Strzyżenie damskie Warszawa

3634 wyniki

New Master

Fryzjer

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
281 opinii

Usługa wykonana profesjonalnie. Jestem zadowolona z rezultatów i co najważniejsze nie mam problemów z odtworzeniem fryzury w domu. Pan Łukasz wypytał o moje oczekiwania, zasugerował swoje zmiany. Podczas mycia, strzyżenia i suszenia był bardzo "delikatny"- żadnego ciągnięcia, drapania, szarpania włosów. Wszystko na +.

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
229 opinii

Spiękniej to najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Pełen profesjonalizm, fajna i swobodna atmosfera, sympatyczna obsługa i miła rozmowa podczas mojego godzinnego pobytu w tym miejscu. Tomek jest mistrzem - najpierw doradził jak będzie dobrze, a później zrobił tak, że jest bardzo dobrze ❤️ Zdecydowanie polecam i na pewno tam wrócę 😊

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
441 opinii

Jako stała klientka Franka mogę jedynie napisać, że Franek jak zawsze spisał się na medal. Kocham go za jego wiedzę i umiejętności oraz za jego dobre <3. Każde spotkanie z nim to porządna dawka pozytywnej energii, która wzrasta jeszcze bardziej w pięknym wnętrzu i otoczeniu miłej obsługi Tallulah. Dziękuję.

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
5.0
391 opinii

Ocena 5.0 to stanowczo za mało! Wowa jest... niezwykły. Pełen pasji, miłości do swojego zawodu, do tego umiejętność i lekkość w nawiązywaniu kontaktu, uśmiech na twarzy. Wizyta od samego początku do końca to prawdziwa przyjemność. Będę wracać zawsze do Wowy. Dziękuję! Włosy świetnie się układają, pięknie wyglądają. Nie mogę się nachwalić. Super!

Salon RUBIA

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
992 opinie

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ciepło, z uśmiechem, swojsko. Takich miejsc szuka się na mapie zwłaszcza wielkich miast. Zapadają w pamięć i powodują, że chce się wracać. Moja córka miała rację i dobre wyczucie polecając mi Państwa salon. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5311 opinii

po raz kolejny moja wizyta u Gosi zakończyła się wielkim uśmiechem! :) polecam każdemu i zawsze będę wracać. Tym razem moje wlosy zostały doprowadzone do normalności po wizycie w innym salonie, poprzednio wyszlam z pięknym balejażem. Gosia jest dokładna, staranna i rozumie potrzeby. Dziękuję i więcej już nie zbłądzę 😇

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa
4.9
3582 opinie

Dziś pierwszy raz strzygł mnie Pan Michał i jestem bardzo zadowolona!!! Trafiłam z polecenia koleżanki, która także jest zadowolona i chodzi już od jakiegoś czasu. Pan Michał ma świetne wyczucie, po krótkiej konsultacji zrobił to o co mi chodziło i fryzura wygląda świetnie! Wreszcie fryzjer z wyczuciem i precyzją w cieciu. Dziękuję 😀

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2777 opinii

Pierwsza wizyta w salonie i zdecydowanie nie ostatnia. Polecam dla urody i na poprawę nastroju. Pani Asia oprócz, bez dwóch zdań, fachowego strzyżenia ujęła mnie świetnym wyczuciem potrzeb klienta. Pani Natalia elastycznie dostosowała się do moich sugestii, podsuwając swoje profesjonalne rozwiązania.

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Fryzjer

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
2092 opinie

Pani Ania urzekła mnie. Spokojem i delikatnością a zarazem pewnością siebie. Dotykała włosy, aby sprawdzić ich stan. Zadawała pytania i podpowiadała jak widzi fryzurę. A potem w takim slow hair show zadbała o fryzurę i pielęgnację. Z efektu jestem zadowolona i na pewno do Pani Ani wrócę :)