Prostowanie włosów Wrocław

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław

Jestem zadowolona, efekt od razu widoczny 🙂 skóra pełna blasku i rozświetlona, wygląda na odżywioną ! Na pewno skorzystam ponownie! Pani Kasia b miła i rzeczowa, potrafi dobrać odpowiednie zabiegi 🙂

Hair Studio Balcerak

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 115/2u, 50-441 Wrocław

Hair Studio Balcerak to wyjątkowe miejsce, które odkryłem już dawno. Świetna atmosfera, pyszna kawka na początek i profesjonalni ludzie, którzy wiedzą co robią :) Patrycja jest przesympatyczną osobą, która na głowie potrafi zdziałać cuda :) To nie była moja pierwsza wizyta u Patrycji, i z pewnością nie ostatnia :)

Royal Studio

Royal Studio

Fryzjer

Główna 54a, 54-061 Wrocław

Polecam w 100%. Włosy piękne, proste i gładkie. Sam zabieg wykonany bardzo sprawnie i profesjonalnie, a p. Sylwia jak zawsze cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości :)

La'Koshi

La'Koshi

Fryzjer

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
5.0

Sylvia is really good and she gave me lot of advise and suggestions... Service is top notch.. I fully recommend anyone who wants to take care of their Hair.

Studio  Fryzur  JS

Studio Fryzur JS

Fryzjer

Wawrzyniaka 2, 53-022 Wrocław

Salon godny polecenia, świetne naturalne kosmetyki. Pani Ludmiła bardzo starannie zadbała o wszystko, moje włosy są po koloryzacji w bardzo dobrej formie. Doradzono mi też ciekawy kosmetyk do moich włosów. Chociaż mam daleko do salonu to zamierzam zostać stałą klientką.

Atelier Beuatyker

Atelier Beuatyker

Fryzjer

aleja Armii Krajowej 48E, 50-541 Wrocław
5.0

Keratynowe prostowanie, kwasy organiczne oraz regeneracja włosów. Jeśli chcesz aby Twoje włosy znów lśniły :) Nie zastanawiaj się. Bazujemy na profesjonalnych oraz organicznych produktach certyfikowanych najwyższej jakości. W Beautyker zrobimy to profesjonalnie w atrakcyjniej cenie. :)