Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie damskie Biała Podlaska

Tymoszyńska Atelier - zarezerwuj wizytę

Tymoszyńska Atelier

Fryzjer

Sapieżyńska 8, 21-500 Biała Podlaska
4.98
Bezpieczny salon

Jak zwykle spędziłam VW salonie przyjemnie czas. Wyszłam z pięknymi włosami. Personel przemiły i bardzo uważny jeśli chodzi o reżim higieniczny. Super!

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Gabinet Kosmetyki Estetycznej ART SPA "DeSoderm" - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyki Estetycznej ART SPA "DeSoderm"

Inne

Sapieżyńska 2 lokal 11, 21-500 Biała Podlaska
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Miła atmosfera i dogodne warunki do umówienia się, co w obecnej dobie sprawia że człowiek ma poczucie normalności. Dodatkowo mile zaskoczył upominek w postaci próbek kremów :-)

Salony bez rezerwacji online

INSTYTUT ZDROWIA I URODY "ANNA"  - zarezerwuj wizytę

INSTYTUT ZDROWIA I URODY "ANNA"

Fryzjer

SIDORSKA 68, 21-500 BIAŁA PODLASKA
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Instytut Zdrowia i Urody Jest kameralnym gabinetem kosmetycznym nastawionym na świadczenie najwyższej jakości usług w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała. W naszym gabinecie wychodzimy naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele. Szeroka oferta gabinetu

Szukasz fryzjera damskiego w Białej Podlaskiej?

Zależy Ci na eleganckiej, modnej i idealnie dopasowanej do Ciebie fryzurze? Chciałabyś trafić do damskiego fryzjera w Białej Podlaskiej, który doskonale zrozumie Twoje potrzeby, ustali z Tobą szczegółowy plan działania, a następnie zajmie się Twoimi włosami w taki sposób, że wychodząc z salonu poczujesz się jeszcze piękniejsza? Świetnie się składa! Dzięki możliwościom, jakie daje serwis Moment.pl z łatwością odnajdziesz dobrego i polecanego fryzjera damskiego z Białej Podlaskiej, ale to nie wszystko, przy okazji szybko i sprawnie zarezerwujesz sobie u niego termin wizyty! W pierwszej kolejności zachęcamy Cię jednak do rzetelnego zapoznania się z nazym rankingiem najlepszych fryzjerów damskich w Białej Podlaskiej w celu odnalezienia tego salonu, którego opinie i ceny przekonają Cię do tego, aby umówić tam planowaną wizytę!

Zarezerwuj wizytę u fryzjera damskiego przez internet

Jeśli udało Ci sie już przeczytac opinie o fryzjerach damskich blisko Ciebie i ustaliłaś, komu zaufać w zakresie przygotowania dla Ciebie nowej fryzury, to teraz chcemy, abyś wiedziała, że istnieje niezwykle wygodny sposób na umawianie wizyt u fryzjera. Wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej Moment.pl, aby w zaledwie kilku prostych krokach móc zdalnie i bez udziału osób trzecić zarezerwować termin swojej wizyty u fryzjera damskiego w Białej Podlaskiej. Pamiętaj, że składając rezerwacje przez internet będziesz mogła ją w przyszłości dowolnie edytować, przełożyć, a nawet przedpłacić, aby kwestiami związanymi z płatnością nie musieć martwić się już w salonie!