Prostowanie włosów Warszawa

3582 wyniki

Ce-Ce Beauty Clinic

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14199 opinii

Polecam wszystkim osobom, które mają tak jak ja problem z puszenie się włosów, zabieg prostowania keratyną! Bardzo się bałam ale profesjonalne ręce pani Justyny pozwoliły mi zapanować nad moją fryzurą i cieszyc sie profesjonalnie ułożonymi włosami na codzień! Bardzo dziękuję!

Fifty Fifty Concept

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
880 opinii

Doskonałe, profesjonalne strzyżenie, słuchanie klienta, odpowiedni dobór fryzury do gatunku włosów, dokładność. Rafał to mega fryzjer i ciekawa osobowość. Podkreślam również świetną, pogodną obsługę w recepcji, mycie włosów z masażem przez praktykanta - totalny odstres. Cała ekipa na wielki plus! Tak trzymać!!!

Galeria Urody Wilanów

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2456 opinii

Cały zespół, w szczególności Pani Anna u której miałam przyjemność dzisiaj być - pełen profesjonalizm. Pani od wyjścia była uśmiechnięta, dokładnie zaopiekowała się włosami (które były w strasznym stanie), w efekcie mam piękną fryzurę i zdrowe włosy! Na pewno wrócę za kilka miesięcy :)

Salon IVANNA

Ratuszowa 11 lok. 38, 03-450 Warszawa
4.9
985 opinii

Byłam po raz pierwszy w Salonie i zapewne nie ostatni:) Pani Ivanna, u której robiłam kolor nie znając mnie i moich upodobań dobrała dokładnie taki kolor jaki oczekiwałam, czyli ognistą czerwień . Dodam, że spedziłam miło wieczór a Pani Ivanna to super fryzjer i stylista. Gorąco polecam:)

EQUILIBRIUM

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9
826 opinii

Absolutny zachwyt zarówno z mojej strony jak i oglądających mój nowy fryz osób trzecich. Cóż chcieć więcej.... no może - mieć wypchane konto by zamawiać wizyty u mojej Najwspanialszej Artystki Anny z częstotliwością co 2 dni :) Kto jeszcze nie był w tym salonie powinien zdecydowanie dodać ten punkt do swojego programu dnia.

BABINIEC Girl’s

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1204 opinie

Myślę, że wrócę nie raz :) Wyszłam bardzo zadowolona i z doboru koloru i z doboru fryzury. Ponadto jestem nadal pod wrażeniem przepływu informacji pomiędzy fryzjer-klient. Byłam cały czas informowana co będzie robione z moimi włosami oraz otrzymywałam pełną informację zwrotną na zadawane przeze mnie pytania :)