Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Warszawa Mokotów

Płatności online
HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Fryzjer

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Płatności online
Sprzedaż bonów

Byłam u Pani Julii, która jest przemiłą osobą. Oddałam się w jej ręce z pełnym zaufaniem i mnie nie zawiodła :) mam chyba najlepiej zrobione włosy od bardzo dawna, a dodatkowo uzyskałam dużo porad na temat pielęgnacji włosów. Napewno jeszcze raz powróce do Pani Julii :)

O!Fryzjerzy by Szymojko Qbik - zarezerwuj wizytę

O!Fryzjerzy by Szymojko Qbik

Fryzjer

Woronicza 31 U11, 02-640 Warszawa
4.93

Pan Mariusz to nie tylko najlepszy stylista, ale też najlepszy terapeuta ;) Daję wolną rękę i wiem, że wyjdę z salonu z pięknie dobranym kolorem, nową fryzurą (nawet jeśli obcinamy tylko końcówki) - w pełni zadowolona, szczęśliwa i z nową mocą ;)

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
BLUE PINK BUKOWIŃSKA 8 - zarezerwuj wizytę

BLUE PINK BUKOWIŃSKA 8

Fryzjer

Bukowińska 8, 02-703 Warszawa
4.93
Płatności online

Czyli jednak można być zadowolonym po wizycie u fryzjera! Pani Ania zajęła się profesjonalnie moim nieładem na głowie i z godną podziwu precyzją dokonała niemożliwego, czyli sprawiła, że włosy są przystrzyżone, tak jak chciałem, a nawet i lepiej! Polecam!

Płatności online
Mani Mania - zarezerwuj wizytę

Mani Mania

Fryzjer

Muszyńska 31, wjazd od ul. Okrężnej , 02-916 Warszawa
4.99
Płatności online

Polecam jak najbardziej. Vovka czyni cuda. Włosy po dekoloryzacji nie straciły na objętości czy długości. Kolor jaki uzyskaliśmy na końcu zniewalający. Plus bardzo miła obsługa, od początku do końca duzk zainteresowania. Duzo rozmow, co także umiliło długi proces usługi. :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Cuts&Colors - zarezerwuj wizytę

Cuts&Colors

Fryzjer

Magazynowa 9, 02-652 Warszawa
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Usługi na najwyższym poziomie.j Jestem niezmiernie wdzięczna za doradztwo w kwestii farbowania , pielęgnacji i cięcia . Zawsze czuje sie zaopiekowana i piękna 😃 Polecam salon w 100%

Bezpieczny salon
Salon Gagarina 2 - zarezerwuj wizytę

Salon Gagarina 2

Fryzjer

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
Bezpieczny salon

Co prawda dawno nie byłam u fryzjera przed wizytą u państwa, ale z czystym sumieniem polecam. Może śmiesznie to zabrzmi ale już samo mycie głowy było przyjemne 🤭 pani ekstra poradziła sobie z moimi kłakami 🙈 a efekt końcowy strzyżenia wow powalający nie sądziłam że tak dobrze będę wyglądać w krótszych włosach. Dziękuję 😘