Prostowanie włosów Warszawa Bemowo

New Master

Fryzjer

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
329 opinii

Pan Antek jak zwykle wspaniały w swoim fachu. Martwi mnie to że zakład fryzjerski od bardzo dawna nie robi żadnych promocji A tylko podwyższa ceny. Takie pidejscie zachęca to stałych klien do poszukiwania nowych bardziej przystępnych cenowo miejsc. Sam salon również się nie zmienia. Jest czysty ale smutny.

TopHair

Fryzjer

Obozowa 95, 01-433 Warszawa
5.0
155 opinii

Witam, Jak zwykle jestem zadowolona z wizyty. Pełen rilax i efekt jakiego oczekiwałam. Z pewnością zabieg powtórzę. Czekam na next promocje :D Pozdrawiam.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Fryzjer

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
38 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

Yellow Rose

Fryzjer

Górczewska 131/135, 01-109 Warszawa
5.0
11 opinii

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystam w salonie Yellow Rose. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć, podczas zabiegów, lubię te chwile relaksu. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

ArtStudio

Fryzjer

Czumy 6A, paw 2, 01-355 Warszawa
5.0
9 opinii

W Warszawie jest wiele salonów fryzjersko-kosmetycznych, które oferują usługi na wysokim poziomie. Na ich tle wyróżnia się jedno miejsce – położony na Bemowie, przy ulicy Czumy 6. W tym salonie każdy Klient może liczyć na profesjonalną obsługę – wykonanie usługi, doradztwo oraz milą atmosfe

Salony z podobnych kategorii

Między Grzebieniem A Nożyczkami

Fryzjer

Elbląska, 37, 01-737 Warszawa
5.0
284 opinie

Pani Kasia jest pierwszą fryzjerką z wizyty u której jestem zadowolona. Moje włosy po obcięciu przez p. Kasie świetnie się układają. Przy pierwszej wizycie włosy były bardzo plączące się, ciężko było je rozczesac na sucho, a na mokro było to prawie nie możliwe. Został dobrany odpowiedni szampon i problem znikł. Gorąco polecam!

ARTISTIK TEAM Piotr Popławski

Fryzjer

aleja Bohaterów Września 22, 02-389 Warszawa
4.9
1812 opinii

za każdym razem wychodzę coraz bardziej zadowolona ;) tym razem poza mega fryzurą dostałam pakiet rad jak układać włosy. PROFESJONALIZM z wielkiej litery. Dokładność, umiejętność słuchania, dawanie instrukcji i bardzo sympatyczna atmosfera. POLECAM !!!!!

EKOHAIR Salon zdrowych włosów BIELANY

Fryzjer

Nocznickiego 25, 01-948 Warszawa
4.9
391 opinii

Odwiedzam salon regularnie z uwagi na lokalizacje i jestem zadowolony. Sprawnie jestem strzyżony i przy okazji zawsze dowiem się czegoś ciekawego odnośnie pielęgnacji moich włosów od kosmetyków po proste tricki.