Prostowanie włosów Wrocław

679 wyników

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4385 opinii

Pani Agnieszka jest absolutnie profesjonalistką w swoim fachu! Ma bardzo dobre wyczucie włosów i ich potrzeb. Cięcie super idealne. Fryzura świetna prosto po wyjściu z salonu (nie musze czekac tygodnia, "żeby odrosły" albo iść do domu, żeby "ułożyć po swojemu").

Klinika Urody MaDa

Fryzjer

Ołtaszyńska 92, 53-034 Wrocław
5.0
111 opinii

Pan Krzysiu, jak zwykle suoer! Włosy pięknie ścięte i ułożone A wszystko w sympatycznej atmosferze. Dodam, że Pani na recepcji była przemiła a takie wrazenie niestety rzadko odnosze w tym salonie jeżeli chodzi o recepcję.

Studio Fryzur JS

Fryzjer

Wawrzyniaka 2, 53-022 Wrocław
5.0
193 opinie

Koloryzacja odrostów wypadła świetnie. Lubię bardzo takie kolory na włosach, trochę pomieszane, bo na odrostach kolor jest mocniejszy, a pozostała część włosów troszkę jaśniejsza. Fajnie to wygląda. I jeszcze ładnie wymodelowane. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Salony z podobnych kategorii

Manufaktura Fryzur

Fryzjer

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław
5.0
128 opinii

No co mogę powiedzieć? Znalazłem miejsce, w którym mistrzowie nożyczek rozumieją o co człowiekowi chodzi!!! Przesympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa. Tutaj można się zrelaksować zarówno w trakcie jak i po ciężkim dniu pracy oraz zrobić na głowie szyk i brylantynę. Gorąco polecam.

BarberOni

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 33, 50-011 Wrocław
4.9
1213 opinii

Pan Kuba to napewno znakomity barber. Precyzja z jaka tnie jest naprawdę duża, moje zadowolenie z jego pracy było ogromne. Bardzo dobrze zrozumiał o jaka fryzurę mi chodzi, doradził mi i wyszło wspaniale. Napewno będę odwodziła ten salon i Pana Kubę.

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Fryzjer

Legnicka, 57P, 54-203 Wrocław
4.9
5520 opinii

Jestem mega zadowolony! Naprawa i obsluga w warsztacie perfekcyjna. Jestem również pod wrażeniem pasji Kuby do wykonywanego zawodu. Bardzo pozytywne jest to, że jako jedyny do tej pory zaprezentował mi sposób układania włosów na kilka sposobów! SZACUN=)

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Fryzjer

Łódzka, 15/1A, 50-521 Wrocław
5.0
388 opinii

Po raz pierwszy byłem w tym salonie, jest różnica. Do tej pory strzygłem się powiedzmy u Pana Rysia. Zupełnie inne strzyżenie, naprawdę jest o wiele lepiej, potwierdza to również żona, profesjonalne indywidualne rady. Polecam.