Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Skierniewice

Salony z tej samej miejscowości

Salony bez rezerwacji online

Klinika Urody Lucyna Day Spa - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Lucyna Day Spa

Fryzjer

Ogrodowa 25, 96-100 SKIERNIEWICE
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Lucyna Day Spa to prawdziwa Polka. Mieszka w centrum miasta Skierniewice, przy ul. Ogrodowej 25. :) Jest bardzo szczodra i drzwi swojego salonu otwiera o godzinie 9.oo, a zamyka o 21.oo. Kocha naturalne piękno, jest troskliwa, lubi dobrą kawę, rozumie skórę swoich gości, i uwielbia ich pode

Kompleksowe usługi, które spowodują, że poczujesz się lepiej

Włosy otoczone prawidłową opieką sprawią, że podkreślisz atuty sylwetki, profilu twarzy, kolor oczu czy długość rzęs. Odpowiednio dobrane usługi pozwolą także ukryć pewne niedoskonałości. Korzystanie z usług fryzjerskich staje się coraz bardziej modne. Klienci zauważają nie tylko praktyczne walory częstych wizyt w zakładach, ale także zalety wynikające z zawsze świeżego wyglądu. Zauważalna jest także rosnąca popularność usług dla mężczyzn. Nie ograniczają się tylko do schludnego przycięcia włosów lub dokładnego pozbycia się zarostu. Zakłady fryzjerskie wyspecjalizowały się w nadawaniu odpowiednich stylizacji męskiej twarzy. Profilowanie zarostu w różnych kombinacjach, fryzury nawiązujące do klasycznych wzorców, a także stosowanie rozmaitych środków pielęgnacji, to cechy charakteryzujące współczesne fryzjerstwo. 

Odpowiedni salon fryzjerski dla mieszkańców Skierniewic i okolic

Sprawdź gdzie znajdują się dobrzy fryzjerzy w Skierniewicach. Za pomocą wyszukiwarki moment.pl dobierz zakład w odpowiedniej lokalizacji. Możliwość szybkiego dojazdu powoduje, że możesz udanie wpisać wizytę u fryzjera pomiędzy ważniejsze czynności, jak na przykład praca lub odbiór dziecka ze szkoły.

Przy wyborze może pomóc zaznajomienie się z sekcją komentarzy. Znajdziesz tam wskazówki, porady i opinie od prawdziwych klientów. W serwisie moment.pl zwraca się szczególną uwagę na jakość zamieszczanych sugestii. Odpowiednia selekcja pozwala na wykluczenie wystawienia opinii przez niezweryfikowane konta. 

W poszczególnych wzmiankach możesz określić jakie przysposobienie- przyjazne, czy neutralne posiada personel w wybranej lokalizacji. Fryzjer w Skierniewicach może zapewnić Ci kompleksową obsługę i doradztwo, ale jeżeli zapewnia także niezobowiązującą rozmowę, może szczególnie spodobać się osobom, które preferują połączenie strzyżenia z przyjemną konwersacją. 

Oferta dostosowana do potrzeb kobiet i mężczyzn

Salon fryzjerski ze Skierniewic pozwoli Ci na skorzystanie z dowolnych usług. Spośród wielu propozycji największą popularnością, w przypadku kobiet, cieszy się koloryzacja, farbowanie, modelowanie, czesanie włosów, a także formowanie ich w kok lub oryginalne upięcie. Płci pięknej może spodobać się szczególnie praktyczne rozwiązanie, jakim jest możliwość skorzystania z usług przed ważnymi uroczystościami. 

Mężczyźni udanie wyprofilują kształt zarostu na brodzie, a także dobiorą odpowiednią fryzurę.

Żeby wybrać zakład fryzjerski spełniający Twoje wymagania, skorzystaj z wyszukiwarki Moment.pl!