Przedłużanie i zagęszczanie włosów Gdańsk

Salon Fryzjerski QUIRIS

Fryzjer

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 12, 80-524 Gdańsk
5.0
181 opinii

Serdecznie dziękuję Pani Weronice za nową fryzurę 💇 Z przyjemnością obserwowałam, jak Pani Weronika działa z pasją, zaangażowana, dokładna, precyzyjna i przy tym bardzo sympatyczna. Wyszłam z salonu zrelaksowana i zadowolona. Czego chcieć więcej. Pani Krwiryno DZIĘKUJĘ za to miejsce ❤️ Wszystkiego dobrego! ✊✊

Salony z podobnych kategorii

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Fryzjer

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
5.0
535 opinii

Pani Natalia jest doskonałą fryzjerką. Po strzyżeniu włosy doskonale się układają i utrzymują fryzurę do następnego strzyżenia. Jestem bardzo zadowolona. Wrócę do niej z przyjemnością

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Fryzjer

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
957 opinii

Moja druga wizyta u Pani Agnieszki, i drugi raz wychodzę bardzo zadowolona. Mam trudne włosy - cienkie i wysokoporowate, a chce je zapuscic chociaż trochę. To jest fryzjerka, która słucha klienta. efekt końcowy dokładnie taki, jak chciałam. Wiem, że wrócę na kolejne podcięcie. Fajnie jest odzyskać zaufanie do fryzjerów :)

Bogna Hair Design

Fryzjer

Dmowskiego 10, 80-264 Gdańsk
4.9
2577 opinii

Nowa twarz w salonie we Wrzeszczu :). Bardzo komunikatywny i sympatyczny fryzjer. Wysłuchał mnie i odtworzył to, o co prosiłem. Widać kompetencje i doświadczenie. Życzę sobie więcej takich fryzjerów. Na pewno wrócę do Wojtka za miesiąc. Powodzenia u Bogny :).

Salon Urody AS Professional Beauty

Fryzjer

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
901 opinii

Salon niewielki ale bardzo fajnie urządzony. Pani Alina rewelacyjnie mnie ścięła, jej porady były trafne i na pewno się do nich dostosuję. Pierwszy raz podczas suszenia na szczotkę nikt mnie nie szarpał! W taki sposób można się zrelaksować ;) na pewno będę wracać.

Anna Malinowska Paradise For Hair

Fryzjer

Grażyny 20, 80-438 Gdańsk
5.0
537 opinii

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia wykonanego przez Panią Klaudię. Mam kręcone włosy, były dosyć zniszczone i trudno układające się. Pani Klaudia ostrzygła mnie tak, że teraz w końcu nie mam problemu z ich wystylizowaniem, a skręt jest wyraźniejszy. Z pewnością wrócę.

Bogna hair design

Fryzjer

Szeroka 18/19, 80-835 Gdańsk
4.9
709 opinii

Pani Ania zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a grzywka zasugerowana przez panią Anię (na którą sama w ogóle bym nie wpadła) okazała się strzałem w dziesiątkę! Cały dzień zbierałam komplementy :) Jeszcze raz bardzo dziękuję.