Strzyżenie damskie Warszawa Włochy

369 wyników

Studio dla Ciebie

Fryzjer

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa
5.0
240 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno wrócę do pani Karoliny. Przyszłam z zamiarem skrócenia włosów, ale pani Karolina przekonała mnie do skrócenia tylko grzywki i ... wizytę za 6 tygodni kiedy włosy nieco podrosną. Wtedy wyczaruje mi super fryzurkę. Czuję,że w końcu trafiłam do prawdziwego fachowca.

Salon RUBIA

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
1068 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ciepło, z uśmiechem, swojsko. Takich miejsc szuka się na mapie zwłaszcza wielkich miast. Zapadają w pamięć i powodują, że chce się wracać. Moja córka miała rację i dobre wyczucie polecając mi Państwa salon. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

ARTISTIK TEAM Piotr Popławski

Fryzjer

aleja Bohaterów Września 22, 02-389 Warszawa
4.9
1775 opinii

za każdym razem wychodzę coraz bardziej zadowolona ;) tym razem poza mega fryzurą dostałam pakiet rad jak układać włosy. PROFESJONALIZM z wielkiej litery. Dokładność, umiejętność słuchania, dawanie instrukcji i bardzo sympatyczna atmosfera. POLECAM !!!!!

Salon Urody K8

Fryzjer

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa
5.0
807 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usługi fryzjerskiej. Pani Ola jest bardzo miłą osobą:). Wysłuchała mnie jak chcę żeby włosy były obcięte (długie włosy - cieniowanie) i fryzura wyszła dokładnie taka jaką chciałam:). Serdecznie polecam Panią Olę, sama na pewno do niej wrócę:-)

hAIR

Fryzjer

Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa
5.0
233 opinie

Czwarty raz byłam klientką tej Firmy i jestem coraz bardziej zadowolona , zwłaszcza z pracy Pani Ani. Dziękuję bardzo Pani Aniu i życzę powodzenia w każdej dziedzinie życia.Bardzo bym chciała, żeby była Pani już zawsze moją Fryjerką. Łączę pozdrowienia i ukłony dla Pani Karoliny - Właścicielki Zakładu

Włos z Pazurem

Fryzjer

Obywatelska, 5 lok u6, 02-409 Warszawa
5.0
186 opinii

Bardzo przyjemne miejsce . Duża przestrzeń, Wygodnie. Przyjęła mnie p. Ela. Oceniła moje włosy, sprawdziła, jak się układają i omówiła strzyżenie. Jestem zadowolona z ostatecznego efektu. Fryzura nabrała kształtu, jest lekka- o to mi chodziło. Teraz mnie czeka kolor w sieprniu.

MokoStyle Studio Włosów i Paznokci

Fryzjer

Marina Mokotów, Przejazd 4 , 02-654 Warszawa
4.9
148 opinii

Pani Beata - klasa i jeszcze raz klasa !!! To co potrafi zrobić z włosami to szczyt profesjonalizmu :)nie ma nic lepszego niż fakt, że po wyjściu z salonu człowiek sam sobie bardziej się podoba !!! Warto z pełnym zaufaniem powierzyć włosy osobie,która doskonale wie czego im potrzeba +w zestawie uśmiech i pozytywna energia.Dziękuję i polecam!!!!!

Dobre Nożyczki

Fryzjer

ul. Kłosia 23 loka 13 (parter), 02-466 Warszawa
0.0
Brak opinii

Dobre Nożyczki to wyjątkowy salon fryzjerski, który kusi kameralnym wystrojem i miłą atmosferą, w której oczekuje się na profesjonalne usługi najlepszych fryzjerów w mieście. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności, podążają za najnowszymi tren