Prostowanie włosów Warszawa

3437 wyników

Ce-Ce Beauty Clinic

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
13125 opinii

Polecam wszystkim osobom, które mają tak jak ja problem z puszenie się włosów, zabieg prostowania keratyną! Bardzo się bałam ale profesjonalne ręce pani Justyny pozwoliły mi zapanować nad moją fryzurą i cieszyc sie profesjonalnie ułożonymi włosami na codzień! Bardzo dziękuję!

Galeria Urody Wilanów

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2031 opinii

Cały zespół, w szczególności Pani Anna u której miałam przyjemność dzisiaj być - pełen profesjonalizm. Pani od wyjścia była uśmiechnięta, dokładnie zaopiekowała się włosami (które były w strasznym stanie), w efekcie mam piękną fryzurę i zdrowe włosy! Na pewno wrócę za kilka miesięcy :)

Milek Design - TAMKA 29

Tamka 29, 00-349 Warszawa
4.9
1684 opinie

Salon godny polecenia. Wg mnie No. 1 na Powiślu. Przyjemna atmosfera, rzetelne podejście do klienta, profesjonalna obsługa. Strzygła mnie Pani Aneta, spełniła moje oczekiwania, wyszłam zadowolona, z fryzurą jakiej oczekiwałam. Wyglądam super a włosy układają się bezbłędnie. Będę tu wracać.

EQUILIBRIUM

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9
691 opinii

Absolutny zachwyt zarówno z mojej strony jak i oglądających mój nowy fryz osób trzecich. Cóż chcieć więcej.... no może - mieć wypchane konto by zamawiać wizyty u mojej Najwspanialszej Artystki Anny z częstotliwością co 2 dni :) Kto jeszcze nie był w tym salonie powinien zdecydowanie dodać ten punkt do swojego programu dnia.

Hair Styling Team Ferio Wawer

Kazimierza Szpotańskiego 4, 04-760 Warszawa
4.9
260 opinii

Polecam gorąco panią Monikę. Zarówno tym zdecydowanym jak i tym, którzy potrzebują porad i rozwiania wątpliwości. Jestem mogą zadowolona i wszyscy chwalą moja nowa fryzurę. Przyznam, że dzięki "ulepszeniom" przez Panią Monikę mojego pomysłu na włoski efekt okazał się o wiele lepszy niż sama oczekiwałam! Polecam gorąco, będę korzystać! 😊

BABINIEC House Of Hair

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1106 opinii

Myślę, że wrócę nie raz :) Wyszłam bardzo zadowolona i z doboru koloru i z doboru fryzury. Ponadto jestem nadal pod wrażeniem przepływu informacji pomiędzy fryzjer-klient. Byłam cały czas informowana co będzie robione z moimi włosami oraz otrzymywałam pełną informację zwrotną na zadawane przeze mnie pytania :)

Le Desir

Jasna 19, 00-058 Warszawa
5.0
103 opinie

Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się wrócić do tego samego fryzjera. Pani Kinga jest mistrzynią! Moje włosy nigdy nie układały się tak dobrze! Jestem w 100% zadowolona i polecam wszystkim!