Prostowanie włosów Warszawa

3599 wyników

Ce-Ce Beauty Clinic

Fryzjer

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14685 opinii

Polecam wszystkim osobom, które mają tak jak ja problem z puszenie się włosów, zabieg prostowania keratyną! Bardzo się bałam ale profesjonalne ręce pani Justyny pozwoliły mi zapanować nad moją fryzurą i cieszyc sie profesjonalnie ułożonymi włosami na codzień! Bardzo dziękuję!

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2620 opinii

Pierwsza wizyta w salonie i zdecydowanie nie ostatnia. Polecam dla urody i na poprawę nastroju. Pani Asia oprócz, bez dwóch zdań, fachowego strzyżenia ujęła mnie świetnym wyczuciem potrzeb klienta. Pani Natalia elastycznie dostosowała się do moich sugestii, podsuwając swoje profesjonalne rozwiązania.

Salon Gagarina 2

Fryzjer

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
4.9
761 opinii

Polecam Panią Ewelinkę. Wspaniała fryzjerka. Po raz pierwszy wyszłam z salonu w 100% zadowolona. Muszę dodać że atmosfera w salonie bardzo sympatyczna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Na pewno będę polecać znajomym :) :) :)

EQUILIBRIUM

Fryzjer

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9
899 opinii

Absolutny zachwyt zarówno z mojej strony jak i oglądających mój nowy fryz osób trzecich. Cóż chcieć więcej.... no może - mieć wypchane konto by zamawiać wizyty u mojej Najwspanialszej Artystki Anny z częstotliwością co 2 dni :) Kto jeszcze nie był w tym salonie powinien zdecydowanie dodać ten punkt do swojego programu dnia.

BABINIEC Girl’s

Fryzjer

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1253 opinie

Myślę, że wrócę nie raz :) Wyszłam bardzo zadowolona i z doboru koloru i z doboru fryzury. Ponadto jestem nadal pod wrażeniem przepływu informacji pomiędzy fryzjer-klient. Byłam cały czas informowana co będzie robione z moimi włosami oraz otrzymywałam pełną informację zwrotną na zadawane przeze mnie pytania :)