Zagęszczanie włosów Wrocław

686 wyników

Bellis Beauty Studio

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Kozanowska 69, 54-152 Wrocław
5.0
8 opinii

W Bellis Beauty Studio zadbasz kompleksowo o swoją urodę. Naszym Klientom proponujemy szeroki wachlarz usług fryzjsrskich. Wykonujemy koloryzacje i kilkuetapowe dekoloryzacje włosów również z Olaplexem, zabiegi pielęgnacyjne, regenerację włosów, odbudowę z prostowaniem keratynowym Amazon Ke

Salony z podobnych kategorii

KASUN Twoje Centrum Piękna

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4541 opinii

Pani Martyna jest bardzo miłą i pomocną osobą. Wizyta odbyła się w relaksującej atmosferze, efekt jest zgodny z moimi oczekiwaniami i tym co było ustalone przed strzyzeniem. Polecam

Studio Odnowy Bagińska & team

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

zabrodzka 2/3, 52-336 Wrocław
5.0
480 opinii

Bardzo dobrze wykonana depilacja, Pani Aleksandra jest bardzo profesjonalna i posłużyła mi dobra rada. Od razu zapisałam się na kolejny zabieg, na pewno nie raz skorzystam z usług salonu i Pani Agnieszki.

Anne Claire - fabryka piękna

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław
5.0
446 opinii

Wizyta w salonie na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia u Pani Marty. Otrzymałam również podczas wizyty cenne rady za co bardzo dziękuję.

Salony Stylu Wrocław

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Drobnera 36, 50-257 Wrocław
5.0
118 opinii

Swoje włosy już kolejny raz oddaje w ręce Moniki i po każdej wizycie jestem zadowolona z efektu, jest dokładnie tak jak chciałam, widać dokładność, doświadczenie a przede wszystkim umiejętność i chęć zrozumienia żądanego przez klientke efektu. Ani razu się nie zawiodłam. Bardzo polecam.

Black & Blond

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław
5.0
153 opinie

Angelika to prawdziwa profesjonalistka i fryzjerka z pasją. Potrafi nie tylko dobrze doradzić, ale też sprostać oczekiwaniom. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie.

Hair Studio Balcerak

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
121 opinii

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

ROYAL LASER

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław
5.0
364 opinie

Każda wizyta w klinice jest czystą przyjemnością. Osoby tam pracujące, są zawsze uśmiechnięte, z cierpliwością odpowiadają na wszystkie pytani i wątpliwości. Sam zabieg według mnie jest prawie bezbolesny, a efekty są rewelacyjne. Pani Magda dba o komfort swoich klientów, ani przez moment nie czułam się skrępowana. Polecam w 100%. ;)

Royal Studio

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
96 opinii

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Klinika Urody MaDa

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
5.0
135 opinii

Mój pierwszy raz w tym miejscu... Pan Krzysztof konkretny, energiczny, profesjonalny. Włosy bardzo dobrze podcięte, fantastycznie się układają. Jestem bardzo zadowolona i za parę tygodni wrócę:)

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław
5.0
271 opinii

Masaż aromaterapeytyczny u Pani Izy był bardzo odprężający! Dodatkowo skorzystałam z masażu stóp, uczucie zmęczonych stóp ustało i długo odczuwałam komfort. Polecam wszystkim! :)

NK pracownia fryzjerska

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Dąbrowskiego 34A/U3, 50-457 Wrocław
5.0
66 opinii

Włosy oddaje tylko w dobre ręce, a w NK są same dobre stylistki. Świetnie doradzają, dopasowują cięcie i kolor do wizji klientki pod warunkiem, że będzie to dobrze wyglądać :) Wszystko przebiega w miłej i spokojnej atmosferze :)

Salon urody Beata Trawińska

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
5.0
42 opinie

To jest mój ulubiony salon urody - jest tu przestrzennie, ciekawy i zarazem minimalistyczny wystrój wnętrz. Miła obsługa pań w recepcji. Pani Zoja jak zwykle wykonała zabieg profesjonalnie, dokładnie wytłumaczyła mi na czym on polega i jak postępować przez najbliższe dni po zabiegu.