Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie damskie Piastów

Bezpieczny salon
Studio Fryzur Karolina Sokołowska & Paula Nails - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Karolina Sokołowska & Paula Nails

Fryzjer

Żbikowska 22lok 1u, 05-820 Piastów
4.96
Bezpieczny salon

Jak zawsze pełen profesjonalizm i pełne zadowolenie ja jak i moja córka wychodzimy zawsze zadowolone z usług pani Karoliny nawet gdy jest to mała zmiana ale zadowolenie jest zawsze ;) Oprócz tego duży wybór i możliwość zakupienia szamponów i innych cudów do włosów z marki kevin murphy. Polecamy serdecznie i nie raz jeszcze tam wrócimy ;)

Płatności online
Bezpieczny salon
Royal Look - zarezerwuj wizytę

Royal Look

Fryzjer

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, 05-820 Piastów
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon

Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem, niby mam proste włosy a jednak nie każdy fryzjer potrafi sobie z nimi poradzić. Jednakże Pani Olena idealnie dobrała do mnie rodzaj fryzury. Polecam serdecznie salon oraz Panią Olene :)

Bezpieczny salon
Ptasznik Atelier  - zarezerwuj wizytę

Ptasznik Atelier

Fryzjer

Piłsudskiego 54, 05-820 Piastów
5.0
Bezpieczny salon

Pani Maja świetnie tnie krótkie damskie włosy. Poprawiła kształt mojej fryzury. Od razu wiedziała, co mi się w niej nie podoba, chociaż ja nie umiałam tego nazwać. Zaproponowała zmiany i wprowadziła je na mojej głowie. Pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona. Ja wracam i polecam.

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
O Mama Studio - zarezerwuj wizytę

O Mama Studio

Paznokcie

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 54, 05820 Piastów
4.96
Bezpieczny salon

Zabieg choć mało przyjemny przebiegł w wesołej i miłej atmosferze. Pani Magda profesjonalna i cierpliwa. Odpowiedziała na każde moje dziwne pytanie. Sam efekt po zabiegu -BOMBA! Skóra nawilżona, gładka i ,,jak nowa" Serdecznie polecam.

Ka-Medica - zarezerwuj wizytę

Ka-Medica

Inne

Wybickiego 1 lok U5, 05-820 Piastów
5.0

Przychodnia Ka-Medica to placówka z wieloma specialistami. Znajdziecie tu Państwo nie tylko opiekę ginekologiczna, ale także dermatologiczną, możecie Państwo odbyć konsultację z fizjoterapeutą, osteopatą oraz psychiatrą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godź 8.00-

Salony bez rezerwacji online