Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Puławy

Cynarski - zarezerwuj wizytę

Cynarski

Fryzjer

Gościńczyk 7/3, 24-100 Puławy
Rezerwacja przez Booksy

Łukasz to pozytywny człowiek z ogromnym talentem. W kilka chwil wyczarował piękny kolor na moich ciągle żółtych włosach do tego nie zmywa się po pierwszym myciu. Zanim zrobi coś co klientka sobie wymyśliła przedstawi wszystkie za i przeciw. Bardzo gorąco polecam wizytę w salonie Cynarski przemiła atmosfera...

Płatności online
Bezpieczny salon
MRÓZ Hair Academy - zarezerwuj wizytę

MRÓZ Hair Academy

Fryzjer

Fieldorfa Nila 16/7 HTM2, 24-100 Puławy
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pełny profesjonalizm 👌przede wszystkim słucha się klienta ,a z wiedza i techniką jaką posiada pani Monika spełnia się oczekiwania co do koloru i fryzury👌

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Salon Kosmetyczny LUNA - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny LUNA

Kosmetyczka

Aleja Partyzantów 48 lok. 8U, 24-100 Puławy
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Prześliczne paznokcie, Pani Natalia robi to z niezwykłą starannością i zachowaniem wszystkich rygorów higieniczny, zawsze sterylne pilniki dla każdej klientki. Super, polecam z czystym sumieniem.

Bezpieczny salon
Gabinet Kosmetyki Lekarskiej - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej

Inne

Generała Nila Fieldorfa 18 lok 26, 24-100 Puławy
4.91
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

profesjonalne usługi, kosmetyki bardzo dobrej jakości, rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji dojrzałej cery trądzikowej, zdecydowanie polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
PatKa Studio  - zarezerwuj wizytę

PatKa Studio

Paznokcie

Ul. Władysława Stanisława Reymonta 27 , 24-100 Puławy
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Super obsługa, paznokcie wykonane perfekcyjnie.Pani Dominika jest bardzo sympatyczną i kontaktową osobą dzięki której czas minął szybko w bardzo miłej atmosferze.

Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach - zarezerwuj wizytę

Madame Centrum Kosmetyki Laserowej w Puławach

Inne

Generała Fieldorfa Nila 16/5, 24-100 Puławy
Rezerwacja przez Booksy

Bloomea to świetny zabieg na twarz, szyję i dekolt ! Widoczne zmniejszenie rozszerzonych porów skóry, odnowa naskórka, wygładzenie zmarszczek, odżywienie i stymulacja skóry właściwej. Polecam !

Salony bez rezerwacji online

Atrakcyjna fryzura stanowi istotną część wizerunku każdej osoby, jednak ich form i stylów jest mnóstwo. Dobra wiadomość jest taka, że zmiana jednej fryzury na inną nie musi koniecznie wymagać permanentnych zmian spowodowanych operowaniem fryzjerskimi nożyczkami. Wiele zdziałać można już przy wykorzystaniu specyfików do stylizacji oraz grzebienia. Powierzenie specjalistom wymodelowania wskazanej fryzury wraz z uczesaniem włosów pod jej kształt pozwoli się nam cieszyć nowym wyglądem bez sięgania po radykalne zmiany na stałe.

Modelowanie fryzury, a zdrowie włosów

Sposób modelowania i stylistyka ku której kierujemy nasze związane z tym wysiłki często związana jest z typem włosów który posiadamy. Przykładem mogą być tutaj posiadaczki włosów kręconych, którym służą kosmetyki zaznaczające skręt ich loków i optycznie powiększające objętość całej fryzury. Zupełnie inaczej przedstawia się rutyna pielęgnacyjna kobiet posiadających włosy proste, przy okazji których fryzjerzy stawiają zwykle na ich wygładzenie. Te zależności również są powodem dla którego warto jest skorzystać z profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru stylistyki. Fryzjerzy z Puław będący profesjonalistami, po dokonaniu analizy naszych włosów oraz ich naturalnych predyspozycji, wskażą nam kierunki stylizacji, które pozwalają uzyskać jak najlepszy efekt przy minimalnym sfatygowaniu włosów. Dzięki temu utrzymanie ich w dobrej kondycji będzie znacznie łatwiejsze, w przeciwieństwie do sytuacji w której występowalibyśmy często wbrew ich naturze, co stanowiłoby dla nich obciążenie. Poprzez stosowanie szczotek i suszarek w opozycji do lokówek i prostownic, poziom narażenia włosów na szkodliwą dla nich wysoką temperaturę ulegnie znacznemu obniżeniu.

Szczególna okazja wymaga wyjątkowej fryzury

Pianki, woski, guma – przy posługiwaniu się w świadomy sposób poparty umiejętnościami szeroką gamą fryzjerskich kosmetyków można zdziałać cuda. Dobrzy fryzjerzy w Puławach bez trudu przygotują dla nas wyjątkową, niecodzienną kreację, w pełni komplementarną z wyjątkowością okazji jaką chcemy uświetnić swoją szczególną prezencją. Doświadczony stylista i fryzjer w Puławach pomoże klientce znaleźć fryzurę w pełni dostosowaną zarówno do charakteru okazji jak i jej naturalnej urody i typu włosów, co uczyni efekty stylizacji jeszcze bardziej dobitnymi. Wybierz profesjonalny salon fryzjerski z Puław posługując się rejestrem i wyszukiwarką z moment.pl, a następnie dokonaj rezerwacji – wszystko to dostępne jest za darmo, a potrwa zaledwie chwilę!