Przejdź do głównej zawartości

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Łódź

Salon Estetyki Roza - zarezerwuj wizytę

Salon Estetyki Roza

Fryzjer

Srebrna 19a, 91-334 Łódź
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Moje włosy zazwyczaj żyją własnym życiem, fryzury na różnego typu imprezy zazwyczaj rozpadają się jeszcze przed rozpoczęciem,chyba że jest to tapir w stylu lat 70-80 i wyglądam jak starsza pani... a tu...szok! P.Arkadiusz zrobił piękną fryzurę w której czułam się świetnie i...wszystko trzymało się calutką noc. Dziękuje! Polecam!

Studio STYLE Pracownia fryzur - zarezerwuj wizytę

Studio STYLE Pracownia fryzur

Fryzjer

Zelwerowicza 3/1, 90-147 Łódź
4.83
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i nowej fryzury. Chociaż strzyżenie było wykonywane na moich dość krótkich włosach, Pan Przemek zadbał o najmniejsze szczegóły. Dopracowywał każde najmniejsze pasmo. Nie tylko wziął pod uwagę moje sugestie ale także dużo dał od samego siebie. Na pewno będę wracać w ręce takiego specjalisty!

Salony z podobnych kategorii

Studio Fryzur Sabanty - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Sabanty

Fryzjer

Ketlinga 11 , 92-431 Łódź
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Świetne miejsce, świetni ludzie, przemiła atmosfera, świetnie ulokowany czas i pieniądze🙂 Pełen profesjonalizm, bardzo dobrze doradzona fryzura i kolor. Polecam serdecznie ja na pewno wrócę 🙂

Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Fryzjer

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
4.96
Bezpieczny salon

Paznokcie - tylko u Pani Karoliny! Należy zwrócić uwagę na to, by zapisać się do Pani specjalizującej się w manicure. Pani Karolina - przesympatyczna i nie tylko umie, ale również lubi wykonywać manicure. Jestem zadowolona z efektu :)

Pierwsze Piętro-kosmetyka-fryzjerstwo - zarezerwuj wizytę

Pierwsze Piętro-kosmetyka-fryzjerstwo

Fryzjer

Lipowa, 15/17, 90-743 Łódź

Pani fryzjerka obsługiwała 3 osoby jednocześnie. Z moich włosów niestety ale zrobiła masakrę. Poszarpane włosy które się nie układają absolutnie można nazwać wycieniowanymi. Dodatkowo kolor włosów pozostawia tez dużo do życzenia.Nie polecam ani troszkę