Przejdź do głównej zawartości

Regeneracja włosów Warszawa Mokotów

HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Sprzedaż bonów

Bardzo się cieszę, że oddałam włosy w ręce Julii, już nigdy nie zdradzę Hairmate z żadnym innym salonem! Nigdy nie miałam tak pięknych włosów, od wyjścia z salonu ciągle szukam luster żeby tylko na nie popatrzeć ;) #keratynaforever

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Fryzjer

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.94
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty fryzjerskiej. Pani Agnieszka to przesympatyczna osoba, która z niezwykłą starannością zadbała o moją fryzurę. Jestem pod dużym wrażeniem i każdemu serdecznie polecam usługi Pani Anieszki :) Pozdrawiam, Anna Cieślak

Cuts&Colors - zarezerwuj wizytę

Cuts&Colors

Fryzjer

Magazynowa 9, 02-652 Warszawa
4.92
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak zawsze super profesjonalnie z efektem ŁAŁ :) Niezmiennie korzystam z usług Ani, która ze swoim talentem, pasją i doświadczeniem wie jak wydobyć z włosów to co najlepsze. Koloryzacja spod ręki utrzymuje się przez długie tygodnie. W samym salonie bardzo fajna atmosfera :)

Fryzma & Kosma - zarezerwuj wizytę

Fryzma & Kosma

Fryzjer

Bruna 34, 02-523 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Pani Ewelina jak zwykle fachowo i bezbłędnie "pozbawiła" mnie włosów. A trzeba przyznać, że troszkę zaroślami😀 Fryzura odtworzona i wyszłam szczerze zadowolona.

Hair Styling Team Sadyba Mokpol  - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Sadyba Mokpol

Fryzjer

Konstancińska 2, 02-942 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Pierwszą wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Pani Marzenka słusznie podeszła do moich zniszczonych włosów z wielką ostrożnością i dbałością. Cierpliwie wysłuchała historii zabiegów przeprowadzonych wcześniej na włosach. Zadbała o dobrze dobrany kolor i odpowiednią pielęgnację. Dziękuję, na pewno wrócę.

Studio Urody "Oliwka" - zarezerwuj wizytę

Studio Urody "Oliwka"

Fryzjer

Wolfganga Amadeusza Mozarta 10, 02-736 Warszawa
4.95

Maciej - to stylista o jakim marzy każda kobieta, profesjonalista w każdym calu, a do tego przesympatyczny człowiek, w którego towarzystwie szybko mijają te 3h na fryzjerskim fotelu :) Podsumowując: polecam każdej kobiecie jak i mężczyźnie, bo męskie strzyżenia są równie profesjonalnie wykonane co damskie stylizacje.

Mojsak Hair - zarezerwuj wizytę

Mojsak Hair

Fryzjer

Odolańska 12 lok 1 , 02-560 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Marta - przesympatyczna i mająca fach stylisty w ręku osoba, kameralna mokotowska kamienica, stylowo urządzony salon, spokój i możliwość relaksu, profesjonalne kosmetyki do stylizacji = zadowolona klientka do kwadratu. Bardzo polecam!

Zalotka &Pilniczek  - zarezerwuj wizytę

Zalotka &Pilniczek

Fryzjer

Puławska, 38, 02-512 Warszawa
4.94
Bezpieczny salon

Mamy przyjemność zaprosić Was do naszego salonu Zalotka &Pilniczek w Warszawie na Mokotowie ul. Puławska 38 Mamy nadzieję, że miejsce spełni Wasze oczekiwania i poczujecie się w nim wyjątkowo. Zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne włosów, uslugi fryzjerskie. Profesjonalne

Studio Piękna Eko MOKOTÓW - zarezerwuj wizytę

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Fryzjer

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Wczoraj przeszłam drugą kurację odbudowującą Mareas... jestem zachwycona efektem. Na pewno jeszcze wrócę... pozdrawiam Panią Justynę - mega pozytywna osoba :)

MokoStyle Studio Włosów i Paznokci - zarezerwuj wizytę

MokoStyle Studio Włosów i Paznokci

Fryzjer

Marina Mokotów, Przejazd 4 , 02-654 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty w salonie. Idealnie zrobione delikatne refleksy oraz odświeżony kolor. Wizyta w przyjemnej atmosferze u p. Beaty, potrzeby klienta bardzo dobrze zrozumiane i odzwierciedlone na włosach :) dziękuję i pozdrawiam