Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Warszawa Centrum

U Fryzjerów Andersa - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Podobała mi się konsekwencja w przestrzeganiu zapowiedzianych obostrzeń: maseczka, rękawiczki, przez cały czas strzyżenia. Jak się okazało to możliwe. A przede wszystkim profesjonalizm pani Gosi Kwiatkowskiej, która ostrzygła mnie dokładnie tak jak sobie wyobrażałam. Dziękuję!

HAIRMATE Powiśle - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Powiśle

Fryzjer

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa
4.92
Sprzedaż bonów

Od dawna szukałam profesjonalnego salonu fryzjerskiego, ten znalazłam w internecie i postanowiłam pójść. Nie żałuję, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do klienta. Serdecznie polecam każdemu. Ja byłam u Poli - super koloryzacja, cięcie i pielęgnacja :) Polecam.

Spiękniej - zarezerwuj wizytę

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Wspaniała Aneta pomogła mi wrócić do fryzury, która najbardziej oddaje mój szalony charakter, czyli krótkie włosy. 🥳😅Niby tylko strzyżenie, ale dla mnie to jest AŻ strzyżenie, bo spod ręki Anety! 🤩Dzięki wielkie za taki czas i nową fryzurę - zrobiła furorę, a przede wszystkim czuję się w niej wspaniale 🥰

BABINIEC Girl’s - zarezerwuj wizytę

BABINIEC Girl’s

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 99/19, 00-552 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Gosia jest absolutną mistrzynią w swoim fachu. Świetnie doradza w sprawie fryzury i dalszej pielęgnacji, dba o szczegóły i przede wszystkim podchodzi do klienta indywidualnie. Włosy są widocznie gładsze, a delikatne (pod)cięcie super się układa. Myślę, że wrócę do Pani Gosi na koloryzację.

Warszawscy Fryzjerzy - zarezerwuj wizytę

Warszawscy Fryzjerzy

Fryzjer

Karmelicka 19, 00-168 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony: dawno nie miałem tak starannie dopracowanej fryzury. Ciekawe miejsce, da się zaparkować na ulicy przed salonem, miła atmosfera, fachowe doradztwo w kwestii układania i pielęgnacji włosów. Będę tu wracał.

Frizz Me - zarezerwuj wizytę

Frizz Me

Fryzjer

Bracka 18 lok 7, 00028 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Jak zawsze świetnie. Dość powiedzieć, że wróciłam do pana Tomka po jakimś czasie. Jednak jakość robi różnicę. Fryzura dobrze dopasowana, świetnie się nosi i nie wymaga mistrzowskich umiejętności żeby ją odtworzyć po umyciu włosów. No i ta precyzja, uwielbiam.

Dawid Krynicki - zarezerwuj wizytę

Dawid Krynicki

Fryzjer

Ul.Nowy Świat 7/11 , 00-042 Warszawa
5.0

"Pasja rodzi profesjonalizm, Profesjonalizm daje jakość a jakość to luksus". Pierwszy taki salon w Polsce, gdzie przywita Was muzyka na żywo, świeże kwiaty oraz domowa atmosfera w pięknej, zabytkowej, warszawskiej kamienicy mieszczącej się na śródmieściu. Dla spragnionych komfortu