Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Ruda Śląska

Bezpieczny salon
Gryfny Chop - zarezerwuj wizytę

Gryfny Chop

Fryzjer

Paderewskiego 7c, 41-710 Ruda Śląska
Bezpieczny salon

Strzyżenie bardzo profedsionalne, poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie. Odbicie w lustrze przypomina nam o tym że po wyjściu od barbera będziemy musieli się zmierzyć z trudnościami dnia codziennego (może jakieś żaluzje ?) natomiast przed samym lustrem pełen relaks i luz . Pozdrawiam

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski Twój Styl Ewa Jankowska  - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Twój Styl Ewa Jankowska

Fryzjer

Dąbrowskiego 60, 41-500 Chorzów
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mama jest bardzo zadowolona z wizyty z okazji bonu podarunkowego. Przemiła atmosfera, wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo dziękujemy i będziemy wracać! :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Płatności online
Bezpieczny salon
Janic - Fryzjerstwo Damskie & Barber Shop - zarezerwuj wizytę

Janic - Fryzjerstwo Damskie & Barber Shop

Fryzjer

Plac Mickiewicza 5, 41-500 Chorzów
Płatności online
Bezpieczny salon

Początki firmy sięgają 1994r, przez te wszystkie lata dążymy do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest ciągły rozwój firmy i zadowolenie klientów. Kadra pracownicza składa się z Dariusza (właściciel firmy) Klaudii , Marleny i Patrycji. Zależy nam na najwyższej jakości wykonywania usług dl

Bezpieczny salon
Mc Hair Chorzow - zarezerwuj wizytę

Mc Hair Chorzow

Fryzjer

Wolności 110\8, 41-500 Chorzów
4.99
Bezpieczny salon

Agnieszce udalo się dokonać niemozliwego - na moich bardzo ciemnych i niepodatnych na rozjaśnianie włosach uzyskała platynowy, chlodny blond - nie do podrobienia! dodatkowo świetne i zawsze perfekcyjne strzyżenie plus intereujaca rozmowa o książkach - polecam! 👍👍👍

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Płatności online
STUDIO OBSESSION ANNA MOJ-KOWALSKA  - zarezerwuj wizytę

STUDIO OBSESSION ANNA MOJ-KOWALSKA

Fryzjer

Katowicka 3, 41-710 Ruda Śląska
4.99
Płatności online

STUDIO OBSESSION to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku wciąż umacniając swoją pozycję. Zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni we współpracy w eventach wizerunkowych w mieście Ruda Śląska. Wyróżniono nas też na łamach czasopism branżowych – ‘Nail-Pro’ i ‘Les Nouvelles Esthetiques’.

Bezpieczny salon
Hair with Passion - zarezerwuj wizytę

Hair with Passion

Fryzjer

Rynek 10A, 41-500 Chorzów
5.0
Bezpieczny salon

Pani Kasia to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, dbałość o każdy szczegół. Pielęgnacja włosów na najwyższym poziomie. Korzystam już od kilku lat i zawsze wychodzę z salonu zadowolona. Jak najbardziej polecam!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Perfect Group Panewnicka 201 Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających - zarezerwuj wizytę

Perfect Group Panewnicka 201 Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających

Fryzjer

Panewnicka 201, 40-772 Katowice
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów

Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Dlatego też oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa, kosmetologii, trychologii, medycyny estetycznej, dietetyki oraz opieki trenerów personal

Szukasz dobrego fryzjera w Rudzie Śląskiej?

Szukasz w internecie informacji na temat dobrych fryzjerów z Rudy Śląskiej? Chcesz trafić do specjalisty, który nie tylko ma doświadczenie, ale też wizję, ciekawe pomysły i zwyczanie wie co zrobić, aby dana osoba wyglądała lepiej, bardziej atrakcyjnie i aby w nowej fryzurze było jej do twarzy? Marzysz o trafieniu do salonu fryzjerskiego, który ma dobre opinie, korzystne ceny i w którym wizyta zawsze odbywa się na czas? Świetnie, w portalu Moment.pl z łatwością znajdziesz takich właśnie fryzjerów, którzy swoich Klientów przyjmują między innymi na takich osiedlach miasta jak: Kaufhaus, Ruda Południowa, Chebcie, Czarny Las, Rudzka Kuźnica, Stara Kuźnia, Radoszowy, Nowy Wirek.

Który salon fryzjerski wybrać?

Analizując naszą stronę internetową mogło się zdarzyć, że uznasz, że w Rudzie Śląskiej jest tak dużo salonów fryzjerskich, że zwyczajnie trudno podjąć decyzję o wyborze jednego z nich. Na całe szczęście w ramach naszego portalu znajdziesz również informacje o tym, jakie dokładnie usługi świadczą dani fryzjerzy, a także sprawdzisz ile one kosztują. Posiadając te informacje będzie Ci zdecydowanie łatwiej podjąć rozsądną decyzję odnośnie wyboru fryzjera w Rudzie Śląskiej. Jeśli jednak i to Ci nie wystarczy, to pozostaje dodatkowa i jakże cenna opcja, jaką jest możliwość zapoznania się z opiniami, jakie wystawiane są salonom fryzjerskim w Rudzie Śląskiej. Pamiętaj, że wszystkie te opinie wydawane są przez osobym, które miały okazję korzystać z usług danego salonu. Dzięki temu są bardzo rzeczowe i szczere. A wiarygodna opinia o salonie fryzjerskim z pewnością ułatwia podjęcie decyzji o wyborze fryzjera, do którego zechcemy się wybrać!

Umów się do fryzjera z Rudy Śląskiej

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach wszystkim zależy na tym, aby wszystko robić sprawie i szybko. Z myślą o tym rozbudowaliśmy nasz portal o wspaniałą funkcjonalność, jaką jest umawianie wizyt u fryzjera przez internet. Jeśli i Tobie zależy na tym, aby bez stresu i sprawnie umówić się do dobrego salonu fryzjerskiego w Rudzie Śląskiej, to załóż konto na portalu Moment.pl i zaplanuj swoją przyszłą wizytę. Pamiętaj, że możesz zrobić to również w aplikacji mobilnej, do pobrania której szczerze Cię zachęcamy. Pamiętaj, że umawiając wizytę przez internet oszczędzasz czas, dajesz sobie możliwość jej późniejszej edycji, a także masz opcję przedpłacenia wizyty, dzięki czemu płatnością nie będziesz musieć martwić się już w salonie!