Strzyżenie damskie Warszawa

3598 wyników

New Master

Fryzjer

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
241 opinii

Usługa wykonana profesjonalnie. Jestem zadowolona z rezultatów i co najważniejsze nie mam problemów z odtworzeniem fryzury w domu. Pan Łukasz wypytał o moje oczekiwania, zasugerował swoje zmiany. Podczas mycia, strzyżenia i suszenia był bardzo "delikatny"- żadnego ciągnięcia, drapania, szarpania włosów. Wszystko na +.

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
210 opinii

Spiękniej to najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Pełen profesjonalizm, fajna i swobodna atmosfera, sympatyczna obsługa i miła rozmowa podczas mojego godzinnego pobytu w tym miejscu. Tomek jest mistrzem - najpierw doradził jak będzie dobrze, a później zrobił tak, że jest bardzo dobrze ❤️ Zdecydowanie polecam i na pewno tam wrócę 😊

Fifty Fifty Concept

Fryzjer

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1115 opinii

Doskonałe, profesjonalne strzyżenie, słuchanie klienta, odpowiedni dobór fryzury do gatunku włosów, dokładność. Rafał to mega fryzjer i ciekawa osobowość. Podkreślam również świetną, pogodną obsługę w recepcji, mycie włosów z masażem przez praktykanta - totalny odstres. Cała ekipa na wielki plus! Tak trzymać!!!

Milek Design - PLAC DĄBROWSKIEGO 7

Fryzjer

Dąbrowskiego 7, 02-558 Warszawa
4.9
3287 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Najwyższa jakość, profesjonalizm i dbałość o zadowolenie klienta. Moje dość trudne w utrzymaniu naturalnie kręcone włosy, dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom i fachowym cięciu mają wreszcie zdrowy wygląd. Dziękuję i szczerze polecam usługi Pani Kate.

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2608 opinii

Pierwsza wizyta w salonie i zdecydowanie nie ostatnia. Polecam dla urody i na poprawę nastroju. Pani Asia oprócz, bez dwóch zdań, fachowego strzyżenia ujęła mnie świetnym wyczuciem potrzeb klienta. Pani Natalia elastycznie dostosowała się do moich sugestii, podsuwając swoje profesjonalne rozwiązania.

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
348 opinii

Salon pełen pozytywnych ludzi :) Fryzjer Franek dokładnie wypytał o wymagania i szczegóły nowej fryzury. Realizacja spełniła oczekiwania. Zdecydowanie polecam :)

Salon Gnatyshyn - Pasaż Ursynowski

Fryzjer

pasaż Ursynowski 9, 02-784 Warszawa
4.9
1966 opinii

Pani Ania urzekła mnie. Spokojem i delikatnością a zarazem pewnością siebie. Dotykała włosy, aby sprawdzić ich stan. Zadawała pytania i podpowiadała jak widzi fryzurę. A potem w takim slow hair show zadbała o fryzurę i pielęgnację. Z efektu jestem zadowolona i na pewno do Pani Ani wrócę :)

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5136 opinii

po raz kolejny moja wizyta u Gosi zakończyła się wielkim uśmiechem! :) polecam każdemu i zawsze będę wracać. Tym razem moje wlosy zostały doprowadzone do normalności po wizycie w innym salonie, poprzednio wyszlam z pięknym balejażem. Gosia jest dokładna, staranna i rozumie potrzeby. Dziękuję i więcej już nie zbłądzę 😇