Przejdź do głównej zawartości

Regeneracja włosów Poznań

Poznański Instytut Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Poznański Instytut Kosmetologii

Fryzjer

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań

Jestem zachwycona !!!! Najlepsza fryzjerka na jaka trafiłam w życiu ! Dziś miałam robiona farbę na mega odrostach, ogólnie totalna zmiana koloru z ciemnych na jasne z refleksami - kolor moich włosów jest cudowny, bez żadnych przebarwień, botox mega !!

 più - zarezerwuj wizytę

più

Fryzjer

Za Groblą 5/1, 61-860 Poznań
4.99
Sprzedaż bonów

Och, jak ja uwielbiam przychodzić do piú i oddawać swoje włosy w ręce Pauliny! Nikomu tak nie ufam w kwestii moich loków jak właśnie Paulinie. Za każdym razem wychodzę z uśmiechem, niesamowicie zadowolona i zrelaksowana a moje włosy są wdziecznę za profesjonalizm i wiedzę Pauliny. Wracam niedługo ponownie 💓

Dom Urody - zarezerwuj wizytę

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

W O N D E R L A N D - zarezerwuj wizytę

W O N D E R L A N D

Fryzjer

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Punktualnie zostałam przyjęta. Bardzo sympatyczna Pani. Komunikatywna, uśmiechnięta glz dobrymi radami odnośnie pielegnacji włosów. Z usługi również jestem zadowolona spełniła moje oczekiwania. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym salonie. Duży profesjonalizm i miła atmosfera do tego czystko i ładnie. Polecam

Salon urody Art chagall - zarezerwuj wizytę

Salon urody Art chagall

Fryzjer

osiedle Rusa 7, 61-245 Poznań
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Już któryś raz zrobiłam keratynowe prostowanie i za każdym razem efektem był ogromny. Tym razem dodatkowo wykonane uprzednio ścięcie przez Panią Oksane tworzy efektem dziełem. Jestem bardzo, bardzo zadowolona :)

Studio Urody Bellevue - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Bellevue

Fryzjer

Górecka 30, 60-201 Poznań
4.97
Bezpieczny salon

Pomimo niedogodności związanych z pandemią, jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz efektów na mojej głowie. Pani Basia to przemiła, a zarazem bardzo rzeczowa kobieta. Polecam :)

MONA CENTRUM URODY - zarezerwuj wizytę

MONA CENTRUM URODY

Fryzjer

Umultowska 45, 61-614 Poznań
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Zawsze z przyjemnością odwiedzam Centrum Urody Mona i zawsze wychodzę w pełni usatysfakcjonowana :) Wspaniała atmosfera i zawsze miła i profesjonalna obsługa.

Bea Beleza Hair Studio - zarezerwuj wizytę

Bea Beleza Hair Studio

Fryzjer

Słoneczna 67, 60-148 Poznań
4.97
Bezpieczny salon

Pani Agnieszka jest przemiłą osobą i doskonałą profesjonalistką! Potrafiła doradzić mi pielęgnacje, którą mogę kontynuować w domu, a która niesamowicie odpowiada moim potrzebom. Napewno skorzystam z usług Pani Agnieszki ponownie ☺️