Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Sanok

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet Kosmetologii Gersimi  - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetologii Gersimi

Inne

Kochanowskiego 25, 38-500 Sanok
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalne podejście. Przed wykonaniem zabiegu wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Efekt fantastyczny. Atmosfera bardzo fajna a obsługa bardzo miła. Szczerze polecam to miejsce.

Bezpieczny salon
Święty Grzesznik Barber Shop - zarezerwuj wizytę

Święty Grzesznik Barber Shop

Barber

Lipińskiego 95, 38-500 Sanok
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Barber Shop z prawdziwego zdarzenia był od dawna naszym marzeniem. Zależy nam na tym, aby obok doskonałych jakościowo usług i fajnego otoczenia nasi klienci stali się naszymi przyjaciółmi, współtworząc miejsce - Święty Grzesznik.

Salony bez rezerwacji online

Esencja Piękna Gabinet kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Esencja Piękna Gabinet kosmetyczny

Fryzjer

Traugutta 9, 38-500 Sanok
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Esencja Piękna Gabinet kosmetyczny zlokalizowany jest pod adresem: Traugutta 9, Sanoku. W przytulnej scenerii i intymnej atmosferze zespół profesjonalistów zadba o Twoją skórę w sposób kompleksowy. Bogata oferta zabiegów, zawierająca m.in. henna brwi i rzęs, makijaż dzienny oraz depilacja w

Czym cechuje się dobry fryzjer w Sanoku?

Wysoka jakość opieki nad Twoimi włosami jest uwarunkowana kilkoma aspektami, na które warto zwrócić uwagę podczas umawiania się na wizytę do fryzjera. Pierwsza ważna rzecz, to liczba oraz jakość pozostawianych komentarzy. Serwis Moment.pl umożliwia wgląd w sekcję opinii. Znajdziesz tam uwagi klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług. Odpowiedni salon fryzjerski z Sanoka cechuje się wysoką etyką pracy, czyli podejściem do gości. Fachowy profesjonalista potrafi nie tylko dobrze obciąć włosy, ale także zasugerować zmianę fryzury, która będzie dopasowana do kształtu Twojej twarzy lub sylwetki. Kolejną ważną cechą jest atmosfera panująca w zakładzie. wybierając się tam z pracy możesz mieć ochotę się zrelaksować. Pomaga w tym przyjemna konwersacja lub zestaw ciekawych pism w poczekalni. Dobrzy fryzjerzy z Sanoka powinni także doradzić odnośnie odpowiedniego doboru kosmetyków pielęgnacyjnych.

Na jakie usługi powinniśmy liczyć?

Do zestawu propozycji, które pomogą zaopiekować się naszymi włosami należy kilka opcji. W przypadku kobiet można spodziewać się usług obejmujących dekoloryzację, regenerację struktury włosa, prostowanie, przedłużanie i zagęszczania. Do wymienionych pozycji należy doliczyć jeszcze szereg innych propozycji, o których możemy się dowiedzieć, odwiedzając profil zakładu na Moment.pl. 

Niebagatelne znaczenie ma także możliwość skorzystania z upięcia włosów na specjalnie okazje. Nie zawsze można skorzystać z usług fryzjerskich zaraz po umówieniu wizyty, dlatego warto zabezpieczyć się i wybrać konkretnego usługodawcę z wyprzedzeniem. Pozwoli to na odpowiednie przygotowanie się do ważnych uroczystości.

Mężczyźni mogą liczyć na usługi obejmujące profilowanie zarostu i dobranie odpowiedniej fryzury. Warto także zapytać o użyteczne kosmetyki pielęgnacyjne, które pozwolą utrzymać efekty pracy fryzjera przez dłuższy czas.

Skorzystaj z możliwości zarezerwowania wizyty online

Za pomocą witryny Moment.pl możesz skorzystać z możliwości internetowej rezerwacji. Przed dokonaniem wyboru sprawdź także lokalizację zakładu fryzjerskiego. Odpowiednie umiejscowienie punktu usług pozwoli Ci na szybki dojazd i zaoszczędzenie niezbędnego czasu. Dobrzy fryzjerzy w Sanoku zamieszczają swoje oferty na Moment.pl, zapoznaj się z szerokim wachlarzem możliwości i skorzystaj z fachowej obsług.