Prostowanie włosów Warszawa

Lok&Roll Renova

Lok&Roll Renova

Fryzjer

Rembielińska 20, 03-352 Warszawa

Polecam wszystkim Paniom, które jeszcze nie znalazły dobrego salonu fryzjerskiego.Serdeczne pozdrowienia dla Pani Kasi.Świetnie potrafi doradzić, jak pielęgnować włosy w domu,Pani Kasia fachowo zajęła się moimi włosami proponując fantastyczną kurację, po której włosy "nabrały witalności".

New Master

New Master

Fryzjer

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa

Byłyśmy we trzy czyli trzy głowy i trzy różne fryzury na włosach kręconych. Bardzo udane strzyżenie za każdym razem. I bardzo fajny efekt również po samodzielnej stylizacji kolejnego dnia w domu. Bardzo udane wizyty. Dziękuję Panu Antoniemu i do zobaczenia

Dea Atelier Hair Factory

Dea Atelier Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa

Bardzo polecam wizyty w DEA! Idealnie dobrany przez Gosię kolor i super cięcie. Co więcej, efekt końcowy zawsze wyglada bardzo naturalnie! Dodatkowo w salonie panuje przemiła atmosfera wprowadzana przez fryzjerów!

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Fryzjer

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Polecam wszystkim osobom, które mają tak jak ja problem z puszenie się włosów, zabieg prostowania keratyną! Bardzo się bałam ale profesjonalne ręce pani Justyny pozwoliły mi zapanować nad moją fryzurą i cieszyc sie profesjonalnie ułożonymi włosami na codzień! Bardzo dziękuję!