Przedłużanie i zagęszczanie włosów Poznań

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las

Po raz pierwszy z życiu wreszcie mam na włosach kolor o jakim marzyłam od lat!!!!! Pani Roxana słucha i wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności tak, żeby osiągnąć efekt o którym rozmawiałyśmy, a nie to, co akurat wyjdzie. Nigdy Jej nie zamienię na żadną inna fryzjerkę!!!

Copper Deer Studio

Copper Deer Studio

Fryzjer

Ul.Świętego Czesława 13 lokal usługowy 3, 61-575 Poznań
5.0

Polecam w 100% !!! Jak tylko poznałam Dominikę inny fryzjer nie wchodzi w grę... Perfekcja w każdym calu. Zawsze wychodzę zadowolona 😊😊😊 To jest moje MEGA POZYTYW !!!

Salony z podobnych kategorii

Nów Pracownia Fryzjerska

Nów Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań
5.0

Strzyżenie i kolor wykonane perfekcyjne! Od lat moje włosy oddaję tylko w ręce Kuby i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Z każdą kolejną wizytą utwierdzam się w przekonaniu, że to najlepszy wybór! Ponadto przepiękna pracownia w świetnej lokalizacji i cudowna atmosfera panująca w salonie. NAJLEPIEJ! :)

Salon Alchemik

Salon Alchemik

Fryzjer

Wojskowa 4, 61-792 Poznań

Wizyta w miłej bezpośredniej atmosferze. To co stworzył Piotr nie było do końca tym co pokazałam na zdjęciach ale czymś lepszym bo dostosowanym do specyfiki moich włosów. Wyraźna odmiana i profesjonalne strzyżenie. Pozdrowienia dla Piotra i salonu Alchemik :)

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Fryzjer

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Bardzo sympatycznie,profesjonalnie,wszystko krok po kroku zostało mi wyjaśnione.Wiedza,czystość,sterylność przekonała mnie do skorzystania z zabiegów.To jest właśnie to czego szukałam.Moje standardy,moje wymagania myśle,ze zostaną spełnione z tym Instytutem :)

Hair-Club

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

U Łukasza byłam pierwszy raz i jestem bardo zadowolona z cięcia oraz poziomu obsługi. Bardzo duże wyczucie potrzeb klienta, porządny wywiad dotyczący oczekiwań, umiejętność słuchania i doradzenia co do funkcjonalności danego cięcia. Wbrew pozorom to niezbyt częste zjawisko. Będę wracać i polecać!

Salon Mixtura

Salon Mixtura

Fryzjer

Ściegiennego 117, 60-304 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W salonie panuje miła atmosfera, Pani Ela to profesjonalistka wsłuchująca się w oczekiwania klienta, dbająca o jego komfort i zadowolenie z efektu końcowego :) Poza tym podtrzymuje rozmowę, nie skupia się jedynie na wykonaniu usługi, ale też na stworzeniu przyjaznej relacji z klientem ;) gorąco polecam!

Salon Piękności Miu Miu Marta Biernat

Salon Piękności Miu Miu Marta Biernat

Fryzjer

Platanowa, 2, 60-070 Dąbrówka

Poszłam z założeniem farbowania ombre. Pani Marta stwierdziła, że jeszcze nie ma takiej potrzeby i zaproponowała tylko strzyżenie. Na pewno wrócę gdy potrzeba zaistnieje:) a teraz bardzo dziękuję za dobrą radę!

Open Hair

Open Hair

Fryzjer

Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
5.0

Szczerze polecam, salon z fajnym klimatem i miłą atmosferą. Umówiłam się na cięcie i kolor, a efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem klientką, która zazwyczaj sama nie wie czego chce, na szczęcie Karolina wspaniale potrafi wydobyć piękno z włosów. Mój nowy ulubiony salon ;)