistrzem nożyczek. Dodatkowo daje przydatne wskazówki jak szybko układać włosy na codzień. O miłej atmosferze nawet nie wspominam.

Salon Urody K8

Salon Urody K8

Fryzjer

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa

Wizyta w salonie to sama przyjemność:).Już od samego wejścia było miło,aż po mycie głowy i efektu końcowego. Mną zajmowała się pani Ola P, ale z obserwacji widziałam, że każdy z fryzjerów super wykonywał swoją pracę więc poszłabym do każdego z nich. Warto zrobić sobie przyjemność i wybrać właśnie ten salon.

Salon Gnatyshyn

Salon Gnatyshyn

Fryzjer

Kasprzaka 7/u3, 01-234 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i efektu jaki uzyskała Pani Tetiana. Trafiłam do Waszego salonu z polecenia mojej koleżanki. To był bardzo dobry wybór. Z pewnością nie raz jeszcze do Was wrócę i tym razem ja :) nie jednej osobie polecę :)

Greta Story

Greta Story

Fryzjer

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
5.0

Usługę ocenię w nietypowy sposób bo na najwyższym poziomie mojego komfortu. Nieraz doświadczyłam rozczarowania po wyjściu z salonu fryzjerskiego a do Pani Grety mam pełne zaufanie. Za każdym razem wychodzę od Pani Grety z radosną satysfakcją.

Salon Urody Lili

Salon Urody Lili

Fryzjer

Krępowieckiego 10, 01-456 Warszawa
4.9

Marlena strzyże mnie od wielu lat i zawsze od niej wychodzę zadowolona! Fryzury za każdym razem dobrze się układają, a włosy wyglądają, jakby ich było więcej niż w rzeczywistości (co przy mojej dość rzadkiej czuprynie jest bardzo ważne). Polecam!!!!

La Bella - Wola

La Bella - Wola

Fryzjer

Księcia Janusza 23, 01-452 Warszawa
5.0

Salon urody "La Bella" to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które chcą zadbać o swój wygląd w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Dbamy o Panie z każdym typem skóry. Dobieramy zabiegi odpowiednie dla cer m.in. naczynkowych, problematycznych z trądzikiem różowatym. Pracujemy na profesj

Fabryka Urody

Fabryka Urody

Fryzjer

Monte Cassino 13, 01-121 Warszawa
5.0

Studio fyzjersko-kosmetyczne Image powstało z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek oraz klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, profesjonalny personel, najwyższej jakości kosmetyki, komfort i ... przystępna cena