Przejdź do głównej zawartości

Regeneracja włosów Wrocław Fabryczna

Płatności online
Bezpieczny salon
KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Wiktoria, która zawsze jest miła i uważnie słucha oczekiwań, ponownie wyczarowała na moich włosach coś fajnego. Bardzo jej dziękuję. Jedyne czego mi brakuje w salonie to brak zapewnienia odrobiny relaksu- kawa czy herbata + gazeta ( pomimo pandemii inne salony z tego nie zrezygnowały) ale to sugestia dla kierownika :-)

Płatności online
Satin Skin - zarezerwuj wizytę

Satin Skin

Fryzjer

Wałbrzyska 29, 52-314 Wrocław
4.98
Płatności online

Polecam,wykonywana była koloryzacja Air touch,wyszło pięknie tak jak oczekiwałam,bardzo miła obsługa,Pani Magda świetnie tłumaczy,doradza i miło się rozmawia podczas wizyty.

Bezpieczny salon
Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Fryzjer

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Zabieg keratynowe prostowanie włosów wykonany perfekcyjnie . Jestem bardzo zadowolona z efektu.. Polecam Total look i usługi fryzjerskie u Pani Agnieszki

Bezpieczny salon
Włosy na Maxa - zarezerwuj wizytę

Włosy na Maxa

Fryzjer

Maxa Berga, 11, 54-115 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Polecam Panią Katię (nowego pracownika salonu: "Włosy na Maksa"). Ścięcie włosów kręconych bardzo dobre. Włosy po umyciu pięknie się układają. Kolor ciemny blond wyszedł bardzo naturalnie.

Salon Nomen Omen - zarezerwuj wizytę

Salon Nomen Omen

Fryzjer

Krzemieniecka 129C/U1, 54-613 Wrocław
5.0

Farbowanie pierwsza klasa!!! Kosmetyki milk shake znam 2 lat, od wczoraj pokochałam również ich farby...Włosy przez Agnieszkę zafarbowane profesjonalnie. Cięcie było klasyczne, ale bardzo gustowne. Jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco.

Bezpieczny salon
Ewa Skalczyńska Hair&Beauty - zarezerwuj wizytę

Ewa Skalczyńska Hair&Beauty

Fryzjer

Aleja Architektów 6c, 54-115 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Cudownie wykonana praca zabiegu nanoplastii na włosy, włosy lśniące, po wysuszeniu suszarka gładkie i proste, po moich zmęczonych włosach już myślałam że nikt i nic je nie uratuje ! Przemiła atmosfera i bardzo profesjonalne wykonanie, jestem na tak 😍 na pewno chce tam wrócić!

Bellis Beauty Studio - zarezerwuj wizytę

Bellis Beauty Studio

Fryzjer

Dokerska 3, 54-142 Wrocław
5.0

W Bellis Beauty Studio zadbasz kompleksowo o swoją urodę. Naszym Klientom proponujemy szeroki wachlarz usług fryzjsrskich. Wykonujemy koloryzacje i kilkuetapowe dekoloryzacje włosów również z Olaplexem, zabiegi pielęgnacyjne, regenerację włosów, odbudowę z prostowaniem keratynowym Amazon Ke

Salony z podobnych kategorii