Przedłużanie i zagęszczanie włosów Warszawa Wola

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Fryzjer

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
42 opinie

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

Salony z podobnych kategorii

HAIRMATE 19.dzielnica

Fryzjer

Kolejowa 47, lok. U20, 01-210 Warszawa
4.9
2122 opinie

Jestem bardzo zadowolona z obcięcia. Chciałam zaszaleć i zdecydowałam się na dość krótkie obcięcie, dlatego też szukałam naprawdę dobrego fryzjera, który mnie nie "skrzywdzi" ;) Hubert miał zachęcające opinie,więc zdecydowałam się na strzyżenie u niego i nie zawiodłam się :) Naprawdę polecam!

Relax in SPA

Fryzjer

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
2014 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Relax in Spa. Bardzo życzliwa i przyjemna atmosfera. Pani Agnieszka, niezwykle empatyczna osoba wysłuchała moich oczekiwań i przedstawiła swoją propozycję koloryzacji jak i strzyżenia. W efekcie fryzurka wyszła super, myślę, że odjęła mi parę lat, a to w pewnym wieku bardzo się liczy. Dziękuję! Julia

Salon Urody K8

Fryzjer

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa
5.0
883 opinie

Pani Ola V. jest niesamowitą stylistką fryzur! Za każdym razem potrafi świetnie doradzić, podpowiedzieć jaką fryzurę wybrać :) Sposób w jaki ścina włosy również jest w pełni profesjonalny, stale utrzymuje kontakt z klientką - tak aby nie zrobić niczego wbrew jej woli - cudowna stylistka! Polecam każdemu :)

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa
5.0
117 opinii

Wizyty u fryzjera zwykle są dla mnie stresujące i rzadko bywam zadowolona z ich efektu. Tym razem było inaczej. Pan Mateusz zna się na swoim fachu. Jest mistrzem nożyczek. Dodatkowo daje przydatne wskazówki jak szybko układać włosy na codzień. O miłej atmosferze nawet nie wspominam.

TopHair

Fryzjer

Obozowa 95, 01-433 Warszawa
5.0
168 opinii

Pani Diana jest niesamowicie cierpliwą osobą i swoim uśmiechem i zagadywaniem sprawia, że nawet kręcący się dwulatek jest w stanie dać się ostrzyc. Jeśli chodzi o strzyżenie dziewczęce to bob córeczki jest po prostu idealny! Bardzo dziękujemy!

MEA CLINIC

Fryzjer

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
297 opinii

Pełen profesjonalizm przy konsultacji,jasno,rzeczowo,prostym językiem,zrozumiałym dla kazdego.Doktor przemiły,czułam się swobodnie,tak jakbym przyszła na pogawędkę do kolegi,zero stresu. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Z niecierpliwością czekam na zabieg.

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Fryzjer

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
576 opinii

Bardzo profesjonalnie, bylam informowana o wszystkim na kazdym etapie trwania zabiegu co tylko zwiekszylo moj komfort i zaufanie. Usluga wykonana naprawde na wysokim poziomie a do tego zwyczajnie milo i sympatycznie. Po wszystkim dostalam jeszcze szczegolowa liste zalecen. Napewno wroce!