Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Puławy

Cynarski - zarezerwuj wizytę

Cynarski

Fryzjer

Gościńczyk 7/3, 24-100 Puławy
4.99

Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty w salonie 😉. Koloryzacja Łukasza przebiła moje oczekiwania 😉. Metamorfoza bardzo udana i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług salonu Cynarski 😉. Polecam każdej dziewczynie, która chce wyjść zadowolona od fryzjera i poczuć się piękną 😉

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
PatKa Studio  - zarezerwuj wizytę

PatKa Studio

Paznokcie

Ul. Władysława Stanisława Reymonta 27 , 24-100 Puławy
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Rzęsy wyszły obłędnie. Kolejny raz korzystam z usług tego salonu i za każdym razem wychodzę z niego zadowolona. Pani Mariia jest bardzo dokładną, miłą i cierpliwą osobą. Ceny usług jak na Puławy też nie są wygórowane także z całego serca polecam ten salon i z chęcią skorzystam jeszcze z innych zabiegów :)

SALON KOSMETYCZNY "LUNA"  - zarezerwuj wizytę

SALON KOSMETYCZNY "LUNA"

Kosmetyczka

Aleja Partyzantów 48 lok. 8, 24-100 Puławy
5.0
Bezpieczny salon

Zalecamy dojazd od strony ulicy Sienkiewicza. Z okazji otwarcia mamy dla Was promocje! 10% rabatu na wszystkie zabiegi z cennika od 21.11.2020 do 19.12.2020. Dodatkowo 50% rabatu na zabieg IBX System pod manicure hybrydowy, oraz 50% rabatu na maskę algową do zabiegu na twarz. Promocja t

LASER BEAUTY - zarezerwuj wizytę

LASER BEAUTY

Depilacja

Gdańska 6a lokal 4, 24-100 Puławy
5.0

Rewelacja!!!! Byłam na depilacji całego ciała i uważam że zwlekałam z tym za długo i nie potrzebnie, bardzo się obawiałam zabiegu, ze boli, że nie będzie efektu. A po pierwszym zabiegu już była znaczna różnica jestem bardzo zadowolona. Polecam z całego serducha 🤪

Płatności online
Bezpieczny salon
Karo Nails - Stylizacja Paznokci Karolina Klimkiewicz - zarezerwuj wizytę

Karo Nails - Stylizacja Paznokci Karolina Klimkiewicz

Paznokcie

Władysława Reymonta 27 lok. 3, 24-100 Puławy
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Gabinet stylizacji paznokci, gdzie wykonasz manicure, manicure hybrydowy, wzmocnienie paznokci bazą kauczukową, przedłużanie akrylem, żelem i akrylożelem. Pozdrawiam serdecznie, Karo :)

Salony bez rezerwacji online

Atrakcyjna fryzura stanowi istotną część wizerunku każdej osoby, jednak ich form i stylów jest mnóstwo. Dobra wiadomość jest taka, że zmiana jednej fryzury na inną nie musi koniecznie wymagać permanentnych zmian spowodowanych operowaniem fryzjerskimi nożyczkami. Wiele zdziałać można już przy wykorzystaniu specyfików do stylizacji oraz grzebienia. Powierzenie specjalistom wymodelowania wskazanej fryzury wraz z uczesaniem włosów pod jej kształt pozwoli się nam cieszyć nowym wyglądem bez sięgania po radykalne zmiany na stałe.

Modelowanie fryzury, a zdrowie włosów

Sposób modelowania i stylistyka ku której kierujemy nasze związane z tym wysiłki często związana jest z typem włosów który posiadamy. Przykładem mogą być tutaj posiadaczki włosów kręconych, którym służą kosmetyki zaznaczające skręt ich loków i optycznie powiększające objętość całej fryzury. Zupełnie inaczej przedstawia się rutyna pielęgnacyjna kobiet posiadających włosy proste, przy okazji których fryzjerzy stawiają zwykle na ich wygładzenie. Te zależności również są powodem dla którego warto jest skorzystać z profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru stylistyki. Fryzjerzy z Puław będący profesjonalistami, po dokonaniu analizy naszych włosów oraz ich naturalnych predyspozycji, wskażą nam kierunki stylizacji, które pozwalają uzyskać jak najlepszy efekt przy minimalnym sfatygowaniu włosów. Dzięki temu utrzymanie ich w dobrej kondycji będzie znacznie łatwiejsze, w przeciwieństwie do sytuacji w której występowalibyśmy często wbrew ich naturze, co stanowiłoby dla nich obciążenie. Poprzez stosowanie szczotek i suszarek w opozycji do lokówek i prostownic, poziom narażenia włosów na szkodliwą dla nich wysoką temperaturę ulegnie znacznemu obniżeniu.

Szczególna okazja wymaga wyjątkowej fryzury

Pianki, woski, guma – przy posługiwaniu się w świadomy sposób poparty umiejętnościami szeroką gamą fryzjerskich kosmetyków można zdziałać cuda. Dobrzy fryzjerzy w Puławach bez trudu przygotują dla nas wyjątkową, niecodzienną kreację, w pełni komplementarną z wyjątkowością okazji jaką chcemy uświetnić swoją szczególną prezencją. Doświadczony stylista i fryzjer w Puławach pomoże klientce znaleźć fryzurę w pełni dostosowaną zarówno do charakteru okazji jak i jej naturalnej urody i typu włosów, co uczyni efekty stylizacji jeszcze bardziej dobitnymi. Wybierz profesjonalny salon fryzjerski z Puław posługując się rejestrem i wyszukiwarką z moment.pl, a następnie dokonaj rezerwacji – wszystko to dostępne jest za darmo, a potrwa zaledwie chwilę!