Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Szczecin

Impression - zarezerwuj wizytę

Impression

Fryzjer

Al. Wyzwolenia 44a, 71-500 Szczecin
4.98

Miałam włosy w strasznym stanie i ich koloryzacja była ogromnym wyzwaniem, ale pani sobie świetnie poradziła! Kolor wyszedł lepiej niż sobie wyobrażałam w dodatku pierwszy raz mogłam tak swobodnie dogadywać się w kwestii następnych kroków z fryzjerką. Bardzo polecam :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Bezpieczny salon
Fiore Salon Fryzjersko-Kosmetyczny  - zarezerwuj wizytę

Fiore Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Fryzjer

Ostrobramska 11, 71-022 Szczecin
4.92
Bezpieczny salon

Piękno ma wiele imion. Wiemy o tym i dlatego nie boimy się uszczęśliwiać naszych klientów. Z przyjemnością przeprowadzamy spektakularne metamorfozy, dzięki którym pozytywnie odmieniamy życie. Chętnie dopracowujemy także wygląd oraz wykonujemy drobne zabiegi upiększające, które poprawiają na

Płatności online
Bezpieczny salon
ESTHETIC  Salon  - zarezerwuj wizytę

ESTHETIC Salon

Fryzjer

Wielkopolska 31/1, 70-451 Szczecin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Usługa wykonana sprawnie i fachowo w miłej atmosferze z zachowaniem reżimu sanitarnego. W trakcie wykonywania usługi jest tylko klient i fryzjer. :) Na pewno skorzystam z następnej wizyty :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika Włosa Ilona Gryczka  Szczecin  - zarezerwuj wizytę

Klinika Włosa Ilona Gryczka Szczecin

Fryzjer

Jerzego Andrzejewskiego 41, 70-786 Szczecin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Czy wiesz, że za kondycję Twoich włosów w głównej mierze odpowiada stan skóry głowy? Niewłaściwa pielęgnacja i choroby sprzyjają łysieniu. Klinika Włosa to miejsce, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych porad trychologa, które pozwolą przywrócić Twoim włosom dawną gęstość i blask. W

Salon Estetica  - zarezerwuj wizytę

Salon Estetica

Fryzjer

Wacława Felczaka 6, 71-417 Szczecin
5.0

Salon Urody Estetica. Fryzjerstwo to nasza pasja oraz zaangażowanie, ciągłe szkolenia i śledzenie najnowszych trendów. Z przyjemnością zadbamy o Wasze piękno i elegancję. Przykładamy wagę do atmosfery w Salonie dlatego, gwarantujemy dobrze spędzony z nami czas, jak i chwile wyjątkowe

Impression-Odzieżowa 3/U2 - zarezerwuj wizytę

Impression-Odzieżowa 3/U2

Fryzjer

Odzieżowa 3, 71-502 Szczecin
0.0
Brak opinii

Zapraszamy do nowej filii salonu Impression, która znajduje się w Szczecinie przy ul. Odzieżowej 2/U2. To miejsce, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych porad oraz usług stylisty fryzur, wizażystki i kosmetyczki. Gwarancją najwyższej jakości zabiegów jest renoma, którą cieszy się mar

Bezpieczny salon
Manipedi - zarezerwuj wizytę

Manipedi

Fryzjer

al. Niepodległości 36, 70-404 Szczecin
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Manipedi- nazwa naszych gabinetów, z pozoru bardzo oczywista i zrozumiała w wielu językach świata kryje w sobie ważny przekaz..."Zadbamy o Ciebie!" Od 2010 roku MANIPEDI wytycza kierunki i ustanawia nowe standardy w sektorze manicure/pedicure. Dla naszych Klientów stworzyliśmy przyjazne i

Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski Pasja - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Pasja

Fryzjer

Andrzeja Małkowskiego 4, 70-304 Szczecin
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Zawsze marzyłam o stworzeniu wyjątkowego salonu, gdzie w sympatycznej atmosferze będzie możliwe skorzystanie z najlepszych - bo całkowicie spersonalizowanych - zabiegów fryzjerskich. Oferuję Ci profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji i stylizacji, dzięki którym Twoje włosy każdego dnia b

Bezpieczny salon
RevitalLaser® - zarezerwuj wizytę

RevitalLaser®

Fryzjer

Jasna 1, 70-777 Szczecin
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Od ponad 8 lat zapewniamy najwyższą jakość usług z zakresu dermatologii estetycznej. Jako zespół specjalistów dbamy o urodę, komfort i bezpieczeństwo dopasowując się do Waszych potrzeb. Innowacje medyczne dają dziś wiele możliwości, a my wiemy jak je wykorzystywać, dlatego stworzyliśmy szer

Salony z tej samej miejscowości

Przedłużanie i zagęszczanie włosów - co to za metody?

Od dłuższego czasu marzą ci się długie włosy? Twoje naturalne nie rosną szybko i wypadają? Codzienne używanie pianek, żeli utrwalających lub lakierów, a dodatkowo zmienne warunki atmosferyczne powodują osłabianie włosów, czego skutkiem są rozdwojone końcówki oraz nadmierna łamliwość.

Taki zły stan oraz niedobra jakość włosów często zmusza nas do ich obcięcia. Niejednokrotnie gęstość naszych włosów jest mierna. Mimo, że długotrwale używamy wszelkich "zagęszczaczy", różnych odżywek/serum do włosów i nic się nie poprawia. Zazwyczaj jest związane z naszą genetyką i nie mamy na to wpływu.

Mamy na to receptę! Najlepsi fryzjerzy z Szczecina uratują cię! Potrafią zrobić coś z niczego. Idealnie zagęszczą lub przedłużą włosy do optymalnej długości. Te wszystkie zabiegi oferowane są przez szczecińskich fryzjerów

Metody przedłużania włosów

Najbardziej popularne techniki, najczęściej stosowane w salonach fryzjerskich:

Technika Racoon – pasma włosów doczepiane są woskiem. Metoda jest bezpieczna. Dzięki temu skóra naszej głowy oddycha. Ten sposób przedłużania włosów w Szcecinie rekomendowany jest dla kobiet z cienkimi i rzadkimi włosami. Końcowy efekt jest długotrwały, a sama metoda jest hipoalergiczna.

Technika Clip On – szybka i prosta technika przedłużania/zagęszczania. Pasemka dosłownie dopinamy do naszych naturalnych włosów przy pomocy specjalnie przygotowanych klipsów. Posługując się tą metodą łatwo i samodzielnie dokonamy przedłużania włosów.

Technika na tulejki – pasma włosów doczepiane są na niewielkie, metalowe tulejki. Ta metoda jest praktycznie niewidoczna i utrzymuje się do ok. 2 – 3 miesięcy.

Technika pętelkowa – ta technika dedykowana jest dla kobiet cierpiących na różne alergie. Używanie specjalnych hipoalergicznych obrączek umożliwia doczepienie nowego pasma włosów do naturalnych włosów klientki.

Technika z użyciem mikroringów – tej metody nie zaleca się klientom z alergiami. W tej technice również wykorzystuje się metalowe obrączki. Są dostosowane do struktury i długości włosów klientki. Metoda jest bardzo trwała.

Proces zagęszczania - czym się różni od przedłużania?

Zabieg zagęszczania włosów w Szczecinie to najczęściej ostatnia deska ratunku wybierana przez kobiety z rzadkimi włosami. Przyczyna może być różna - głównie spowodowana jest chorobą lub z uwarunkowaniem genetycznym. Tutaj także doczepiamy pasma włosów, które idealnie dobrane są do naszego naturalnego koloru. Dzięki temu nasza fryzura wygląda naturalnie, a doczepiane pasma nie rzucają się w oczy. 

Cena zagęszczania oraz przedłużania włosów

Koszt zależy od rodzaju zabiegu. Cena tych usług nie należy do tanich. Biorąc pod uwagę dużą ilość salonów fryzjerskich w Szczecinie każdy znajdzie taki, który oferuje zabiegi w cenach, które będą dla niego do zaakceptowania.

Jak znaleźć odpowiedni salon fryzjerski w mieście Szczecin i umówić się na wizytę przedłużania/zagęszczania włosów?

Korzystając ze strony internetowej www.moment.pl lub aplikacji mobilnej możemy wybrać docelowe miasto, w którym chcemy wykonać dany zabieg fryzjerski. Wskażemy daną usługę, zakres cenowy, który chcemy przeznaczyć oraz przeczytamy opinie innych internautów, którzy skorzystali już z wybranej przez nas usługi. Dowiemy się kto i gdzie dobrze traktuje klienta, a z jakich salonów lepiej nie korzystać. Strona internetowa przystosowana jest do wymagających klientów. Znajdą tam "czarno na białym" czy warto skorzystać z tej oferty właśnie tam i przeznaczyć na usługę wymaganą ilość pieniędzy.

Znajdziemy także dokładny adres salonu fryzjerskiego, godziny otwarcia w poszczególne dni, numer telefonu oraz serwis internetowy pozwala nam wysłać wiadomość tekstową do fryzjera. Zobaczymy także całą ofertę wszelkich strzyżeń i innych zabiegów na włosach oraz ich konkretny koszt. Przeczytamy również krótki opis stworzony przez właściciela salonu. 

Zachęcamy do umówienia się na wizytę. Jest to ułatwione i dużo prostsze dzięki naszej profesjonalnej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej.