Strzyżenie damskie Warszawa Ochota

729 wyników

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
5.0
439 opinii

Drugi raz w ciągu 28 lat wychodzę zadowolona od fryzjera (ostatnim razem też U Fryzjerów, tylko w innym salonie). Z cienkich włosów fryzjerowi udało się wyczarować lekką fryzurę i pomimo, że włosów mam mniej to optycznie jakby więcej, jakaś magia. Polecam :) Czarek, dzięki!

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
238 opinii

Spiękniej to najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Pełen profesjonalizm, fajna i swobodna atmosfera, sympatyczna obsługa i miła rozmowa podczas mojego godzinnego pobytu w tym miejscu. Tomek jest mistrzem - najpierw doradził jak będzie dobrze, a później zrobił tak, że jest bardzo dobrze ❤️ Zdecydowanie polecam i na pewno tam wrócę 😊

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
487 opinii

Jako stała klientka Franka mogę jedynie napisać, że Franek jak zawsze spisał się na medal. Kocham go za jego wiedzę i umiejętności oraz za jego dobre <3. Każde spotkanie z nim to porządna dawka pozytywnej energii, która wzrasta jeszcze bardziej w pięknym wnętrzu i otoczeniu miłej obsługi Tallulah. Dziękuję.

Salon RUBIA

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
1032 opinie

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ciepło, z uśmiechem, swojsko. Takich miejsc szuka się na mapie zwłaszcza wielkich miast. Zapadają w pamięć i powodują, że chce się wracać. Moja córka miała rację i dobre wyczucie polecając mi Państwa salon. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

ARTISTIK TEAM Piotr Popławski

Fryzjer

aleja Bohaterów Września 22, 02-389 Warszawa
4.9
1750 opinii

za każdym razem wychodzę coraz bardziej zadowolona ;) tym razem poza mega fryzurą dostałam pakiet rad jak układać włosy. PROFESJONALIZM z wielkiej litery. Dokładność, umiejętność słuchania, dawanie instrukcji i bardzo sympatyczna atmosfera. POLECAM !!!!!

Salon Urody K8

Fryzjer

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa
5.0
782 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi fryzjerskiej. Pani Ola jest bardzo miłą osobą:). Wysłuchała mnie jak chcę żeby włosy były obcięte (długie włosy - cieniowanie) i fryzura wyszła dokładnie taka jaką chciałam:). Serdecznie polecam Panią Olę, sama na pewno do niej wrócę:-)

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa
5.0
718 opinii

Umówiona byłam do innego fryzjera, bo Łukasz miał pełny grafik. Ale kiedy przyszłam okazało się ze ktoś odwołał wizytę u Łukasza. Wobec tego fryzjer do którego umówiłam się w zastępstwie sam zaproponował zamianę. Bardzo profesjonalne podejście i wyszło bardzo naturalnie. Dziękuje! :-)

Milek Design - Hoża 40

Fryzjer

Hoża 40, 00-516 Warszawa
4.9
3223 opinie

Piękne, precyzyjne i zgodne z moją "wizją" strzyżenie, relaksujący masas głowy podczas mycia, elegancki (ale bez zadęcia) salon, swobodna atmosfera, w tle serdeczne rozmowy klientek ze stylistami wskazujące na dłuższe znajomości i sympatię, dobra kawa. Mam świetną fryzurę dopasowaną do mojego rodzaju włosów, stylu i trybu życia. Dzięki :)