Przedłużanie i zagęszczanie włosów Warszawa

Dea Atelier Hair Factory

Dea Atelier Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa

Wizytę oceniam na mega wysokim poziomie. Od samego wejścia do Salonu czułam się wyjątkowo. Miałam problem z moimi włosami, który został rozwiązany. Wcześniej chodziłam do Royal Hair w Łodzi teraz moim Salonem będzie Dea Atelier.

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Wszyscy w Tallulah są bardzo, bardzo mili i na każdym kroku dbają o komfort klienta. Stylista fryzur cały czas konsultował ze mną wszystkie kroki. Było bardzo miło i profesjonalnie, a fryzura wyszła ekstra. Polecam!

SPA & Beauty Clinique L'échappée Belle

SPA & Beauty Clinique L'échappée Belle

Fryzjer

Limanowskiego 11 M, 02-943 Warszawa

Obie uslugi na najwyzszym poziomie. Bardzo miła i ciepła obsługa. Zapisalam się juz na kolejne zabiegi. Bardzo wszystkim dziękuję ponieważ to byl drugi raz kiedy spedzilam czas u Państwa i zawsze czulam się jak gwiazda. Pozdrawiam cały zespół

BABINIEC Girl’s

BABINIEC Girl’s

Fryzjer

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa

Pani Gosia jest absolutną mistrzynią w swoim fachu. Świetnie doradza w sprawie fryzury i dalszej pielęgnacji, dba o szczegóły i przede wszystkim podchodzi do klienta indywidualnie. Włosy są widocznie gładsze, a delikatne (pod)cięcie super się układa. Myślę, że wrócę do Pani Gosi na koloryzację.

Salon Urody eMO

Salon Urody eMO

Fryzjer

Skolimowska 4, 00-795 Warszawa

Fryzura idealna, wykonana perfekcyjnie, Pani Kasia bardzo miła i profesjonalna, widać że kocha to co robi, jest w pełni zaangażowana w swoją pracę. Godna polecenia.

MokoStyle Studio Włosów i Paznokci

MokoStyle Studio Włosów i Paznokci

Fryzjer

Marina Mokotów, Przejazd 4 , 02-654 Warszawa

Pani Beata - klasa i jeszcze raz klasa !!! To co potrafi zrobić z włosami to szczyt profesjonalizmu :)nie ma nic lepszego niż fakt, że po wyjściu z salonu człowiek sam sobie bardziej się podoba !!! Warto z pełnym zaufaniem powierzyć włosy osobie,która doskonale wie czego im potrzeba +w zestawie uśmiech i pozytywna energia.Dziękuję i polecam!!!!!

Studio Urody "Oliwka"

Studio Urody "Oliwka"

Fryzjer

Wolfganga Amadeusza Mozarta 10, 02-736 Warszawa
4.9

Maciej - to stylista o jakim marzy każda kobieta, profesjonalista w każdym calu, a do tego przesympatyczny człowiek, w którego towarzystwie szybko mijają te 3h na fryzjerskim fotelu :) Podsumowując: polecam każdej kobiecie jak i mężczyźnie, bo męskie strzyżenia są równie profesjonalnie wykonane co damskie stylizacje.

LE DESIR Mokotów

LE DESIR Mokotów

Fryzjer

Kazimierzowska 43 lok. D, 02-572 Warszawa

Jestem zachwycona! Fryzurą i atmosferą panującą w salonie. Nigdy nie miałam tak wspaniałej fryzury, która wygląda równie dobrze kilka dni po wizycie, jak również nigdy nie spotkałam tak miłych ludzi. Rozmowa z fryzjerem pierwszy raz w życiu była przyjemna i ciekawa :) więc stawiam 5 za włosy i 5 za towarzystwo i miło spędzony czas. Pozdrawiam

Frizz Me

Frizz Me

Fryzjer

Bracka 18 lok 7, 00028 Warszawa
5.0

Jak zawsze świetnie. Dość powiedzieć, że wróciłam do pana Tomka po jakimś czasie. Jednak jakość robi różnicę. Fryzura dobrze dopasowana, świetnie się nosi i nie wymaga mistrzowskich umiejętności żeby ją odtworzyć po umyciu włosów. No i ta precyzja, uwielbiam.