Regeneracja włosów Warszawa Włochy

Studio dla Ciebie

Fryzjer

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa
5.0
257 opinii

Jestem zachwycona udaną metamorfozą, oczarowana profesjonalizmem na bardzo wysokim i wciąż podnoszonym dzięki szkoleniom poziomie, indywidualnym podejściem, wyczuciem smaku i stylu, pasją do pracy i przemiła atmosferą. Zaufalam Karolinie w 100 % dziękuję 😊

Salon RUBIA

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
1112 opinii

Gorąco polecam salon. Pani Ula nie tylko była sympatyczna ale przede wszystkim bardzo profesjonalna. Udzieliła mi super porad co do doboru fryzury jak również wskazówek jak dbać o włosy. Jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury, włosy ładnie wyglądają i dobrze się układają. Na pewno jeszcze wrócę.

ARTISTIK TEAM Piotr Popławski

Fryzjer

aleja Bohaterów Września 22, 02-389 Warszawa
4.9
1813 opinii

Moja fryzjerka profesjonalnie sie mna zaopiekowała, konsultacje były rzeczowe, z duża dbałością wykonała usługę. Jedyna wątpliwość dotyczy efektu końcowego, gdzie omawiałyśmy wychłodzenie koloru a finalnie kolor w moim odczuciu jest ciepły. Poza tym Karolina bardzo serdeczna.

Salon Urody K8

Fryzjer

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa
5.0
853 opinie

Jestem bardzo zadowolony:) Widzimy się z K8 przed świętami:) PS. Ciężko generalnie znaleźć osobę, której bez dokładnych/skrupulatnych wytycznych był bym w stanie wytłumaczyć co chcę mieć na głowie. Tutaj okazało się to zerowym problemem. W 30s. Pati wiedziała o co mi chodzi:) Gorąco polecam:)

Fryzma & Kosma

Fryzjer

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
720 opinii

Pani Irena jest bardzo dobrą fryzjerką: potrafi świetnie doradzić i dopasować fryzurę do twarzy. A do tego jest bardzo miła, otwarta, lubi rozmawiać. Polecam zdecydowanie!

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
126 opinii

Wczoraj przeszłam drugą kurację odbudowującą Mareas... jestem zachwycona efektem. Na pewno jeszcze wrócę... pozdrawiam Panią Justynę - mega pozytywna osoba :)

MokoStyle Studio Włosów i Paznokci

Fryzjer

Marina Mokotów, Przejazd 4 , 02-654 Warszawa
4.9
153 opinie

Pani Beata - klasa i jeszcze raz klasa !!! To co potrafi zrobić z włosami to szczyt profesjonalizmu :)nie ma nic lepszego niż fakt, że po wyjściu z salonu człowiek sam sobie bardziej się podoba !!! Warto z pełnym zaufaniem powierzyć włosy osobie,która doskonale wie czego im potrzeba +w zestawie uśmiech i pozytywna energia.Dziękuję i polecam!!!!!

Dobre Nożyczki

Fryzjer

ul. Kłosia 23 loka 13 (parter), 02-466 Warszawa
0.0
Brak opinii

Dobre Nożyczki to wyjątkowy salon fryzjerski, który kusi kameralnym wystrojem i miłą atmosferą, w której oczekuje się na profesjonalne usługi najlepszych fryzjerów w mieście. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności, podążają za najnowszymi tren

Salony z podobnych kategorii

salon Corker

Fryzjer

Rakowiecka 34, 02-532 Warszawa
5.0
276 opinii

Uwielbiam profesjonalizm Edwarda. Każda fryzura jest dobrze przemyślana pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Edward po krótkim wywiadzie wie co ma zrobić z moimi włosami, a ja po skończonym strzyżeniu wiem, że właśnie takiej fryzury oczekiwałam. Włosy pięknie wyglądają, nawet gdy mam tylko krótką chwilę na ich ułożenie.

hAIR

Fryzjer

Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa
4.9
252 opinie

Czwarty raz byłam klientką tej Firmy i jestem coraz bardziej zadowolona , zwłaszcza z pracy Pani Ani. Dziękuję bardzo Pani Aniu i życzę powodzenia w każdej dziedzinie życia.Bardzo bym chciała, żeby była Pani już zawsze moją Fryjerką. Łączę pozdrowienia i ukłony dla Pani Karoliny - Właścicielki Zakładu