Przejdź do głównej zawartości

Regeneracja włosów Gdańsk

Salon Urody Prestige No.1 - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Prestige No.1

Fryzjer

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk
4.93

Pierwsza wizyta u fryzjera. I jestem bardzo zadowolona. Dobry fryzjer to dziś jak skarb. Bardzo dziękuję Pani Karolinie za pięknie zrobione włosy i za cenne wskazówki. Polecam bardzo. Pani Anastazji także dziękuję za piekne paznokcie oraz cierpliwości do moich brwi. Pozdrawiam Ewa P. S. Już z salonem zostaje.

R. SMARZ Professional Hair - zarezerwuj wizytę

R. SMARZ Professional Hair

Fryzjer

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk
4.91
Bezpieczny salon

Jakiś czas temu wybrałam się na strzyżenie oraz pielęgnacje do pani Justyny, jeden z lepszych salonów które odwiedziłam- pełen profesjonalizm do tego bardzo miły zespół. Do tego pani Justyna dał mi wiele cennych rad i uwag, szczerze polecam!

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre

Fryzjer

aleja Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, dają pyszną kawę ale przede wszystkim... profesjonalna usługa fryzjerska. 40 minut zleciało nie wiadomo kiedy a do tego na głowie fajna fryzura na kilka tygodni. Dzięki Piotr!

HAIRMATE Gdańsk - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Gdańsk

Fryzjer

Bolesława Leśmiana 11, 80-280 Gdańsk
4.99

Jestem przeszczęśliwa , że trafiłam do Hairmate. Moje koszmarnie spalone, nierówno rozjaśnione i brzydkie włosy zostały uratowane. Mam teraz piękna choć krótsza fryzurę. Czuje się w nowym kolorze i długości bardzo dobrze. Dodatkowym atutem salonu jest piękne wnętrze.

Struktura Pracownia Fryzjerska - zarezerwuj wizytę

Struktura Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Stara Stocznia 6/10, 80-862 Gdańsk
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Patrycja jest rewelacyjną wizjonerką. Z ogromnym smakiem potrafi dobrać fryzuję do twarzy, osobowości. Posiada także ogromną wiedzę w temacie pielęgnacji włosów, którą chętnie się dzieli. Super cięcie, włosy układają się idealnie. Profesjonalne podejście! Polecam !!!