Strzyżenie damskie Warszawa Śródmieście

U Fryzjerów Mokotowska

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, fajna atmosfera w salonie i oczywiście rewelacyjnie wykonana praca. Fryzjerka pytała się o zdanie, dokładnie mówiła, co robi, zrobiła wszystko tak, jak chciałam, a fryzura jest przepiękna. Polecam gorąco!

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Ponownie przekazywałam ścięte włosy na Rack'n'Roll i mogę napisać ze 100% pewnością, że salon profesjonalnie wspiera fundację oraz dopieszcza osoby przekazujące włosy na peruki. Dziękuję :)

HAIRMATE Powiśle

HAIRMATE Powiśle

Fryzjer

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa

Polecam w 100% Piotr Adamczyk spełnił oczekiwania całej rodziny ✂włosy ukladają się bez problemu jak nigdy. Do Polski wracam tylko tu na usługi fryzjerskie za polecenie wszystkim moim znajomym z Polski który sami korzystali i polecali tylko Piotra nr 1 ,mogę tylko dziękować ✂

Milek Design - TAMKA 29

Milek Design - TAMKA 29

Fryzjer

Tamka 29, 00-349 Warszawa

Była to moja druga wizyta u Kasi i już planuję kolejne! Kasia jest bardzo precyzyjna, profesjonalna i kulturalna. Przed cięciem dokładnie omówiłyśmy jaki ma być końcowy efekt, dowiedziałam się sporo o właściwej pielęgnacji włosów. Od razu da się wyczuć, że Kasia lubi swoją pracę i stale się rozwija ❤️

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz

Fryzjer

Okrąg 4, 00-423 Warszawa

Myślałam,że mnie już nic nie zdziwi ale myliłam się !!!!! Tym bardziej,że jestem położną i wiem jakie to istotne-u Przemka zostałam obsłużona wysterylizowanymi narzędziami (szczotki,nożyczki) !!!!!!!!! CZAD!!! O fryzurze nie wypowiadam się, bo to wiadomo-perfecto!! jak zawsze :)

𝗜𝘃𝘆 𝗕𝗲𝗮𝘂𝘁𝘆&𝗕𝘂𝗯𝗯𝗹𝗲𝘀 𝗪𝗮𝗿𝘀𝗮𝘄

𝗜𝘃𝘆 𝗕𝗲𝗮𝘂𝘁𝘆&𝗕𝘂𝗯𝗯𝗹𝗲𝘀 𝗪𝗮𝗿𝘀𝗮𝘄

Fryzjer

Emilii Plater 47, 00-118 Warszawa

To moja pierwsza wizyta w tym salonie i na pewno nie ostatnia :))). Jestem bardzo zadowolona, Karina, to prawdziwa profesjonalistka, idealnie dobrała kolor, super cięcie, włosy się błyszczą i ładnie układają. Świetne miejsce z przemiłą atmosferą i obsługą :)))). Będę wracać :).

Filip Galas Freehair Team

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa

Umówiona byłam do innego fryzjera, bo Łukasz miał pełny grafik. Ale kiedy przyszłam okazało się ze ktoś odwołał wizytę u Łukasza. Wobec tego fryzjer do którego umówiłam się w zastępstwie sam zaproponował zamianę. Bardzo profesjonalne podejście i wyszło bardzo naturalnie. Dziękuje! :-)

BABINIEC Girl’s

BABINIEC Girl’s

Fryzjer

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa

Piękne miejsce na salon fryzjerski. Czuję się prywatność i ma całą uwagę stylistki tylko dla siebie. Elegancko i minimalistycznie. Pani która mnie obsługiwała dobrze zna się na rzeczy i bez wyjaśniania i kierowania zrobiła mi przepiękną nową fryzurę!

The Girls Beauty Bar

The Girls Beauty Bar

Fryzjer

Piękna 18, 00-549 Warszawa

Fantastyczna i profesjonalna obsługa z wielkim talentem i sercem do wykonywanej pracy :) Co najważniejsze słuchają co się do Nich mówi i czego oczekuje. Moje oczekiwania spełnione w 1000%! Z czystym sumieniem polecam ten salon! Moje włosy maja wreszcie właściwy kolor i są w bardzo dobrej kondycji po odpowiedniej pielęgnacji:)