Strzyżenie damskie Warszawa Białołęka

Hair Styling Team Galeria Odkryta

Hair Styling Team Galeria Odkryta

Fryzjer

Odkryta 4, 03-140 Warszawa

Strzał w dziesiątkę! Pani Ola jest niesamowicie sympatyczną osobą, a do tego profesjonalistką- wysłuchała, doradziła, pomogła. Cała wizyta przebiegła szybko i w przyjemnej atmosferze. Wyszłam z salonu z super fryzurą! Jestem mega zadowolona! Już zapisałam się na kolejną wizytę u pani Oli :)

Warsztat Fryzjerski

Warsztat Fryzjerski

Fryzjer

Książkowa 9a lok.9, 03-134 Warszawa

Pani Martyna jest pierwszą od kilku lat fryzjerką, która zajęła się moimi włosami kompleksowo. Wizyta trwała ponad godzinę, bez żadnego pośpiechu i w naprawdę sympatycznej atmosferze. Przede wszystkim jest to naprawdę świetny fachowiec i widać, że kocha swój zawód. To się naprawdę liczy. Na pewno wrócę wkrótce!

Strefa Piękna

Strefa Piękna

Fryzjer

Magiczna 22, 03-289 Warszawa

Bardzo profesjonalna i miła wizyta Pani Angelika stworzyla nowa fryzurę mojej 9 letniej córce dodam że klientka bardzo wymagająca wina według córki 10/10 . Nic dodać nic ująć ocena mówi sama za siebie. Serdecznie polecam i pozdrawiam team Strefy Piękna.

STUDIO  REA TETIS

STUDIO REA TETIS

Fryzjer

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa

Super! Dziękuję za profesjonalne podejście, zaangażowanie i cierpliwość pani Kamili i pozostałych pań. Dzięki Wam nadal mam długie włosy, a tylko ja wiem jakiego dokonałyście cudu. Jeszcze raz nie wiem jak mam dziękować. Polecam wszystkim Studio Rea Tetis

Hair Styling Team Galeria Północna

Hair Styling Team Galeria Północna

Fryzjer

Światowida 17, 03-144 Warszawa

Salon odwiedziłam po raz pierwszy. Zależało mi na znacznym skróceniu bardzo długich włosów - duża zmiana. Pani Magda świetnie mi doradziła, pod jej wpływem zmieniłam nieco decyzję o długości, z czego jestem bardzo zadowolona. Atmosfera sympatyczna, niewymuszona, a Pani Magda pozytywna i profesjonalna. Na pewno wrócę :)

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Love Mani

Love Mani

Paznokcie

Książkowa 9b lok 4, 03-134 Warszawa

Po raz kolejny wychodzę zadowolona z usług Love Mani. Pedicure kwasowy wykonany z niezwykłą starannością. Dziękuję Pani Kasi za jedwabiście gładkie stopy. Niezdecydowanym polecam usługę.

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Kosmetyczka

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa

Już drugi raz miałam przyjemność mieć wspaniały zabieg Winter Glow. Gorąco go polecam!!! Winter Glow to 90 minut cudownego relaksu, odprężenia i niesamowitych wrażeń. Buzia jest po nim odżywiona i cała tryska energią. W wykonaniu Ani to prawdziwa przyjemność. Myślę, że całkiem niedługo go powtórzę!!!